büyücüye gittim

4eversk88

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar forumda henüz yeniyim bugün büyücüye gittim ve bana bazı şeyler gösterdi yapmam için bi kağıda bir şeyler çizdi kiliseden mum almamı onu yakıp mum ışığına bakıp dua etmemi söyledi ve 8gün böyle devam etmem gerektiğini 8gün sonunda kağıdı metal bi kapta yakıp küllerini tuvalete atmamı söyledi.söylediğine göre erkek arkadaşımın üzerinde daha önceden yapılmış birşeyler olduğu için aramızı bozan şey buymuş sizce nekadar doğru daha önce böyle bişey yapmadım ve açıkçası korkuyorum sizce yaparsam bişeyler musallat olurmu bana yardımcı olurmusunuz :(

alimon

Kayıtlı Üye
Kilise ne alaka ? Ayrıca Tuvalete atmakta ilginçmiş. Doğru bir uygulama olduğunu sanmıyorum . Musallat olma konusunda rahat ol hiçbirşey olmaz.

Ori

Kayıtlı Üye
Urum herzaman der ki '' Büyü aletleri hiçbir zaman tuvalete atılmaz.'' Kiliseyide çözemedim. Yalan yanlış büyücüye gitmişsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sen onları hemen denize at ya da küçük küçük parcala kiristal tuz ve sirke karışımı suya at sonra toğrağa dök. ve o kişiye bir daha gitme.

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Urum , bende bir süre önce belki bir 6 ay oluyor, bi,r hocaya gitmiştim, arkadaşımın tavsiyesi üzerine. Tabi ki çok korktum, çünkü garip di, varlıkları varmış onunla konuşuyor filan. O bana küçük bir pvc ile kaplanmış vefk olduğunu söylediği birşey verdi, bunu yanından ayırma dedi. Cüzdanımda duruyor ama içinde ne var hiç bilmiyorum, aslına bakarsanız ondan kurtulmak istiyorum. Ne yapmam lazım ?

Sevgiler...

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Anlattığı sarımsakla yapılan aşk büyüsüne benziyor biraz ondada sarımsakla kağıda bişeyler yazıp çizip kağıdı metal kapta yakıp külünü sokağa savuruyorlar ya başkada bi anlam çıkaramadım anlatılandan.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
urum gerekli açıklamayı yapmış bence, rastgele büyücüye de falcıya da gitmemek lazım, söylediği bir söz, içinize düşürdüğü bir kurt, yaptığı bir şey, hayatınıza mal olabilir.

4eversk88

Kayıtlı Üye
arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için.ama şöyle bişey var ben yurt dışında yaşıyorum ve gittiğim kadın türk değil bulgaristanda yaşıyorum belkide kendilerine özgü bi büyü tarzıdır bilemedim ve size sorma istedim yazdığı kağıdın üstünde arapça bi yazı yok yani yinede sorun olurmu ?

alimon

Kayıtlı Üye
Urum gerekeni demiş. Tavsiyem Bu yazılanlara kulak vermendir. Yurt dışı yurt içi diye birşey yok.

4eversk88

Kayıtlı Üye
haklısınız teşekkür ederim yorumlarınız için bundan sonra daha dikkatli olmam lazım sanırım

4eversk88

Kayıtlı Üye
peki son bişey daha sorabilir miyim :) erkek arkadaşımın üstünde gerçekten bi büyü olup olmadığını nasıl anlayabilirim anlayabilir miyim yada ??

origanum

Yönetici
peki son bişey daha sorabilir miyim :) erkek arkadaşımın üstünde gerçekten bi büyü olup olmadığını nasıl anlayabilirim anlayabilir miyim yada ??

Siz anlayamazsanız, eğer bir medyum değilseniz. Bakım yaptırmanız gerekir.

4eversk88

Kayıtlı Üye
gittiğim kadının elinde metal ucu sivri bişey vardı sevgilimin eski kız ark resmini gösterdim ve o elindeki şeyi fotoğrafın üstünde gezdirdi daha sonra bu kız aracılığıyla sevgiline bişey yaptırılmış dedi olabilir mi böyle bişey gerçekten fotoğrafa bakıp anlayabilirlermi ??

medcez

Kayıtlı Üye
tuvalete atılanını da ilk kez duyuyorum.. bence kandırmış seni

origanum

Yönetici
gittiğim kadının elinde metal ucu sivri bişey vardı sevgilimin eski kız ark resmini gösterdim ve o elindeki şeyi fotoğrafın üstünde gezdirdi daha sonra bu kız aracılığıyla sevgiline bişey yaptırılmış dedi olabilir mi böyle bişey gerçekten fotoğrafa bakıp anlayabilirlermi ??

Evet, fotoğrafa bakarak anlayabilirler. Ayrıca fotoğrafla her türlü majikal işlem yapabilirler. Zaten sitede kendi fotoğrafınızı yayınlamanıza ve her türlü kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza izin vermememizin sebebi de bundan dolayıdır.

4eversk88

Kayıtlı Üye
cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten.bugün arkadaşıma söyledim ve bana dediki tuvalet değil akarsu akıp giden bi yere dökmem gerektiğini söylemiş böyle deniyim belki olur zaten tavsiye üzerine gittim soruşturdum daha önce giden insanlara sitelere baktım bikaç kişi korkmuş hatta kadından o yüzden gittim kötü bişey olursa haber veririm bende size :D