Yardım! Musallat olan her neyse.

• Konbuyu başlatan ExcLusive
  • Başlangıç tarihi
E

ExcLusive

Sayın üyeler, sizlere bir arkadaşımın aile dostu olan 28 yaşlarında evli bir bayanın başına gelenleri arkadaşımın ağzından anlatacağım. Duyduğumda konuyu buraya taşımak istedim. Bir faydası olursa, çözüm bulunursa çok sevinirim. Saygılar.

'' Kaynanasıyla araları cok kötüymüş, tam belli değil ama büyü yapmış olabilirmiş. Yatağında yağ lekesi varmış, değiştirmiş ama etki etmemiş. Geceleri yatağının altından fareler, yılanlar geçiyormuş. Küçük küçük adamlar görüyormuş sigara içen. Bir gün gece camdan ses geliyormuş, bir bakmış annesi , adını sesleniyormuş onu çağırıyormuş gecenin bir yarısı.
Sonra bugün şahit olduğum kısımda; yatıyordum, tv'nin sesine uyandım, tam koltuğa oturdum ki bir baktım kriz geçiriyor. Baygınlık geçirdi, hemen yatırdılar koltuğa. Kocasını yaklaştırmıyor, dokununca atılıyor, irkiliyor ve ağlıyordu. Uzandı, başım başım diye ağlamaya başladı. Belini falan tutuyor, her yerim ağrıyor diyordu. Gözleri kapandı, internetten dua açtık. Ayet el kürsi yi felan dinlettik. Bir faydası olmadı. Gülümsüyordu, kendine geliyor sandım. Bendededım felak ve nas'ı açıyım. Felak okunurken gülmeye başladı, gözleri yaşlı ama gülüyor, kapatmış bide gözlerini açmıyor hiç. Güldü güldü Nas sûresine geldı sıra, biraz düzeldi başına bez felan koymuşlardı, onu kaldırdı attı. Biraz zaman geçti, doğruldu ayağa başını falan tutuyordu. Birden bıraktı, tüm ağrıları geçmiş, öyle söyledi.. ''

Kulağına sesler geliyormuş ''ölmelisin'' gibi. Yatarken nefes geliyormuş suratına, soğuk bir nefes hissediyormuş.

Bildiğimiz kadarı böyle.

Yorumlarınızı bekliyoruz.. Şimdiden teşekkürler.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Öncelikle böyle bir durumda yapılacak şey bellidir. Uzman birine gidip yardım almak. İşini iyi yapan bir hocadan bahsediyorum. Böyle şeyleri kendiniz düzeltemezsiniz. Ama hafifletebilirsiniz. Kaya tuzunu banyo suyuna atıp banyo yapmalı sirke ilede yıkanması onun için yararlı olur. Yağ lekesi dediniz domuz yağından şüphelendim sirkeyle yıkayın bence. Ama çıkmayacaktır bir hocaya görünmesi şart. Belliki kara büyü yapılmış. İnternette kolayca bulabileceğiniz muhafaza ayetleri var onlarıda çıkartıp hastaya verin okusun daha iyi hissedecektir.

E

ExcLusive

Öncelikle böyle bir durumda yapılacak şey bellidir. Uzman birine gidip yardım almak. İşini iyi yapan bir hocadan bahsediyorum. Böyle şeyleri kendiniz düzeltemezsiniz. Ama hafifletebilirsiniz. Kaya tuzunu banyo suyuna atıp banyo yapmalı sirke ilede yıkanması onun için yararlı olur. Yağ lekesi dediniz domuz yağından şüphelendim sirkeyle yıkayın bence. Ama çıkmayacaktır bir hocaya görünmesi şart. Belliki kara büyü yapılmış. İnternette kolayca bulabileceğiniz muhafaza ayetleri var onlarıda çıkartıp hastaya verin okusun daha iyi hissedecektir.

Yorumunuz için teşekkürler, kendilerine ileteceğim.

Başka çözüm yolları önerebilecek olan varsa, bekliyoruz.

alin

Kayıtlı Üye
Öncelikle uzmana gidip psikolojik kökenli durumları eledikten sonra diğer yöntemlere geçildiğini düşünerek yazıyorum.Ciddi anlamda hayatı etkileyen bu gibi durumlarda."Üfürükçü hoca" tuzaklarına düşmemek gerek.Tuz ve sirkeyle beden ve mekan temizleme sitede konuları bulabilirsiniz.Pcden bile olur evde açık ses kuran dinlenebilir.Nas felak ile rahatlama sağlanabilir.Ayetel kürsi koruması yapılabilir.Ancak ne olursa olsun akışına bırakmamalı böyle şeyleri ve kesinlikle güvenilir olmayan ellere teslim olmamalı.Siteden mümkünse uzman yardımı için de danışılsın.En azından doğru yönlendirilir daha ciddi sonuçlar doğurmaz.Hassas konular bunlar ve anlatıldığı kadarıyla ciddi boyuta ulaşmış bir an önce önlem alınmalı.iyi forumlar..

lost66

Banlı Kullanıcı
Pencereden birinin çağırması bu genelde köy yerlerinde olan bişey bi yakınının kılığında çağırır çağrılan kişi konuşmazsa sıkıntı yok çağıran gider. Küçük adamlarda cin çocukları olabilir. Yılan fare bunlarda hayvan formunda cinler olabilir.Muhtemelen şu sadist büyücü kadınlar felan oluyoya kafir cinlerle uğraşan o yapmış olabilir. Burda amaç kadını öldürmek değilde kocasıyla arasını bozmak olabilir tahminimce. Psikolojisini bozup,delirtmek. Allah istemedikçe bişey olmaz tavsiyemi istiyosun gönülden Allah a inanıp sığınırsa saçının tek teline dahi bişey olmaz. Allah istemedikçe hiç bişey olmaz. Allah büyüyü tutturur büyü yapan kendini bişey sansın iyice yoldan çıksın diye ve bunları korkunç bi kabir azabı beklemekte.Allah verir verir azdırır iyice cehenmemlik olur.Kimisine sıkıntı verir sabır ettirir cennetlik eder. Kısacası namaza gönülden başlasın derim,namaz kılarken hiç bişey düşünmesin okuduğu duayı dinlesin böylece beyin meşgul olur ve aklına başka bişey gelmez,genemi geliyo,o halde namaz sırasında hafif sesle dua okurken içindende Allah ın ismini zikir etsin gönülden kılarsa Allah a sığınırsa hiç bişey olmaz.