Bazı celpler için varlık gönderme

ashborn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Ben bir uyku bağlama celbi okudum sitede ve bir arkadaş celbi uygulamadan önce mekandaki varlıkları gönderip,celbi uygulayıp celpteki varlıkları uyku bağlamanın yapılacağı kişiye yönlendirdikten sonra mekandan gönderdiğimiz varlıkları geri çağırmamız gerektiğini yazmış.Cümle biraz garip oldu farkındayım :) Varlıkları yönlendirmeyi biliyorum fakat Kafama takılan tek şey mekandaki varlıkları nasıl gönderip,nasıl çağıracağımız.Bilen bir arkadaş yardım ederse sevinirim :)
Celbi soran olursa ; Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah
bunu 7 gece 313 kere okumakmış.
Şimdiden teşekkür ederim :)

sarmaşık

Kayıtlı Üye
bu tür uygulamalarda varlıkları gönder ,geri çağır gibi birşey ilk defa duydum....Böyle kolay mı herkesin onlara hükmetmesi....

ashborn

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey var evet.Okunan dualarla yapılabilir.Çoğu celpte zaten mantık varlıkları görevlendirmek.Sadece esmaları okuyarak celp amacına ulaşmaz ki.

arizona34

Kayıtlı Üye
sarf-ı imar dır dediğiniz işlem. biraz araştırma ile bulabilirsiniz

sedna-deniz

Kayıtlı Üye
bence bu tür varlıklarla iletişime geçmeden önce gerçek bir bilenden yardım almak lazım. mazallah. ne insanlar var cidden psikolojik sorunlar yaşayan. ve ben herkezin öyle 2 dua biraz zikirle bunları yapabileceğine de inanmıyorum

sarumut

Kayıtlı Üye
İş
Metafizikçi
Ben birkez çok uzun bir duayla ifrit daveti yaptm ama yanmda bir arkadaşm vardı o yzden olmadı iyikide olmadı aslnda çnkü daha kendimi hazır hissetmiyordm,ona korku enerjimi gösterseydm neler olcağnı dşnebliyormusunz