Astral Seyahata Gündüz Çıkılamazmı?

sarumut

Kayıtlı Üye
İş
Metafizikçi
Neden Hep astral seyahate gece çıkılırr,gündüz evnde sessiz biryerde astral seyahata çıkmak mümkn deil midir??

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
merhaba arkadaşım astral yolculuk ruhunun ve zihninin bir bütün olması gerekir her şeyden önce astral yolculuk gece olur diye bir kavramda yoktur zaten bazen sen kendi iradenle bazende transa çekilerek yaşarsın bunu.kimi zaman çok hoş gelir bazende hiçte hoş olmayan şeyler yaşıyabilirsin bu yolculuklarda. saygılarımla.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Çıkılır fakat gündüz ışıklar gözümüze direk yansıdığı için iş biraz zorlaşır.Gece deneyin derim ben.Karanlık sessiz bir odada.Tabi öncelikle korkularınızı yenmeniz lazım.Selametle :)

Foras

Kayıtlı Üye
Öyle bir şey yok . Hatta tersine sabahları aklın boş olacağı için konsantrasyonunu daha rahat toplarsın ve çıkışın daha rahat gerçekleşebilir .

furkan40

Banlı Kullanıcı
Ona bakılırsa gece bazen uyandığınızda zihniniz boş oluyo o zamanda yapılabilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Gece daha etkilidir çünkü karanlıkta salgılanan hormonlar ve hücresel değişimler söz konusudur. Gece ve gündüzün manyetik, biyolojik ve kimyasal farklılığı vardır yani. Bu sebeple genelde gece daha rahat yapılır bu tür çalışmalar. Bununla birlikte elbette gündüz de yapılır hiç sorun değil. Sadece gece daha rahattır o kadar.

furkan40

Banlı Kullanıcı
Gece daha etkilidir çünkü karanlıkta salgılanan hormonlar ve hücresel değişimler söz konusudur. Gece ve gündüzün manyetik, biyolojik ve kimyasal farklılığı vardır yani. Bu sebeple genelde gece daha rahat yapılır bu tür çalışmalar. Bununla birlikte elbette gündüz de yapılır hiç sorun değil. Sadece gece daha rahattır o kadar.

Katılıyorum.Şu anda evde yalnızım ve gayet sessiz 3 aydır deniyorum ama malesef o kadar şey bilmeme rağmen yapamıyorum :eek:fftopic:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Katılıyorum.Şu anda evde yalnızım ve gayet sessiz 3 aydır deniyorum ama malesef o kadar şey bilmeme rağmen yapamıyorum :eek:fftopic:
İpuçları:
- Yönleri dene
- Arın (tuzla, toprakla, suyla, sirkeyle, niyetle vs.)
- Coğrafik konum seç (Bulunulan yerdeki uygunluk)
- Diğer enerjilerden faydalan (Ses, ışık, renk, elementler, taşlar vs.)
Ben bunları ileri safhada, belli bir yere gelen inisiyasyon alanlara onlara özel biçimde anlatıyorum. Siz de kendiniz bulun bunları. Zorunda değilsiniz ama kolaylaştırır ve faydalıdır.

salley

Kayıtlı Üye
Bende küçük bir araştırma yaptım neymiş bu astra yolculuk diye.. Her konuda oldugu gibi bu konuda da "evet böyle bir şeyler var" diyenler ve "hayır inanmayın bu saçmalıklara" diyenlerde var.

Sonuçta uyku olayı kimsenin inkar edemediği ve net bir sekilde acıklayamadıgı bir olay oldugundan astral seyahati destekler nitelikte. Bununla birlikte somut bir sekilde kimsenin şahit olmaması nedeni ile akıllardaki şüpheyi silemeyen bir olgu.

Gece ya da gündüz gibi bir ayrım yapılmamakla birlikte kendine güven duyan insanların daha kolay bir sekilde başarabileceği söyleniyor...

Tecrübeli olan arkadasların tecrübelerini dinleyelim...