ametist taşının etkisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZindaNkaLe__

Kayıtlı Üye
Boyut içinde boyuttan, belki şu an yanınızda...
İş
öğrenci
Mrb doğru yere mi konu açtım bilemiyorum. Ben bi kaç ay önce ametist taşı aldım ve bunu kolye olarak takmaya başladım kısa süre sonra bende aşka karşı aşırı bir istek oluştu, yanlış anlamayın yani aşık olmak istedim birine resmen çıldırmış gibydim bir sevgilim olsun mutlu olayım gbi sürekli hayaller kurmaya başladım sonra takmayı bıraktım tesadüf mü yoksa bilmiyorum şimdi o duygudan yoksunum yani şu an için bir sevgili o kadar da önmli değil benm için bu taşla bi alakası olabilirmi acaba ?:nopity:

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Aynı şey bende de oldu. Burcum kova olduğu için alıp taşımaya başladım, burcumun taşıymış ve çok yararlı dediler ametist için. Ama sevgilim yoktu ve olmalı diye içim içimi yemeye başladı sürekli aşk hayali kuruyordum ve etkisi olabilirmi diyip çıkardım.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Ametist tasi ask tasi olarakta bilinir. Böyle bir ismide olduguna göre vardir elbet o konuda bir etkisi. :) Bende kullaniyorum fakat ben hep öyle oldugum icin pek birsey degismedi, ama kendimi ciddi anlamda harika hissediyorum. :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Benzer bir soruyu sormuştunuz ve cavabımı oraya da yazdım.

"Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" - Tekil Mesaj Gösterimi - Ametist ile gelen değişim

Sayın OneRepublic, ametist aşk taşı değildir, Pembe kuvars aşk taşı olarak bilinir.

Aşk taşı değildir ancak enerji dolu bir taş olduğu için çoğu insan üzerinde canlandırıcı bir etkisi vardır. Bilinç seviyelerini aktive eder, belki bilinçaltınızda olan düşünceleri tetiklemiş olabilir.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Benzer bir soruyu sormuştunuz ve cavabımı oraya da yazdım.

"Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" - Tekil Mesaj Gösterimi - Ametist ile gelen değişim

Sayın OneRepublic, ametist aşk taşı değildir, Pembe kuvars aşk taşı olarak bilinir.

Aşk taşı değildir ancak enerji dolu bir taş olduğu için çoğu insan üzerinde canlandırıcı bir etkisi vardır. Bilinç seviyelerini aktive eder, belki bilinçaltınızda olan düşünceleri tetiklemiş olabilir.

Ah, öylemi. :/ Bazi yerlerde ask tasi olarakta gectigi icin öyle benimsemistim. :) Tesekkürler, ögrenmis oldum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...