Yardım Edin Bıktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dewil66

Kayıtlı Üye
Arkadaslar daha oncede basıma gelen degisik bir olayı anlatmıstım belki senin de basına ne cok sey geliyor diceksiniz ama gercekten zor durumdayım

Gece yattıgımda sanki benimle birlikte yanıma birisi daha yatıyor ve nefes sesleri duyuyorum tam yuzumu yataga donduruyorum bu seferde ayaklarımı kıpırdatamıyorum bekliyorum ve bir sure sonra uyua kalıyoru bunu bir kere anneme anlattım fakat vampirlere ve bu tur seylere fazla ilgi duydugum icin delirdigimi soyledi inanmadı bana ama cok korkuyorum su anda bile sank arkamda bir varlık var ve bunu yazmamı engellemeye calısyor cunku normalde yazdıgımdan daha yavas yazıorum su an.
Lutfen bilen biri bana yardım etsin cok korkuyorum.

MİHRE

Kayıtlı Üye
Bol bol süre oku bnce...kafani başka şeylere ver..bnde de olmuştu bi ara...

lorin

Kayıtlı Üye
dewil bencede yataga gırdıgınde kafanı boşalt ve ya allah zikrini yap....zaten uyuya kalırsın sabaha kadar da rahat uyursun....ama bence gene de guvenılır bırılerıne bakım fılan yaptır....ruh cagırma olayınıda okumustum senın....senı korkutmaya çalısıyor olabılırler...

whitedemon

Kayıtlı Üye
Bence;
Kafanıza fazla taktığınız için böyle şeyleri yada bilinçaltına işlendiği için sanki öyle şeyler varmış gibi yaşıyorsunuz.
Yavaş yazmanızın nedeni gene bu sebepten dolayı.
Belkide vampirlere olan ilginiz azalırsa yada başka işlerle meşgul olursanız böyle hissetmeyeceksiniz.
Uzun süredir sosyal olmadığınız için beyniniz oyun oynuyor olabilir.
Beynin sağ lobundaki sistemlere etki edildiğinde insan böyle şeyler uyduruyordu galiba.

Birde yanınızda biri varken ve o kişiyle konuşurken böyle hissediyormusunuz.

Telepatik

Kayıtlı Üye
kardesim korkma sırtını allaha daya tevekkül et ALLAH insanı dünyaya halifesi olarak gönderdi böyle şeylere takılma. ya cok korktugundan dolayı pskolojik olarak kendi canavarını kendin yaratıosn :D yada cin olabilir ayetel kürsi yada felak nas oku geciceginden eminim iyi günler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...