Galiba öldüm ve Geri Döndüm

Draniel

Kayıtlı Üye
Dün gece Uyumak için yatağa girdiğimde Çok uzun süre Uykuya Dalamadım yarın uyku Halinde iken Birden sanki birşey Ruhumu Bedenimden çekti O kısa süre de Bozuk radyo sesi gibi sesler geldi kulağıma çok büyük bir uğultuydu geri kalkmak istedim bedenime geri girmek istedim sesler devam ederken Gözümü açmaya çalıştım açtım ama sanki görmüyordum garip bir şekilde yukarı bakıyordum boş boş Ayağa kalkmak istedim ama Hiç bir organımı Kullanamadım Sonra Ufak bir Hareket Etmek için Çok zorladım kendimi Boynumu sol tarafa doğru zar zor çevirdim ve Çat bi anda Bütün sesler kesildi Bi anda gözlerim görmeye başladı Bu sabah ise Çoğu ses Sanki Kafamda Yankı yapıyor Kedilerin miyavlama sesine benzer çığlıklar duyuyorum Bi sormak istedim bunu sizlere Başlık biraz Saçma olabilir ama aklıma tek gelebilen şey bu

Draniel

Kayıtlı Üye
Birde Söylemeyi unuttum O arada Sürekli besmele çektim

alin

Kayıtlı Üye
Sayın Draniel öncelikle anladığım uykusuz olduğunuz. Daha önceleri astral seyahat benzeri ya da karabasan tarzı bir deneyiminiz oldu mu? Bu dönem herhangi bir çalışma yapmış mıydınız? Bizim görüp algılayabildiğimiz reel olduğunu düşündüğümüz bu dünya bir de rüyaları yaşadığımız boyutlar var.Ancak bazı hallerde diğer boyutları da deneyimlemek mümkündür.Özel çabalarla ya da strese uykusuzluğa bağlı yaşanabileceği gibi algılarımız farkındalığımız arttığında da olabilir.Ölüme yaklaşık bir deneyim gibi yazmanız bu nedenle olabilir ama bu şekilde düşünüp algılamayın daha da sıkacaksınızdır kendinizi.Şuan dilemediğiniz bir deneyimse üstünde durmayın çok.Gündüz duymaya devam ettiğiniz seslerle ilgili günlük yaşantınıza o seslere kulak vermeden devam etmeye çalışın.Sürekliliği olursa önce bir uzmana görünmeniz gerekebilir.Bir açıklaması bulunamazsa şayet dediğim ihtimaller olabilir.Başka fikri olan arkadaşlar da paylaşacaktır.İyi forumlar...

whitedemon

Kayıtlı Üye
Yarı uyku halinde yaşanabilecek bir olay gibi geliyor bana.İnsan uyku halindeyken tuvaleti varsa tuvaletini yapmaz bu bir reflekstir.Bu yaşadığınız olaylarla ilgili söyleyebilecek pek birşeyim yok ancak bir arkadaşım sabah uyurken rüya görüyor ve odaya annesi giriyor.Annesine diyorki kapıyı kapatırmsn uyuyorum.Bunu söylerkende rüyası devam ediyor.Yani demek istediğim aslında yaşadığınız olay buna benziyor.Dışardan gelen sesleri beyniniz farklı yorumlamış olabilir aynı anda rüya görmüşsünüz yani.Çünkü banada oldu uyurken garip bir lisanda sesler duydum uyandığımda ezan okunuyordu.Ve bu garip lisandaki sesler aralıklı söyleniyordu aynı ezan sesi gibi.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Öncelikle karabasan diye birşey olmadığını belirtiyim.bencede istek dışı bir astral deneyimi olmuş sadece olabilir arada normal.

alimon

Kayıtlı Üye
Karabasan bilenler için istemsiz beden dışı deneyim zaten.Bence öyle anlarda tadını çıkar karşı koyma.Aynısını deneyimledim. Ve bilinçli bir şekilde karabasan yaşadığımı bildiğim için panik yapmadım. Çeşitli yollar denedim uyanamadım. En sonunda Oluruna bıraktım bir anda gözlerim açıldı. Değişik birşey gerçekten.Miyavlama sesleri tahminimce psikolojik.

mişa

Kayıtlı Üye
Evet bence de yaşadığınız olay karabasana benziyor..

SİTARE13

Kayıtlı Üye
İş
Emekli
Sayın Draniel öncelikle anladığım uykusuz olduğunuz. Daha önceleri astral seyahat benzeri ya da karabasan tarzı bir deneyiminiz oldu mu? Bu dönem herhangi bir çalışma yapmış mıydınız? Bizim görüp algılayabildiğimiz reel olduğunu düşündüğümüz bu dünya bir de rüyaları yaşadığımız boyutlar var.Ancak bazı hallerde diğer boyutları da deneyimlemek mümkündür.Özel çabalarla ya da strese uykusuzluğa bağlı yaşanabileceği gibi algılarımız farkındalığımız arttığında da olabilir.Ölüme yaklaşık bir deneyim gibi yazmanız bu nedenle olabilir ama bu şekilde düşünüp algılamayın daha da sıkacaksınızdır kendinizi.Şuan dilemediğiniz bir deneyimse üstünde durmayın çok.Gündüz duymaya devam ettiğiniz seslerle ilgili günlük yaşantınıza o seslere kulak vermeden devam etmeye çalışın.Sürekliliği olursa önce bir uzmana görünmeniz gerekebilir.Bir açıklaması bulunamazsa şayet dediğim ihtimaller olabilir.Başka fikri olan arkadaşlar da paylaşacaktır.İyi forumlar...
Bence kafanıza fazla takmayın korkulan şeyden çok korku duygusu etkilidir moderatörümüz Alin çok güzel yazmış....

spnatural

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
sanmıyorum ölüp geri geldiğini ama karabasan veya astral seyahat olabilir

gizliyim

Kayıtlı Üye
Karabasan(uyku felci) cok geciren birisi olarak bence karbasan degil. Astral Seyahat olabilir.. ben aylarca ugrasiyorum yapamiyorum. :)) sen istemeden cikmissin sanirim

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bir görüşe göre insan uyurken ruhu çıkar gezinir,
uyanacağı zaman geri gelirmiş.

Eğer bu durum doğruysa her gece ölüyoruz,
her sabah diriliyoruz.

Ya da sizin dediğiniz gibi 2. bir hayata başlamış da olabilirsiniz.
O halde bu fırsatı iyi değerlendirin,
nedenini nasılını düşünme kısmını bir yana bırakın.

Çünkü öbür dünya olayını araştırıp da
somut bir sonuca varan yok bildiğim kadarıyla.

Telepatik

Kayıtlı Üye
ne ölmesi kardesim ölmek o kadar ucuz bişeymi yasadıgın bu kadar keyifli cafcaflı hayat icin 2 uğultuyla atlatamassın yani merak etme . :) bu uyku felci yada bilinçsizce yapılan bi astral seyahat olabilir ama büyük ihtimal uyku felci yani halk dilinde karabasan :)...

Draniel

Kayıtlı Üye
Pek çok Yorum Gördüm Teker teker Cevap Vermek Yerine Direk bir Cevap vereyim dedim Öncelikle Hepinize Teşekkür ediyorum Bu bir Karabasan Olayı değildi Çünkü Karabasanı görmem lazdımdı Arstral seyahat Olması da olabilir çünkü Ondan önce Kalkıp Tuvalete Gitmek İstedim Ama Uykuda oldugumu kapıyı açamadığımda fark ettim Sonra Oldu olanlar Ama Bu Sefer Çok kötü uğultular duydum ve hiç bir yerimi kımıldatamadım Beyin felci yerine sanki Bütün Organlarım felc geçirdi Sadece Beynim Çalışır durumdaydı ufak bir kıpranmada Kendime geldim Bunun tadını Çıkaramam çünkü sanki 800w lık bozuk bir radyoya kulagımı dayamışım gibi çınlatıcı ve parçalayıcı sesler duydum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Dün gece Uyumak için yatağa girdiğimde Çok uzun süre Uykuya Dalamadım yarın uyku Halinde iken Birden sanki birşey Ruhumu Bedenimden çekti O kısa süre de Bozuk radyo sesi gibi sesler geldi kulağıma çok büyük bir uğultuydu geri kalkmak istedim bedenime geri girmek istedim sesler devam ederken Gözümü açmaya çalıştım açtım ama sanki görmüyordum garip bir şekilde yukarı bakıyordum boş boş Ayağa kalkmak istedim ama Hiç bir organımı Kullanamadım Sonra Ufak bir Hareket Etmek için Çok zorladım kendimi Boynumu sol tarafa doğru zar zor çevirdim ve Çat bi anda Bütün sesler kesildi Bi anda gözlerim görmeye başladı Bu sabah ise Çoğu ses Sanki Kafamda Yankı yapıyor Kedilerin miyavlama sesine benzer çığlıklar duyuyorum Bi sormak istedim bunu sizlere Başlık biraz Saçma olabilir ama aklıma tek gelebilen şey bu

Meseleyi tam anlamak için ya özel kontrole alınmanız lazım ya da tekrarını bekleyip karşılaştırma yapmak lazım. Ölüm durumu teknik olarak ruhun bedeni terk etmesidir. Bununla birlikte o tarif ettiğiniz ses, kulağınızla mı yoksa enerji bedeninizle mi hissedildi bunu anlamak olayın anahtarlarından biridir. Eğer kulaksa sesin algılanmasını sağlayan aygıt, burada ölümden bahsedemeyiz çünkü bedensel fonksiyon söz konusudur.