Yatak Sallanıyor

dewil66

Kayıtlı Üye
Meraba arkadaşlar.
Ben birkaç gündür bu sorunu yaşıyorum.
Yatağım gece gündüz demeden garip bir biçimde hafif hafif sallanıyor.
Bir anlam veremedim önceleri korkuyordum annemin yanında yatıyordum da sonradan alışmaya başladım.
önce zihnimin bana oynadığı bir oyun olarak düşünürsek bile ders çalışırken yada çok farklı bir iş yaparken neden sallansın ki
Biz 1,5 ay önce ruh çağırmıştık. Geldi mi emin değiliz de acaba o mu sallıyor ?:(

Ori

Kayıtlı Üye
Hemen bu olaylara bağlamayın önce yatağınızın ayaklarına bakın boşluğa gelen ayağı olabilir.

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
:D ahaha arkadaşlar her şeyi ruha varlıklara büyülere bağlamayın :D Yok kabız oldum üstümde büyü var ayağım takıldı varlık benimi takip ediyor :D bunlar herkese oluyo şuan bardakdaki su sallanıyo nie çünkü yazı yazıyorum ve elimden giden titreşimler onu sallıyo :D lütfen saçma sapan şeyler yazmayalım.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Yaşadığınız şehir önemli.Çünkü son zamanlarda türkiyenin çöğu noktasında orta şiddette depremler oluyor.Bir kez deprem hissettiyseniz,deprem olmasa bile olmuş gibi oluyor.Hatta japonyada yeni bir hastalık gibi görülüyor.Yaprak sallansa bile deprem oluyor zannediyorlar.Aynısını bende kütahyada yaşamıştım.Bu şekilde düşünürsen,belki bir nebze rahatlayabilirsin.

GoldenSea

Kayıtlı Üye
yaklaşık 2 ay önce evde otururken deprem olmuştu. apartman olduğu için haliyle salladı biraz. sonra hiç unutmuyorum 1 ay falan uyurken yatakta sallanıyodum :D tabi deprem olmuyodu ama psikolojik olarak etkiliyo insanı.

hatta günlük hayattada en ufak bi sarsıntıda deprem mi oluyo diye dikkat kesilirdim. sonradan pek takmadım kendiliğinden geçti

dewil66

Kayıtlı Üye
:D ahaha arkadaşlar her şeyi ruha varlıklara büyülere bağlamayın :D Yok kabız oldum üstümde büyü var ayağım takıldı varlık benimi takip ediyor :D bunlar herkese oluyo şuan bardakdaki su sallanıyo nie çünkü yazı yazıyorum ve elimden giden titreşimler onu sallıyo :D lütfen saçma sapan şeyler yazmayalım.

Sacma sapan lafını geri alırsan iyi olur .

Cevvap veren tum arkadaslara tesekkurler deprem ihtimalı aklıma gelmemisti :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bizde çağrdık arkadaşlarımla yurttayken ama kurallarına uyarak ve bana musallat oldular gece ayak ucumda duran bir varlık sürekli bni izliyor ve kaldırıyor ismimi söyleyerek sadece yüzü yok dier heryeri insan vücudu bu aralarda yatağımın sallandığını hissediyorum ama az az beşik gibi bu ruh çağrma işlerine bidaha bulaşmam valla kaç hocaya gittim kurtuluşu yok napcağımı bilmiyorum ama senin yatak sallantını bilemem tabi

simera

Kayıtlı Üye
Enerji vampirlerini duymuşmuydunuz sn devil66.Öğrendiğime göre bu onların enerji çekmeye başladıklarında oluyormuş.Bu olay olduğumu zaman sabah kendinizi nasıl hissediyorsunuz.yorgun ve sinirli oluyor musunuz?

dewil66

Kayıtlı Üye
Musallat olduysa gercekten kotu :/
Keske bende bulasmasaydım :|

dewil66

Kayıtlı Üye
Enerji vampirlerini duymuşmuydunuz sn devil66.Öğrendiğime göre bu onların enerji çekmeye başladıklarında oluyormuş.Bu olay olduğumu zaman sabah kendinizi nasıl hissediyorsunuz.yorgun ve sinirli oluyor musunuz?

Duymamıstım arastıracagım ve evet sabah kalktıgımda gercekten cok yorgun ve sinirli oluyorum :|

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis

bu konu gerçekten ilgimi çekti eğer detaylı bir bilgi ya da bilgi kaynağı varsa bu enerji vampirleriyle ilgili paylaşır mısınız?

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Sacma sapan lafını geri alırsan iyi olur .

Cevvap veren tum arkadaslara tesekkurler deprem ihtimalı aklıma gelmemisti :D

:D üstüne niye alınıyosun ?? ben böyle mesaj yazan arklara mesaj yolladım.Dediğim her şeyi büyüye ve varlıklara yormayın yoksa kafayı yersiniz ;) ;) ;)

gümüş

Kayıtlı Üye
bu konu gerçekten ilgimi çekti eğer detaylı bir bilgi ya da bilgi kaynağı varsa bu enerji vampirleriyle ilgili paylaşır mısınız?

bakınız

Psişik vampir olabilirmisiniz? - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Psişik Vampirlik - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

ve ayrıca psişik yetenekler ve doğaüstü varlıklar bölümüne de bakınız

@ dewill66

Yatak sallanması bende de çok oluyor uyanıyorum coklukla uyuyorsam da ama ben de diğer arkadaşlar gibi yersarsıntısı diyeceğim bazen baktığımda ki genelde bakmaya çalışırım oda içinde tavanda en duyarlı olabilecek objeye o da sallanıyor mu diye, sallandığı zaman oluyor olmuyor . Bazen gün icinde ya da akşam otururken de oluyor bazen tek hisseden benim bazen bir kaç kişi daha çıkıyor ama çoklukla dert etmiyorum. Sadece rüya gördüğüme denk gelirse o zaman sarsılarak uyanmak hoşuma gitmiyor, sair zamanlarda ahanda sallandık diye zıplıyorum açıkcası :)

Yaşadığınız bölge deprem kuşağında mı bakın. Öyle ise bile telaş belki gerek yok ama biliyor olunca siz rahat ediyorsunuz.

simera

Kayıtlı Üye

Enerji vampirleri auranızı görebiliyorlarmış ve enerjisi yüksek olan kişilerin auralarına kanca atıyorlarmış:(yani hazıra konuyorlar.Ama bu durum zamanla onların tepe çakralarının kapanmasına sebep oluyormuş.Kendi enerjilerini üretemedikleri için başkalarından çekiyorlarmış.Sayılarıda çokmuş.Arkadaşımdan öğrendim. Forumda da var bu konuyla ilgili bilgi galiba. Göz atarken gördüm ama henüz okuyamadım.

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Ruhla falan telaşlandırmayın arkadaşı uyuyamayacak sonra :D

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konuyu açan arkadaşımız bilgi alma amaçlı açmış konuyu ama bazılarımız dalga peşinde daha uygun bir dille anlatabilirsiniz düşüncelerinizi.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Ruhu istediğiniz kadar çağırın gelmez zaten.cinleri deneyin onlar gelir illa bişey çağırıcaksanız ruh yerine cin çağırın garanti olsun.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
bu durumun başınıza gelmesinin türlü türlü nedenleri olabilir:

1. Uykuya dalma esnasında uyanıyorsanız - ki bunu bazen ayırt edemezsiniz - ruhun bedene girişi esnasında yarattığı sarsıntı.
2. O gün yaşadığınız kötü şeyler, yaşadığınız gerginlikler yüzünden.
3. Deprem tecrübesi.
4. Panik atak.
5. Karabasan.

ama eğer kuvvetli bir deprem deneyimi yaşadıysanız ki öyle olduğunu düşünüyorum, korkmayın derim, zamanla geçer Allah'ın izniyle.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Böyle zamanlarda tansiyonunuzu ölçmenizi tavsiye ederim .