belki dua belki büyü belki biraz akıl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moskov

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ...

Arkadaşlarımın arasında bana Aşk doktoru derler..Herkeze yardım ederim ilişkilerini toparlarım evlendirdiğim çiftler bile var...Ne ilişkileri kurtardım..Ama gelin görün ki iş kendime yardım etmeye gelince hiç bir şey yapamıyorum...Etrafımdada gerçekten akıl verebilecek kimse yok konuarı anlatıyorum ama kimse benimle onlarla ilgilendiğim gibi ilgilenmiyor akıl veremiyor ben işin içinde karıştıkça küçülüyorum...

Benim uzun zamandır aşık olduğum biri var...Ona açılamıyorum çnkü benim onu karedşim gibi gördüğümden çok emin ve bana sen naparsan yap asla seni yanlış anlamam bana ne gözle baktığını biliyorum diyor..Oda benden akıl alır geçenlerde biriyle tanışmış ama kızın iyi biri olmadığını o hariç herkez söyledi..Bazı amaçları olan boş kızlardan ve kötü kalpli biri..Ama onu inatla inandıramıyorum hoşlanıyorum kızdan diyor...Buraya kadar herşey normal ama biz yanyanayken sevgiliden farksızız..Bana bakışlarından tutun davranışlarına kadar herşey çok farklı dünya duruyor sanki sadece ikimiz varmışız gibi davranıyor..Söyledikleride bazen inanın insana sevgilisi söylemiyor böle güzel sözler... Etrafımızdaki insanlarda şaşkınlar bir seni çok seviyor diyorlar birde arkadaşça galiba diyorlar...Bana açılın demeyin çünkü açılırsam ve o istemezse onu bir daha göremem ve inanın yüreğim dayamaz...Sesi bile başka iyi geliyor bana...

Ne yapmalıyım bana olan duygularını öğrenmek istiyorum...Bana gelmesinide istiyorum...Ne yapabilirim dua büyü yada akıl lütfen bana yardımcı olun ..:(

gizliyim

Kayıtlı Üye
Erkek ve Bayan arkadasligina inanmiyorum yani SIKI dost olarak, varsada cok nadir. Bence arkadasiniz flört etmeyi seviyor, sizin ona olan zaafinizin farkinda. Sizin verdiginiz ilgidende gayet hosnut. Ortaya "Kardesim gibisin" lafinida ekliyorki karsi taraftan asilma durumu olmasin.

Bence acilmayin, ters teperse bu durum derin yaralar acabilir sizde ve geri dönüsüde olmaz.

Deneyin arkadasinizi tepkisini ölcün.. belli edin hisslerinizi ölcüyü kacirmadan tabi bakisla, sözle vs.
Sizin bir kiz arkadasiniz olsa tepkisi ne olur diye lafta acabilirsiniz..

moskov

Kayıtlı Üye
Erkek olan o yanlis anlasiilmasin. En son birinin sevgilim oldugunu sandiginda kolumu nerdeyse morartiodu. Her zaman da sorar buldun mu birini bulma sen benimsin seni ben alicam diye ama diyorumya onu cozemiyorum.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Cok özür dilerim, hayret hic bakmadan sizi erkek sandim.. :)
Baglanmaniza bile istiye o neden oluyor.. ama arkadasliktan ötesini isteseydi coktan acilmisti size

Biz Bayanlar ki kendimden biliyorum tatli dile, yakin davranana cabuk asik oluruz. Hele sizin durumunuz..

kapliyagos

Kayıtlı Üye
aşk diye birşey yoktur...bu beynimizin bize oynadığı küçük bir oyundur sadece... bence sizinkisi alışkanlık olmuş...sigara gibi...

moskov

Kayıtlı Üye
Cok özür dilerim, hayret hic bakmadan sizi erkek sandim.. :)
Baglanmaniza bile istiye o neden oluyor.. ama arkadasliktan ötesini isteseydi coktan acilmisti size

Biz Bayanlar ki kendimden biliyorum tatli dile, yakin davranana cabuk asik oluruz. Hele sizin durumunuz..

Her sohbetimizde ben asla birisine açılamam diyor..Ki hiç açılmadı hep ona geldi insanlar..Bana gelmeli diyor..

Yok gerçekten öle herkeze aşık olan biri değilimdir...Aşkın bir kere kendini gösterdiğine inanırım ve etrafımda o kadar çok tatlı dille gelen varki çoktan hepsine giderdim...Ben birini çok zor kabul eden bir insanım...

moskov

Kayıtlı Üye
aşk diye birşey yoktur...bu beynimizin bize oynadığı küçük bir oyundur sadece... bence sizinkisi alışkanlık olmuş...sigara gibi...

Aşılkanlık olduğunu düşünmüyorum aslında ... Alışkanlık yapacak kadar çok vakit geçirmiyoruz..

S

SoNoL

Erkek olan o yanlis anlasiilmasin. En son birinin sevgilim oldugunu sandiginda kolumu nerdeyse morartiodu. Her zaman da sorar buldun mu birini bulma sen benimsin seni ben alicam diye ama diyorumya onu cozemiyorum.
Bence sizin ona duyduğunuz hislerin farkında ve sizi sağlamda görüyor.Oda kesinlikle boş değil,sizin gibi düşünüyor olabilir.Hislerimi açıklarsam ve geri teperde tamamen kaybedersem diye korkuyor olabilir.Empati kurun siz olsaydınız onun yerinde ne yapardınız? :p ona diyinki bana yeni bir aşk yeni bir şans yeni bir ben lazım,tavsiye edeceğin biri varmı.Kendini tavsiye edecektir muhtemelen.

moskov

Kayıtlı Üye
Bence sizin ona duyduğunuz hislerin farkında ve sizi sağlamda görüyor.Oda kesinlikle boş değil,sizin gibi düşünüyor olabilir.Hislerimi açıklarsam ve geri teperde tamamen kaybedersem diye korkuyor olabilir.Empati kurun siz olsaydınız onun yerinde ne yapardınız? :p ona diyinki bana yeni bir aşk yeni bir şans yeni bir ben lazım,tavsiye edeceğin biri varmı.Kendini tavsiye edecektir muhtemelen.

Yokluyorum böle patronumla şehir değiştiricem diyorum çıldırıyor..Her buluştuğumuzda bana aşk yaşatıcak biri lazım diyor kız ayarlasana kızıyorum vallahi bir daha buluşmucam diyorum niye diyor hep kız istiyorsun diyorum niye kızıyorsun ama diye sırıtıyor..Ben sen birilerini ayarla dediğimde ya kızıyor ya olur hiç olmazsa yabancıya gitme diyor yada sen benimsin diyor..Benden çok emin diyorumki sana naz yapacağım aradığında açmayacağım...Sen beni asla geri çevirmezsin beni reddetmezsin biliyorum...Ve hep ben ararım onu saatlerce telde konuşuruz bi yerlere plan yaparız ısrar etmediğimde kızar çok enteresan bir durumdayız ..:(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yokluyorum böle patronumla şehir değiştiricem diyorum çıldırıyor..Her buluştuğumuzda bana aşk yaşatıcak biri lazım diyor kız ayarlasana kızıyorum vallahi bir daha buluşmucam diyorum niye diyor hep kız istiyorsun diyorum niye kızıyorsun ama diye sırıtıyor..Ben sen birilerini ayarla dediğimde ya kızıyor ya olur hiç olmazsa yabancıya gitme diyor yada sen benimsin diyor..Benden çok emin diyorumki sana naz yapacağım aradığında açmayacağım...Sen beni asla geri çevirmezsin beni reddetmezsin biliyorum...Ve hep ben ararım onu saatlerce telde konuşuruz bi yerlere plan yaparız ısrar etmediğimde kızar çok enteresan bir durumdayız ..:(
Liseli gibi davranıyoruz diyorsun. Git konuş bariz flörtleşiyorsunuz.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
"hiçbir erkek hoşlanmadığı, beğenmediği bir kadınla arkadaşlık kurmaz" der freud...
biraz cesaret :)

moskov

Kayıtlı Üye
Liseli gibi davranıyoruz diyorsun. Git konuş bariz flörtleşiyorsunuz.

Hemde ne liseli ortaokula doğru ilerlliyoruz...İlişki konusunda çok tecrübesiz bunun farkındayım onun bu hali benide karıştırıyor işte...Ne yapacağını kestiremiyorum yoksa çoktan söylerdim zaten böle saçma sapan acabalar yapmazdım ama karşımdaki böle işte .. :(

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
ama "bazen bir pipo sadece bir pipodur" da der :))
neyse sulandırmıyım mevzuyu, ama cesur olun, aşkından ya da reddedildiği için ölen birine rastlamadım... hayat çok kısa.

moskov

Kayıtlı Üye
"hiçbir erkek hoşlanmadığı, beğenmediği bir kadınla arkadaşlık kurmaz" der freud...
biraz cesaret :)

oda söylüyor ilk arkadaş olmamız beni beğendiği içinmiş ama şuan başka bir kızdan hoşlanıyorum diyor ve onunla ilgili akıl alıyor benden ..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
ve bence imzanızı değiştirin, evrene bu enerjiyi göndermeyin...
elma da beni sevmeli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...