ağır naftalin kokusu ve ardından gelen yanık kokusu

ksoceren

Kayıtlı Üye
merhabalar. erkek arkadaşım gecelerdir ne olduğunu anlayamadığımız bir şekilde rahatsız ediliyor. odada gölgeler ve sesler duyuyor. birileri vücuduna dokunuyormuş gibi hissiyata kapılıyor. vücudu uyuşuyor ve yataktan kalkamıyor. en çok takıldığı nokta ise evde hiç naftalin olmamasına rağmen çok keskin bir naftalin kokusu gelmesi ve ardından yanık kokusu gelmesi. bunun bir anlamı ya da işaret ettiği bir şey var mıdır? yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyor olacağım. teşekkürler.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
kafayı yemiş olabilir yenisini bul

Konu hakkında fikriniz veya bilginiz yoksa yorum yazmayın!! Sitemizde üyelerimize karşı saygısızca, rencide edici üslup kullanamazsınız.
Umarım bu uyarıyı dikkate alırsınız!!

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Temporal lob epilepsilerinde olabilir bu dediğiniz. Genellikle hoş olmayan kokular (yanmış lastik kokusu) ve asitli tatlar alınır nöbet öncesinde. Görme ve dokunma pek sık olmasa da her ihtimale karşı bir doktora görünmesinde fayda var. Sevgiyle...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu belirtiler bedene bir varlık girip çıkarken de yaşanıyor.
O yüzden bir musallat durumuyla da karşı karşıya olabilir.

dewil66

Kayıtlı Üye
Paranormal olaylarla ilgili bir kitapta yazıyordu ; DreamDuality ninde dedigi gibi bir varlık (cin,seytan vs.) musallat oldugunda yada büyü yapıldıgında boyle seyler oluyormus.Hemde sadece his degil gercekten oluyor bunlar ve doktora degil de büyü ile varlıklarla ilgilenen birisine danısırsa sorun kalmaz diye umuyorum :) Gecmis olsun...

deska

Kayıtlı Üye
bence doktorada danış varlıklarla ilgilenen birinede

ksoceren

Kayıtlı Üye
cevaplarınız için çok teşekkür ederim hepsi hakkında bilgili ve ilgili kişilere başvuracağız. konu hakkında size biraz daha bilgi vermek istiyorum belki daha çok şeye ulaşabiliriz : inanılmaz şekilde duyma yetisine sahip şu an ve kulakları gerçekten çok hassaslaştı en ufak bir ses bile rahatsız edebiliyor onu. inanması güç belki sizin için ama yerde yürüyen böceğin sesini bile duyuyor. böcek yürüyor dediğinde inanmam için sesi takip edip böceği de buluyor. onun için çok sinir bozucu bir durum bu ve onun sinirlerinin böylesine bozulmasına dayanamıyorum...

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Güçlü bir varlık tarafından kontrol ediliyor olabilir ancak bu varlık sanıyorumki kontrolü tamamiyle eline geçirememiş. Vakit geç olmadan bir uzmana başvurun.

ksoceren

Kayıtlı Üye
kontrol edilme durumunu pek anlamadım. neden kokular duyar ki o zaman? kontrol edilme denildiğinde benim aklıma gelen onların dediklerini yapmak (gülmek, bağırmak, koşmak, vs.) geliyor.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Harika koku alma yeteneği.
Harika duyma yeteneği.
Yakında canı kan da içmek isterse de şaşırmayın.