his ve ruh alemi

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bazen uykumda karabasan dedikleri olayla karşılaşıyorum.Bazen de hiç kokmadığım halde bir an korku oluşuyor.Acaba bu psikolojik mi, yoksa şeytan vesvesesi mi, yoksa gerçekten insan bedeni (hislerini kaybetmemiş insanlar) bu 3 harfli gibi ruhani varlıkları hissedebiliyorlar mı?

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Karabasanla ilgili konular mevcut sitede.bulup bakarsanız karabasan diye birşey olmadığını görebilirsiniz.korku duymanıza neden olan hisleriniz büyük ihtimalle psikolojiktir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu tip varliklarin insanlar tarafindan hiss edilmeyecegini düsünemeyiz, bu büyük yanilgi olur.
Elbette hiss edebiliriz görmesekte, ama etrafimizda olup biten herseyi onlardan bilmemekde fayda var düzenli bir hayat yasayabilmek adina..

Bir gercek varki hic bir yerde yalniz degiliz, bir cok cin melek yada farkli varliklar bizimle ayni ortamda olabiliyor, bunu yok sayamayiz.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Tabiiki hissedebiliriz ama arkadaş sadece hislerinden bahsetmiş.yaşadığı çok çok olağan dışı durumlar olsa zaten hislerinden emin olurdu.birazcıkta herşeyi buna bağlamamak lazım.sitede okunanlar olsun çevreden duyulanlar olsun hatta bir film bile insanları etkiler ister istemez.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Karabasan uyku felcidir, eskiden cok gecirdim, simdi arada bir oluyor gercekten cok ürkütücü.
O kadar alistimki, pek ciddiye almiyorum artik.
Söyle düsün.. Beynin uyaniyor ama vücudun hala uyudugu icin felcli durumda. Bide sirt üstü uyurum ben, buda tetikliyor durumu.
Korkma her söylenene de inanma.. kime anlattiysam bana varliklardan, yok genc kizlara asik olmus cinler vs. vs. bahsettiler.
Olmaz demiyorum evet cinlerin isi de olabilir ama ben bunu neredeyse 5 yildir cekiyorum bir gecede 3 4 defa oldugunu bilirim
ne bir Cin gördüm nede farkli birsey.

Beni etkiliyen tek sey bir Hocaya anlatmistim durumumu "korkma Melaiklerin isidir" dedi. Sag kulagima dua okudu. O gece bas agrisindan gözlerimi acamadim beynim dökülüyor resmen zonkluyordu. O günden sonra azaldi ama tamamen yok oldu diyemem.

lost66

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım 3 4 çeşidi var yaşadım ben bi ara sık basıyolardı yorganın kafama çekip yanlardan sıkıştırıp yatıyodum ama nafile bi açtım gözümü kırmızı gözlü bişey okadar parlıyoki gözü elyaf yorgandan gördüm ta bi başka basma olayıda insan formunda duman gibi tıpkı şişenin içinde bireken siyah duman tüm siyahtı bide bu bi basıyo ama görünürde bişey yok bide böyle oluyo genelde. Bi keresin uyanıyorum kırmızı gözlü şeyi elimle tutuyorum çekiyorum tekrar uyanıyorum aynı şey 3 4 sefer tekrarlandı la havle çekerim hep uykuluda olsam aklımda gelir la havle çektim gitti gerçekten ondan sonra. Bunları yaşadım.

bekar.usta

Kayıtlı Üye
streslı bır donem geçırıyorsan cok normal bende 2yıl çok cektım sabahlaar kadar korkudan uyumadan beklerdım uyusam bır şekılde uyanırdım ya ustumde bır agırlık olurdu yada yuzume bır seyın ufledıgını hıssederdım ,uyku halınde homurdanıp duruyormusum kıpır kıpır tedırgın uyurdum oylekı artık sınırımden aglardımsonra hocayada danıstım bayanların zayıf zamanlarında omlasının normal oldugunu kafama takmamam gerektıgını soyledı daha sonra doktorada gıttım uyku ılacı verdı ve karabasn olmadıgını halusınasyon gordugumu soyledı :) ..bır yakınımız bır hocadan ogrenmıstı banada tavsıye ettı yastıgıma tam kosesıne cengellııgne acıp batırdım kapatmadan bır kac kılıf yapmak lazım batmaması ıcın son 1 yıldır daha az ayda 1.2 oluyordu,son 2 aydır çok sukur hıc bır rahatsızlık cekmıyorum cunku yatınca yatagıma kafamda kurmak yerıne zıkır cekıyorum nasıl uyudugumu ınan anlamıyorum bır dene ıstersen ben.ALLAH kolaylık versın