Musallatım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

78baris78

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Her gece saat 3 ile 5 arasında uyku ile uyanıklık sırasında rahatsız edilmemi ve günün bir çok saatinde kaybettiğim bilincimi de göz önünde bulundurarak bana bir takım cinse cin şeytansa şeytan vb gibi varlıkların musallat olduğu düşüncesindeyim ve bunalmış durumdayım. Merak ettiğim yahu bana bu musallat olanı çağırıp derdi neymiş konuşma imkanım yok mu ?

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
bence bu musallattan kurtulma yoluna gitmeli ve varlıklarla aklınızı meşgul etmemenizi, düşünmemeye çalışmalısınız, onu çağırmaktansa ondan kurtulmak sizin için daha hayırlı bir yol olacaktır.

78baris78

Kayıtlı Üye
Olmuyor kurtulunmuyor artık bunaldım, düzgünce çıksın şu desin veya bu desin.. halledelim diyorum.

musashi

Banlı Kullanıcı
aynısı bendede var kurtulursan banada söyle aynı senin gibiyim.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Yönetici notu: Bu şekilde öneriler sitemizde yasaktır. Genelden veya özelden tekrarlamayın.

origanum

Yönetici
Merhaba arkadaşlar
Her gece saat 3 ile 5 arasında uyku ile uyanıklık sırasında rahatsız edilmemi ve günün bir çok saatinde kaybettiğim bilincimi de göz önünde bulundurarak bana bir takım cinse cin şeytansa şeytan vb gibi varlıkların musallat olduğu düşüncesindeyim ve bunalmış durumdayım. Merak ettiğim yahu bana bu musallat olanı çağırıp derdi neymiş konuşma imkanım yok mu ?

Konuşunca gideceğini düşünmeniz oldukça iyimser bir yaklaşım ama içinizden geldiyse yapın. Eğer başarılı olamaz iseniz de profesyonel birisine gidip sorunu düzgün bir şekilde çözün. Tabi önce bir bakım yaptırılmalı ki sahiden musallat var mı diye, her ne kadar bu tip belirtiler musallat olunca görülebilirse de bazen olmayabiliyor da.
Geçmiş olsun.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Şu halinizde üzerinizde etki etmesi uzun zaman alır.
Ama konuşursanız size hükmetmesi çok daha hızlı olacaktır.
(En azından bende böyle oldu).
Bende origanum koordinatörümüzün görüşüne katılıyorum.
Profesyonel birisi onun sizden ne istediğini de çaresini de söylecektir.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Sitenin yarisi Cin cagirmak istiyor, diger yarisi da musallat oldu diyor.. musallati olanlar cagirmak istiyen arkadaslara yönlendirse is kople cözülür sanirim...

Gecmis olsun..

lost66

Banlı Kullanıcı
arkadaşım namaz kıl büyük bi nimet yakalamışsın aynısı bana olurdu sabah namazına bu şekilde kalkardım alışınca doğal geliyo. ve bu aralar namazı dışladım. namaz kılarken Allah ın isimlerini içinizden bi yandan zikir edin beyin ferahlar zihin boşalır ve herşeyi iyi anlarsınız ygs vb sınava çalışanlara bire bir kuran okuyun göz dinlenir beyin çalışır bizzat test ettim yatmadan ön Ya fettah diye zikir edin anlamlı rüyalar görürsünüz ama bu zamanla olur kalpten kılarsanız müthiş bi ferahlama yeni doğmuş bebek gibi 3 5 arası rahatsız edilirdim basardı kalkar namaz kılardım.

lost66

Banlı Kullanıcı
namazı boşladım dışladım değil :)

nizam-ı ilmiye

Kayıtlı Üye
musallat olduğunu düşünmüyorum çünkü bir kural vardır:sadece etkiye izin var bilinç kaybı sağlayacak derecede etki edemezler bize maddeleşmeden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...