Yardım edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

narutooo

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Size bir şey sormak istiyorum. "nasıl cadı olabilirim" konusunu ve daha bir sürü konuyu okudum. Ama cadılığa nasıl başlanacağını tam olarak toparlayamadım. Bana nasıl başlayacağımı neler yapacağımı nasıl gelişeceğimi anlatmanız mümkün mü? Gerçekten çok istiyorum çünkü.

Ayrıca başka bir olay anlatmak istiyorum sizlere konuyla pek alakası yok ama. Bir yıl önce ben yine bu siteyle ilgileniyordum. İşte dünya dışı varlıklarla iletişim yada dünya dışı varlıklar nasıl edinilir gibi konulardı. Daha sonra bir gece rüyamda bu siteden bir yazı okuyordum. Yazıda " Merhaba ben anne cin " vs derken birden gözlerimi açtım. Gözlerimi açtığımda cenin pozisyonundaydım ve duvara dönüktüm. ellerim başımın önünde kelepçelenmiş şekilde duruyordu. Çok korktum bağırmak istedim olmadı ellerimi açmak istedim olmadı. Sonra belime kadar çekili olan pike birden kafama örtüldü ve yatağımın köşesine çok şiddetli şekilde vurulmaya başladı. Sonra vurmalar kesildi, pike kafamdan açıldı ve o şey kayboldu. Bunuda yorumlarsanız sevinirm.

Teşekkür ederim şimdiden.

musashi

Banlı Kullanıcı
uyanınca vucudunuzda darbe izleri varmıydı size vurmalarının bir belirtisi felan.

narutooo

Kayıtlı Üye
Oncelikle cevaplariniz icin tesekkur ederim. O olay oldugu zaman cadilikla ilgilenmiyordum. Ilgim simdi basladi. Ve vucudumda darbe izleri yoktu sadece yataga vurmustu.

musashi

Banlı Kullanıcı
çok garip bir durum . muhtemelen rüyadır ama bazı rüyalar var gerçek gibi insan uyumadığını sanıyor okadar gerçekcidir. cinlerin bir oyunu olduğunu düşünüyorum.
bizde cevap veremediğimiz konularda direk cinlere atıyoruz topu . geçmiş olsun.

narutooo

Kayıtlı Üye
Peki sagolun ama gercekten pek farki yoktu. Yinede cevabiniz icin tesekkurler. Peki ilk soruma yardim edebilecek olan varmi ?

musashi

Banlı Kullanıcı
sanırım yardımcı olacak bir ben varım ama bendede evrecek bir cevap yok :)
cadı olacağınza peri olsanıza o daha kulağa hoş geliyor

narutooo

Kayıtlı Üye
Evet oyle gorunuyor :) . Cadilik bana uyuyor ve beni ceken bir tarafi var. Ama herkes farkli sey yazmis ayrica sirali degil. O yuzden toparlayamadim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar. Size bir şey sormak istiyorum. "nasıl cadı olabilirim" konusunu ve daha bir sürü konuyu okudum. Ama cadılığa nasıl başlanacağını tam olarak toparlayamadım. Bana nasıl başlayacağımı neler yapacağımı nasıl gelişeceğimi anlatmanız mümkün mü? Gerçekten çok istiyorum çünkü.
Cadı sence nedir ve neyi amaçlıyorsun bu isteğinle? Çok istediğin şey nedir önce bunu saptayalım.

narutooo

Kayıtlı Üye
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla cadılık wicca dininde bir uygulama. Yanlış biliyorsam kusura bakmayın. Bende büyü, maji gibi uygulamalara ilgi duyuyorum. Cadılık bütünüyle bende bir ilgi ve istek uyandırdı.

musashi

Banlı Kullanıcı
peki cadı oldun diyelim. sonra geri eski hayatına dönebilecekmisin bende bunu merak ediyorum. dönebilirsne sorun yok. ömür boyu cadı olmakta kötü olur gibime geliyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla cadılık wicca dininde bir uygulama. Yanlış biliyorsam kusura bakmayın. Bende büyü, maji gibi uygulamalara ilgi duyuyorum. Cadılık bütünüyle bende bir ilgi ve istek uyandırdı.
O halde ana istek maji anladığım kadarıyla. Yapmanız gereken şey önce maji nedir ne değildir onu öğrenmek olsun. Tarihte majinin yeri, kimler tarafından hangi sistemlerle uygulandığı, zararları, tehlikeleri, insana kattıkları ve götürdükleri gibi konularla başlayın. Yani bol bol okuyun, bol bol öğrenin. Bu size en çok faydası dokunacak şey olur.

narutooo

Kayıtlı Üye

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Cevabınız için teşekkürler. Majiyi çok detaylı bilmiyorum ama 2 senden beri bu sitede inceliyorum az çok. Ama tam detaylı öğrenmeye başlarım. Temel Cadılık Dersleri 2- Kişisel Cadılık İnisiyasyonu - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" burdaki konuda "bu sizi cadı yapmaz sadece kapısını açar" demiş. Bununla başlanılabilirmi yada daha sonra neler uygulanılır ? Cevap verirseniz sevinirim.

Cadıcılık kavramı çok yanlış anlışılan ve ne yazık ki günümüzde bilinçli veya bilinçsiz oyuncak edilmiş bir hadisedir. Bu sebeple size iyi öğrenin okuyun araştırın tavsiyesinde bulunabiliyorum ancak. Ki zaten sizin aslında istediğiniz şey cadı olmak değil cadılığın tanımındaki kolaylık doğru anladığım kadarıyla. Unutmayın ki maji hangi ekolle gidilirse gidilsin aynı kapıya çıkar. Kişisel bir olaydır çünkü. Dönüp dolaşıp kişide biter. Başlama konusunda önce belirlenmesi gereken neye başlanmak istediğidir. O sebeple önce bunu oturtmanız lazım. Bir hedefi tam olarak yerine oturtmak zaten başlamış olmak demektir. O sebeple neye nereden başlamalıyım demeye gerek yok. Bu her işte böyledir. Önce ne istediğini bilmek sonra hedefi oturtmak o işe başlamış olmaktır çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...