Ailemin cinleri bana bağlanmış olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba.

Eğer yazdıklarıma inanmıyan olcaksa şimdiden sayfayı kapatsınlar ben dalga geçmek için birşey yazmam.

Arkadaşlar anlatmaya başliyim.

Ben şuan 15 yaşındayım.Babamın cinleri var ve anneminde babam sürekli alkolik o zaman çağırıyor yada geliyorlar.Bazen kendini balkondan atacağı bile olmuştu engelledik.Babam bir gün anlatmıştı cinlerin ona nasıl bağlandığını.O küçük yaşta bir komşuya gitmişler komşununda cinleri varmış babam odada yatıyormuş 6 yaşlarında hocayla o cinlerin musallat olduğu kişi de babamın uyuduğu odaya girmişler babam nede olsa küçük ve uyuduğu için babamı yan odaya almamışlar babam o odada kalmış o sıradada hocada ki cinler babama bağlanmış.Şuan 51 yaşında.Babamın cinlerinden birinin adı gülbeyaz

Annemin nasıl bağlandığını bilmiyorum ama adı geleceği görüyormuş adı şahmeran annem söylemişti.Mesela size bir örnek veriyim annem ve teyzem birgün trenle yolculuk yapcaklarmış annem teyzeme bugün gitmeyelim abla filan demiş teyzemde neden filan demiş annem de abla içimde kötü birşey var gitmeyelim demiş teyzem dinlememiş ve gitmişler trende giderlerken birden tren bozulmuş ormanlık bir yer sonra tren düzelmiş giderlerken sanırım tam hatırlamıyorum raylardan çıkma tehlikesi mi ne olmuş ama olumsuz birşey.

Her neyse size böyle ailemi anlattım kısaca şimdi kendimden bahsediyim.

İlk olay bundan 5 yıl önce filan olmuştu 10 yaşlarındayken.Biz o sırada 5. katta bir evde oturuyorduk yani ben 10 yaşındayken babam cinleri neredeyse her gün orda çağırırdı.Ben odada tek başıma playstation oynuyordum kapı açıktı ve kapıdan hemen çıkınca sağda tuvalet soldada banyo var.Tam ordada şekli hala aklımda uzun boylu beyaz bir kıyafet çarşaf gibi uzun sakallı bir dede duruyordu ama boyu bayabi uzun şuan anlatırken bile ürktüm ama bunları ne zaman yazsam sürekli olmuştur aldırmıcam yazmaya devam etcem.Sonra kaybolduğun da o şekil korkuyla annemlerin yanına gitmiştim ve anlattığım da inanmamışlardı.

2.olay da antalyaya taşınmıştık ilk aydın/nazillide oturuyorduk Gece uyurken rüyamda nazillide ki o 5 katlık evde oturuyormuşuz o beyaz sakallı dedeyi gördüğüm odada annemle beraber yerde yatıyoruz hani boy mindeleri olur ya ondan birden uyanıyorum(rüyamda) ve pencereden bakıyorum karşımızda oturan arkadaşımın evi var 3 katlı ve onlar 3. katında oturuyorlardı tam onların balkonunun dışı içi değil orda uzun yeşil ayaklı kısa boylu uzun kulaklı bir şey var insan değil bir hayvan da değil ve o birden yanımızda oluyor annem kalkıyor ve onla konuşuyor bu 12 yaşlarında oldu.

3. olay antalyadan buharkente taşınmıştık aileli sorunlar yüzünden ben annem ve ananem'ile antalyayada aynı kişilerle taşınmıştık babam hep nazillideydi.Buharkentte gece geç yatıyordum ben sürekli tam tuvalete gitcektim tuvalet dışarıda ev bahçeli ordan geçerken karşıma bir tane siyah kedi geçti pişt filan dedim gitmedi terliği attım yine gitmedi acayip derecede korktum ve birden bağırarak gitti.Tabi ben her olayı anneme anlatıyorum ama hiç birinede inanmıyor.

4. olay yine buharkentteyiz antalyadan taşındığımız için beni artist sanıyorlar buharkent 7.000 kişilik bir ilçe fakat toplumu köy gibi biraz geri.Orda okulda sürekli bana sataşıyorlar ben herhangi bir dövüş taktiği vs.. bilmediğim için onlara karşılık veremiyorum.Her neyse böyle çok kez sataştılar.Ve bir gün okul bitti eve gidiyorum karşıma biri geçti ve bana o satan bulaşanları ben hallettim sana bir daha bulaşmıyacaklar dedi onu tanımıyorum ve benden 2 lira mazot parası istedi bende yok dedim ama aslında vardı şaşırmıştım 2 liraya ne mazotu.

ve ben bu olayları aşırı derecede fazla kafama taktım ve internette araştırmaya başladım cin konuları öncelikte.Ve birgün cin çağırmaya çalıştım müslüman cin duası var ya onu okudum ama ben kendimi kafir görüyordum allaha ibadet etmedim babamın anneme şiddet uygulamasından sonra ve sürekli şeytanlarla konuşmaya çalışırdım ama hep cevapsız kalmıştı her neyse müslüman cin çağırma duasını okumak zorundaydım şeytan çağırmalar hepsi faso fiso çıkmıştı bende okudum ve dua bter bitmez birden telefon çaldı açtım yanlış numara denildi kapattım birden telefona mesaj geldi operatör mesajı hepsi aynı anda ve birden kapıdan annem girdi anneme odama girmemesini söylemiştim ona çağırcağımı söyledim ve o bana oğlum sen çağırırken beni boğdular dedi.Ben bu günden sonra sürekli onlarla konuşmaya çalıştım her gün her saat her dakika ama cevaplarıda malesef kendim veriyordum.

Ve son ama en çok korktuğum olay

Daha 1 kaç hafta önce oldu evde yatıyordum daha uyumamıştım ve birden odamın kapısı açılır gibi oldu hani hırsızlar yavaş yavaş sessizce açmaya çalışırlar ses gelir ya aynı o ses geldi ve kapı çok az aralandı kafa mı kaldırdım annemde yan odada yatıyordu annem ordan bu ses ne be diye bağırdı ben anne diye bağırmak istedim ama bağıramadım sesim çıkmıyordu aşırı derecede korkmuştum ve şaun tüğlerim diken diken elimden gelebildiğince hızlı yazmaya çalışıyorum ve bir süre geçti sesim çıktı korkuyla ayağa kalktım annemin yanına gittim ama uyuyor.

Arkadaşlar lütfen yardım edin kafamı yemek üzereyim lütfen anlattıklarım %100 gerçek dikkat ederseniz size bilmiştik taslamıyorum yardım istiyorum ne yapmam gerekir bana bağlılar mı nasıl anlayabilirim eğer özel soru sorcaklar varsa mesaj atsınlar elimden geldiğince kısa kestim lütfen...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Uzaktan sana yapılacak pek bir şey yok zira tam olarak bir şey yok. Kendin de anlatıyorsun ben çağırıyorum, ben zorluyorum, ben ediyorum diye. Sana tavsiye: Kurcalama, düşünme, işine bak. Bunlar için yakından eğitim ve destek alman gerekir ama gerek yok buna. Dediğim gibi senin için daha erken bunlar. Fazla kurcalamazsan biter gider. Kurcalamadığın ve ilgilenmediğin takdirde de bir şey olursa buraya yaz abilerin ablaların ilgilensin. Şuan garip veya uçuk bir durum olmadığından yazdım bunları.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Benim araştırmalarıma göre genellikle babadan veya aileden herhangi birinde cin varsa çocuklara da bağlanabiliyorlarmış benim aradığım cevap bana bağlandılar mı bağlandılarsa nasıl anlar veya nasıl kontrol edebilirim şöyle düşünün siz gece uyuyorsunuz uyumadan önce aklınızda bir soru acaba bu konuşan ben miyim ve içinizde bir ses daha evet benim ama o ses kime ait böyle karmaşık bir durum keşke rüyadan ibaret olsaydı olaylar bazıları rüyada değildi o anlattığım yatarken kapının açılıp sesimin çıkmaması bunlardan sonra hiç aklımdan çıkmadı.Sanki birileri beni izliyor sanki benle konuşmaları için zaman var ama ben beklemekten sıkıldım evet 15 yaşındayım ama ben kendimi bildim bileli cinlerin arasındayım babam ''Şerefsizi'' yüzünden ve aynı evdeyiz şimdide unutmak imkansız yada düşünmemek

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Önce sakin ol ve topluma açık yerlerde aile bireylerini bu şekilde tanıtma. Bu sana abi tavsiyesi olsun. Diğer konu da anlattıklarına sadece baktığım ve anladığım kadarıyla aileden sana aktarılan bir şey yok. Ola da bilir elbette ama belli ki şuan olsa bile sana bu açıklanmadı. Doğal bir süreci etkileme ve bozma. İlgilenme dememdeki kasıt buydu. Hayrlısıyla bir bağlantı ve aktarım varsa zaten bu belli edilir sana. Haydi sevgi ve ışıkla Allah'a emanet ol.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Madem rahatsız oluyorsun çağırma bundan sonra.sana zarar veremezler sen üstüne düşmediğin sürece.annen ve baban kendileri için bir çözüm aramamışlarmı bu durum için.onlarla konuşup yardım istemedinmi.böyle bir olay varsa işini bilen birisinden yardım isterseniz çözüm bulurlar zaten.ama üstüne gitmemeniz iyi olur.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Babama söylemiştim ilk biz antalyada kalırken gördüğüm rüyayı söyledim hatta ben anneme söylemiştim annemde babama söylemiş babam anneme cinler ona bağlanamaz demiş her neyse işte nazilliye geldiğimizde babam alkollü yine beni karşışına oturttu o sırada yine cinleriyle konuştu işte bana soru sordu(sanki dindar :D) her neyse birden kızardı gitti öksürmeye başladı beni boğuyorlar dedi odana git dedi.Birde annemin tanıdığının bir arkadaşı var falcı kahve falı bakıyor ama bayabi uzman her dediği çıkıyor hani bazıları para kazanır uydurur ya ama o farklı para vermesende bakar ama dediği mutlaka doğrudur annem benim ficanı ona baktırmış kadın bakar bakmaz bunda cin var ben buna bakamam git şu fincanı yıka demiş ben bu kadar şeyi sanırım uyduramam eğer aranızda inanmayanlar varsa ama artık ne yapcağımı bilmiyorum

demonic

Kayıtlı Üye
Zaten kendiniz demişsiniz kendimi kafir görüyorum diye :) siz cinlerden kurtulmak mı istiyorsunuz?günahlarınıza tövbe edin,namaz kılın,kuran okuyun ama bunları korunmak için değil allah rızası için yapın.hatta ve hatta namazı yaşayın,kuranı yaşayın,yarın ölecekmiş gibi yaşayın...o zaman cinler ordularıyla gelse size birşey yapamazlar...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ben kurtulmaya çalışmıyorum onları çağırmak onların sesi aklımda değil karşımda olsun istediğim bu

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
''Neden cinlerden anlayanlar girsin'' diye birşey yazma gereksinimi duydun ?Çok saçma

demonic

Kayıtlı Üye
tamam yine aynı şey devreye giriyor...allah izin verirse görürsünüz vermesse göremessiniz yanlış düşünmüyorum sanırım?forumda bu konu hakkında tonla bilgi mevcut...ama çağıracaksanız rizayetli olmanızı öneririm...neden çağırmak istiyorsunuz?zaten korktum şu kadar olay başımdan geçti diye yazmışsınız.çağırınca herşey yerine oturacağını mı sanıyorsunuz?tabi bu alaaddinin cini lambayı ovuyorsun bir cin çıkıyor buyur sahip 3 dilek hakkın var diyor diliyorsunuz o sizden hiçbirşey almıyor :) almadan vermek allaha mahsusdur...durumunuz daha kötüye gider.ama siz bir insansınız özgür iradeniz var ben karışamam bu yüzden kendi yolunuzu sizin seçmeniz en doğru olanı...
iyi forumlar

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Aileden kaynaklaniyordur büyük ihtimal. Bizimki gibi yani. Ama benim tüm ailemi rahatsız ediyorlar hırpalama vs gibi ama bana devamlı yardım peşindeler. Belki sendede öyledir. Sakin ol korkma. Belki birşeyler anlatırlar yardım ederler. Mesela sayelerinde ben azda olsa yaşayacaklarımi ve o an konuştuğum insanın yaşayacaklarını bilebiliyorum tabi o isterse. O ses çıkmama olayı bendede var. Gelince konuşmamı engelliyor, mesela o gün geldiğinde Uruma bu neden dolayı kaynaklanıyor nasıl kurtulurum diye mesaj atacaktım. Beş defa yazdığım mesajı yollamak için bastığımda silindiğini gördüm. Anlatınca geliyor demişsin. Anlatmasanda geliyorlar rahat olun. Zarar vermiyorlarsa boşver. Umursama.

erolx

Kayıtlı Üye
Bir psikologa git önce, sıkıntıdan uğradığın karabasan olaylarını da gerçek gibi algıladığını anlat. Bazı taarruzlara uğradığında aşikar. Tarilerinin bazısı, bir yerlerden okumadıysan tutarlı denilebilir. Geneli ile ise psikolojik. "Beklenti" içinde olmandan kaynaklanıyor ve gökteki bulutlara bile mana vermeden bir doktor ile görüş. Çözüm olmazsa, buraya yaz, yardım etmeye çalışalım.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
İlk önce hazaR arkadaşıma cevap veriyim ben buraya bir dalga yada bir hikaye anlatmadım birşeyler kurgulayıp yazmadım cinlerden anlamayan inanmayan kişiler ya dalga geçer yada yalan söylediğimi sanar ben yardım amaçlı yazdım buraya

2. olarak demonic arkadaşım ailem cin çağırıyor annem de evli babam gözümün önünde çağırdı defalarca malesef ben göremedim annem gölgelerini görüyordu fakat babam sürekli duvar köşelerine bakıyordu ben 3 hakkım olsa 1'ini onlarla konuşmak için harcardım.

Çoğu insanlar cini çağırmak için uğraşıyor hiç bir bağları olmadığı halde.

Fakat benim annemde'de babamda'da cin var ve biz bir aile olduğumuza göre sıra bende düz mantık bunu işaret eder.Ben doğal olarak korkuyorum ve bence korkmalıyımda.Onları görmem ve konuşmak istememde ki amaçta bu zaten korkumun üstesinden geliyim mesela onların geldiğini hissettiğim zaman korkuyla oturmak yerine samimi olarak konuşmalıyım.

Ve ben hep şuan inandım bence eğer bana bağlı cinler varsa onlar kafir olanlar çünkü müslüman çağırmad ki olaydan sonra bu olur ve o kapının açılıp konuşamama durumunda artık beklemek istemiyorum varsa onlarla bir konuşma çağırma şansm çağırıp konuşiyim

3.nickbulunbanaoglum arkadaşım ben biraz sana benziyorum aşırı hızlı düşünüyorum bu bende sürekli olan birşey hazır cevap saniyesinde 1 kelimeden dolusuyla anlam çıkarta biliyorum ve bazen farklı oluyorum bundan kastım mesela okulda şamata vs.. yaparken birden ciddi biri oluyorum ama her şakamın her sorumun karşımdaki kişinin vereceği tepki ve yanıtı düşünmüş oluyorum.

Bu cinleri nasıl çağırcam aradığım asıl cevap bu

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
erolx arkadaşım senin yorumunu görmemişim dahha önce psikoloğa gitmiştim gece çok geç yatıyordum genellikle mesela saat 1 de yatağa girsem sabah ezanını duyup öyle uyuyordum yada geceleri uyanıyordum bu yüzdende okula gidemiyordum psikoloğa gittiğim de annem geçmişi vs. anlattı ve sanırım 4-5 yıldırda ağlamadım her ne olursa olsun ananemin bir arkadaşı vardı yaşlı hastaydı ölcek vs.. deniliyordu ona ziyarete gitmiştik benim dikkatimi çekti tavırları herkes bir kaç aylık ömrü var dedi bende anneme anne bugün ölcek dedim ve sabaha karşı da öldü psikolok bana uyhu hapı verdi bir gün içtim gece uyandım tuvalete giderken duvarlara sürte sürte gittim sabah uayndığımda da gözümün içi çapak doluydu bir daha da kullanmadım

erolx

Kayıtlı Üye
erolx arkadaşım senin yorumunu görmemişim dahha önce psikoloğa gitmiştim gece çok geç yatıyordum genellikle mesela saat 1 de yatağa girsem sabah ezanını duyup öyle uyuyordum yada geceleri uyanıyordum bu yüzdende okula gidemiyordum psikoloğa gittiğim de annem geçmişi vs. anlattı ve sanırım 4-5 yıldırda ağlamadım her ne olursa olsun ananemin bir arkadaşı vardı yaşlı hastaydı ölcek vs.. deniliyordu ona ziyarete gitmiştik benim dikkatimi çekti tavırları herkes bir kaç aylık ömrü var dedi bende anneme anne bugün ölcek dedim ve sabaha karşı da öldü psikolok bana uyhu hapı verdi bir gün içtim gece uyandım tuvalete giderken duvarlara sürte sürte gittim sabah uayndığımda da gözümün içi çapak doluydu bir daha da kullanmadım
Evet ne yazık ki, beyni uyuşturmaya, uyutmaya dönük ilaç veriyor doktorlarda. Arkadaşımın Eşi'ni de resmen uyuşturmuşlardı. Ancak o degresif hareketlerde bulunuyordu. Sonrasında ALLÂH'ın yardımı ile sorunu çözüldü. Bir erkek cin ve dolayısı ile erkeğini kıskanan bir dişi cin musallat olmuştur. Erkek cin evden çıkmamasını söylüyordu. Dişi cin de kaç dışarı git vs. diye telkinde bulunuyordu. Kendini bilmez şekilde sokağa çıkmış bir gün, Kadıncağıza araba çarptı. Daha sonra erkek cin bu kadından uzaklaştırılınca, dişi cinde bıraktı. Bu işler çok karmaşık. Güvenebileceğiniz doktor bulmak ne kadar zor ise, bu işlerden anlayan kişileri bulmakta zor. Arkadaşın eşi tamamen Şans eseri kurtuldu.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Gerçekten de fazlasıyla şanslıymış her iki caydırıcı cinle başa çıkmak kafayı yemekle neredeyse aynıdır

vorden

Kayıtlı Üye
arkadaşım bana kızmanı istemem ama babam alkolik diyorsun alkol alanların zaten halüsinasyona ve şizofrenik düşüncelere eğer gerçekten ağır alkolikse bunlara yatkınlığı vardır. bu tarz varlıklarka arkadaş olduğunu dahi söyleyebilir hatta şuan yanımda oturuyor bile diyebilir ve aynı zamanda böyle bir davet için insanlar günlerce ibadet ediyor et yemiyor ve sonuç hç birşey olmayabilirken sizin babanız alkol alırken bu kadar içli dışlı olmaları imkansız bence sende biraz etkilenmişsin bunlarla iletişime neden geçmek istiyorsun amacın ne eğer iletişime geçersen onlardan kurtulmak için ne yapcaksın biliyormusun bence fazla uğraşma yaşın daha 15 derslerine çalış arkadaşlarınla gez eğlen ama asıl öğrenmek istediğin ailemden bana geçmişmi ? eğer öyle olsaydı zaten burda bunları yazıyor yada birseyler örenmek istiyor olmazdın.Zaten onların sana bağlı olduğunu bilirdin.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
vorden daha önceden aynı senin dediğin gibi düşündüm alkolik olduğu için halüsinasyon görebiliyor olabilir mi ama bana nasıl bağlandıklarını anlatması gerçek olduğuna inandırdı birde babamı geçtim annem yalan söylüyor olamaz ne alkolik nede psikolojik sorunları var size dedim ya gördüğüm rüyalar vs.. bakın o rüyamda cini gördüğüm zaman antalyada mutluyduk 1 gün bile düşünmüyordum ne cini ne babamı birden bire gördüm bu mantıksız buharkentte ki o kedi normalde bir kedinin yanından geçseniz sizden korkup kaçar ben terlik attım afedersiniz ama .... bile takmadı ve birden bağırıp gitti cin cağırmaya kalktığımda dua biter bitmez saniyesinde birinin arayıp yanlış numara demesi operatör mesajı gelmesi ve annemin içeriden girmesi tesadüf olamaz.Ve o geçen gün dediğim kapının aralanıp konuşamamam bir hayal olsa anlardım bir rüya olsa yatağımda yatıyor olurdum ama herşey gerçekti

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Bence şansını zorlama. Yapabileceğin bazı şeyler varsa zamanı geldiğinde yaparsın. Yoksa zaten kendini paralasan da sonuç sıfır olur. Ne olursa olsun bahsettiğin insanlar senin annen ve baban. Bu fikre katılsan da katılmasan da senin zararına olacak hiçbir şeyi yapmazlar. Yardımcı olmuyorlarsa veya sana bir yol göstermiyorlarsa herkesten çok seni düşündükleri içindir.

Bunların gerçekliği demeyeyim de, dozuyla ilgili net bir fikrim yok. Ama konuyu açarken zikrettiğin isimler doğru ise adlarını herkesin okuyup duyabileceği yerlerde afişe etmemeni tavsiye ederim. Şunu hiçbir zaman unutma ki bir daha asla şu anki yaşında olmayacaksın. Her şey yaşında ve zamanında güzeldir. Kıymetini bil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...