Astral Boyutlar Cin Boyutu Mu?

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Öncelikle herkese iyi geceler. Arkadaşlar bugün biriyle tanıştım. 6, 7 senedir Kur'an'la ilgileniyor, kendisi Kur'an'ı okumuş birisi yani. Konu astral boyutlardan açıldı ve; "Senin astral boyut dediğin, cin boyutudur." falan dedi. "Kur'an'da ben hiç görmedim, astral boyut ya da astral ile ilgili bir şey." dedi. Bir de cin boyutuna geçmek, yani astral boyuta geçmek tehlikeliymiş. Geçiş sırasında açılan enerji kanallarından cin falan girebilirmiş içimize. Ne derece doğrudur bunlar aydınlatırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Cevap bile vermek istemiyordum ama konuya nasıl girdim hayret ediyorum kendime. Başlığınıza cevap vereyim kısa bir şekilde: Hayır.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Yazdığınız cevaptan pek bir şey anlaşılmıyor sayın BeLiaL :)

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşınız indious filminin etkisinde kalmış galiba :D ama kesin birşey söyleyemem bende tam bilmiyorum. Sayın BeLiaL herkes sizin kadar bilmiyor bu konuları malesef daha düzgün bir tarzda yazsanız daha güzel olacaktır. Ukalalar gibi davranmayın rica ediyorum.

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Ahh bilmiyorum ki... Kendisi böyle deyince astral çalışmalarıma ara verdim ve bilgi edinmek için konu açtım.

Charmed

Kayıtlı Üye
Hayır astral boyut kendi başına farklı boyutlardan oluşur. Bunlar demon boyutu, kristal boyutu, vb... boyutlardır. Bu boyutlarda cinler gezer ve yanlış hatırlamıyorsam onlara özel bir boyut da vardır. Fakat; bu boyutlara geçmek uzun deneyim ister, astral çalışan ve çıkan biri normal insan boyutundaki astrale çıkar ve başına bir şey gelmez.

bendekiben

Elit Üye
Benim anlayamadığım, astral boyuta geçerken hep uçmak mı gerekiyor? Ben uçarak bir deneyim yaşamadım. Herkes bu seyahatleri uçmaya kanalize etmiş durumda. Uçmadan da bu deneyim yaşanabilir. Önemli olan nerede olacağına odaklanmak. Belki yanılıyorumdur ama benim keşfim bu. Eğer yanılıyorsam bu konuda deneyimli olan kişilerle aydınlanmak isterim.

AJA

Elit Üye
Astral boyutta cinlerin boyutu aynımıdır? hayır. Ancak kişi boyutunu yükselterek onların boyutuna geçebilir diye biliyorum.Gördüm ben dediklerinizin çoğu da bilinçaltınızdan yüzeye çıkp şekil alanlar ve o anda ki düşünceleriniz.
Düşündüğünüz yerde olacağınızdan yola çıkarak neler görebileceğinizi kestirebilirsiniz :)

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
AJA arkadaşımıza katılıyorum,Astral Seyahat sırasında gözünüzdeki Perde açılmadığından, Cinleri görmeniz yada onlarla konuşmaz ihtimal konusu bile değil.Fakat Onların boyutuna geçtiğiniz zaman bu perdeler açılacağından görebilmeniz mümkün olabilir.Astral seyahet uçma konusumudur? Evet.Astral seyahate çıktığınızda ruhunuzu bedeninizden ayıracağınız ve Ruhunuzu kullanacağınız için uçarsınız.Bunun nedeni ise ruhun kütleye sahip olmaması ve hiçbir dış etken (Yerçekimi,Sürtünme kuvveti) size etki etmeyeceğinizden uçacaksınız.Dediğim gibi telkin yoluyla normal hayatınızdaki gibide yaşayabilirsiniz.Yalnız o biraz sıkıcı oluyor gitmek istediğiniz yere koşuyorsunuz felan hoş değil yani ^^

00y2j

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence o boyutlara geçmen çok sakıncalı.Sonuçta astral beden ve fiziki bedende ustalaşmış olman lazım.Daha sonra ruhunu çıkarır ve istediğin boyuta gidersin ama, Sana musallat olabilir,Nikah kıyabilir,boğabilir,çarpabilir aklına gelecek herşeyi yapabilir.Bu olayı tıpkı şöyle düşün,Evinde oturuyorsun ve eve tanımadığın bir yaratık geliyor.Ne yaparsın ? hoşgeldin mi dersin ? tabiki hayır müdahale eder dışarı çıkarırsın.Bizim boyutumuza onlar geçtiği zaman aynı şeyi biz onlara yapıyoruz.Kurşun döküyoruz,muska yaptırıyoruz.Biz onların boyutuna geçtiğimiz zamanda onlar bize aşık oluyor,nikah kıyıyor ( ki bu hiç iyi birşey değil) saldırıyor,takip ediyor, vb hareketlerde bulunuyorlar.Bu nikah konusu şöyle birşey, eğer bir insan dışı varlık size nikah kıyarsa kafanızı kaldırdığınız zaman bir grup o varlık tarafından dayak yiyor,büyüleniyor,takip ediliyorsunuz.Bu konuda şöyle bir anımı anlatmak isterim,Saat akşam vakitleri sigara almak için sokağa çıktım.Ben bu konularda biraz da olsa usta olduğum için hiçbir varlıktan korkmuyordum.Sigaramı aldıktan sonra peşime simsiyah bir kedi takıldı.bir gözlerini görebiliyordum.Evimde dağ kenarında sakin bir yerde.Şehire inerken yanıma bir bıçak alırım oda fiziki varlıklardan korunmak için.Yukarı doğru çıkarken arkamdaki kedinin gözlerinin yeşil olduğunu farkettim.ben döndüğümde oda yönünü değiştiriyor,takip etmiyormuş gibi yapıyordu.ben bunun farkındaydım.Evime girdiğimde kapımı aralık bıraktım.Direk odama yöneldim.Biraz konsantre olmaya çalıştım.Normalde bizim evim buradan gece vakti bir baliciler geçer.Başka kimse olmaz.Ben ki okadar zamandır parapsikoloji ile uğrasıyorum ürktüm doğrusu.Kapımın önünden siyah deri montlu yüzü karanlıkta kalan,texas şapkalı birisi geçti.Bir insana göre biraz tuhaf yürüyordu.sağ ayağının üzerine basamıyordu sanki.o sırada geri döndü ve evime yön aldı.ben bunun bir fiziki varlık olmadığını anladığım için üzerimdeki bütün gereksiz eşyaları (anahtar,bıçak,kalem,) ne varsa bıraktım çünkü onu ürkütmek istemiyordum.Kapıya doğru yöneldim kapıyı açtı kardeş ateşin varmı dedi.Mutfağa yöneldim çakmak aldım ve azındaki sigarayı yaktım.fakat dikkatimi çeken farklı birşey vardıki adamın sağ elide sol eli gibiydi.(Sağ el parmakları soldan sağa Serçe parmak,Yüzük parmağı,orta parmak işaret parmağı ve baş parmak olarak sıralıydı)Sigarayı içe içe gidiyordu ona arkasından neden geldin diye bağırdım.Kafasını çevirip saati sordu,saati söyledim.hiç birşey demeden çekip gitti.Uykum ağır basmıştı.Yatağıma yöneldim ve yattım. O sırada ayak serçe parmağımdan birisi tutup salladı.Resmen birisi eli ile ayağımı tutup sallamıştı.Uyandığımda direk gözümün önünde olan saate baktığımda yatsı namazını kılmadığımı gördüm.Hafif kendime geldikten sonra namazımı kılıp yattım.3 harfliler eğer kötü huyluları size musallat olursa hergün farklı kılıkta gelip sizden farklı şeyler ister vermediğiniz zaman size zarar verir.Para,Sigara,İçki,(ki içmeseniz bile isterler)Kimi gelip yiyecek birşeyler ister.Bunlar yine iyi huylu olanlarıdır.Sadece size hatırlatma yapmaya gelirler.Arkadaşlık kurarlar,Sevgili olurlar başka birine baktığınız zaman döverler.Yani tehlikeyi umarım anlamışsınızdır.