Eşim gelip özür dilesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinirli

Kayıtlı Üye
Henüz 3 ay önce severek (5 yil sevgili kalarak) evlenmiştik sürekli kavga ediyorduk en son annemlere gelirken tartiştik ve beni annemlerde birakti ve bende geri dönmedim şu an ben arayip özür dilemek istemiyorum haklilik için bi çok sebebim var gelip özür dilesin yuvama dönmek istiyorum yaniilk adimi ondan bekliyorum kendimden çok ailemin onuru için onun bana geri dönmesi için ne yapabilirim lütfen yardimci olun..

musashi

Banlı Kullanıcı
gelene git gidene kal deme. onur herşeyden üstün aile nin onuru kutsaldır. özür dileyecek bir hatası var ise onun gelmesi lazım. senin herhangir extra çalışma ile onu getirmen sadece günü kurtarmak olur. bırak herşey olacağına varır. belkide böylesi senin için daha hayırlıdır.
allah yardımcın olsun. hakkına hayırlısı ne ise rabbım sana en iyisini nasip etsin inşallah

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İlk adımı siz atmayacak kadar gurur sahibiyseniz, ilk adımı zorla ona attırmayacak kadar da gurur sahibisinizdir.

masumdeğiliz

Kayıtlı Üye
İş
kantin
bence daha çok yenı evlısınız tabıkı evlılkte kavgalar oluyo hc evlenmedm ama aılemden bılıyorum sevgıde gurur falan olmaz eşindr sonucta bnda bn affttım sen affttın olmaz sana cok kötu seylerı varsa o ayrı bı olay tabıkıde ama bnce bı şans ver ıkınız ıcın tek tarflı düşünme hıç bışeyı unutma zor olan mücadele etmk herseyde öle deılmı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
aman iki günlük dünya hiç bulaşma bu işlere ara konuş. aşta onur gurur yoktur. İçinden geldiği gibi davran kocanın yanında olmak istiyorsa ara oda zaten seni istiyorsa tamam unutulur gider bu günler. Çok geç olmadan sevdiklerimize seni seviyorum demek zor olmasın. Haksız başkalrıda olsa özürdilemek dilimize yapışmaşın. Sadece 2 kelime hayat değiştirir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bencede gurur meselesi yapmayin.. Sonra keske özür dileyseydim demektense.. Ki seviyorum diyorsunuz, bir sans daha verin..

can-dan

Kayıtlı Üye
Bence ,''Ben özür dilemem ,o dilesin ''gibi şeylerle zaman kaybetmektense,sizi bu duruma getiren sebepler üzerinde durun .Çağırın eşinizi, buluşun bir yerde ve konuyu baştan ele alın .Her ikiniz de tarafsız davranırsanız çözülmeyecek problem kalmaz diyorum .

Sevgiyle kalın...

alin

Kayıtlı Üye
İlişki olsaydı neyse de evlilik bambaşka bir durum.Adım atıldı mı sefası da cefası da hakkını vererek yaşanabiliyor.5 yıldan fazla bir aşk var ortada netice evlilikle sonuçlanmış.Zaten arar bence atar bir adım.Ne kadar oldu bu küslük süreci o da önemli.Onun da içi içini yiyordur emin olun.3 ay önce evlenmiş 5 yıllık aşkını ailesinde bırakmış asla içi rahat değildir.Hatalı karşı taraf diye düşünüyoruz ama sakinleşip düşündükçe sizin de kırıcı olmuşluğunuz vardır.Çok yeniyse az nefes alın.Çok ciddi hataları varsa adım da atmıyorsa gururunuz ağır basıyorsa bekleyin.Ama istediğinize göre affedilmeyecek şeyler değil gibi.Ne kadar sevgili kalınmış olursa olsun evliliğin ilk yılları herşey rayına oturana kadar bu süreçler yaşanabiliyor.Sonraları önemsenmeyecek bir çok şey ilk zamanlar ağır gelebiliyor.Geçici dönemler bunlar mesele çabuk toparlanabilmekte.

moskov

Kayıtlı Üye
Yapmayın böyle şeyler ne olur...Evlenmek kolay mı bir insanı hayata kabul etmek herşeyi ona göre yaşamak bir anda herşeyi değiştirmek..Siz zaten en zor olanı yapmışsınız ...Kavgada olur gürültüde..Hatta o evlilik çatırdarda..Ama gurur aileonuru bunların aşkta yeri yok..Aşk sevmez bu kelimeleri..Zühre tahiri sevmeseydi Tahir ne kaybederdi tahirliğinden? yani eşinizle kavga ettiniz diye aileniz ne kaybederki? Kaybeden tek kişi siz olursunuz..Çünkü geri dönmesini istiyorsunuz..Eğer yürekten istiyorsanız beklemeyin..Hiç bir şey beklemeye değmez..Hayat çok kısa ve yaşamak herşeye rağmen güzel..elinizde olan şeyleri kaybetmeyin lütfen...

mişa

Kayıtlı Üye
Bir yakınımın başına gelmişti böyle bir durum.. Erkek tarafı nuh deyip peygamber demiyordu.. Araya büyükler girdi yoksa iki tarafın gururu da tavan yapmıştı.. Büyüklerinizden yardım isteyin..

düzey

Kayıtlı Üye
merhaba. yazık ya siz çocuk musunuz! ilişki yaşamıyorsunuz evlisiniz kapris ve gurur en son yapılacak şeyler. biraz tarafsız düşünün olayları ve karşılıklı arkadaşça konuşup ikinizde kırıldığınız ve haklı olduğunuz haksız olduğunuz noktaları konuşun. millet evlenemiyorum diye dua muska büyü peşinde siz ayrısınız ve daha yok ben değil o özür dilesin diyorsunuz bırakın o zaman bitsin. bu mudur evlilik özveridir çabadır emektir evlilik emek vermeden ne bekliyorsunuz ki.

guzelcem

Kayıtlı Üye
Kardeş ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN, okudum yüreğinizin sesine göre davranın. evlilikde insan herşeyi yaşıyor saygı-sevgiyi bitirmemek şartıyla size önerim seviyorsanız hiç durma yuvana dön, sevmiyorsan saygıda bitimişse bitir... kendinize yazık etmeyin. ailelerinizi yuvanıza katmayın ALLAH kolaylık versin...hayırlı haberlerle gelirsiniz İNŞAALLAH ( cuma ve meryem süresini) sık sık okuyun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...