kanal d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
Kanal D' nin kendi kanalı için yaptığı reklmam bakıyordum baya şaşalı şatafatlı ve uzundu. En sonunda reklam bitiyor ve kanal D' nin abmlemi çıkıyor biliyorsunuz ki ayda ve ortasında ki mavi kürede süslenmiş küçük ışıklarla ayda birşey yok lakin mavi küreyenin içine yıldız simgesi şeklinde döşeme yapılmış. Yıldız 5 kenarlı değil bunlardan daha fazla. Birkaç yerde rastlamıştım ve bi örgüte ait olduğunu duymuştum. Davranışça Sertap Erener,:banghead: Küçük Serçe, Ajda Pekkan, Tarkan gibi ünlüleri yurt dışındansa Layd Gaga' yı çok destekliyor. Zaten gördüğünüz gibi dizileri her zaman aşırıya kaçıyor ve insanların dillerine konu oluyor. O yıldızın anlamı nedir bilen var mı?

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Saydığınız isimlerle ne alakası var anlayamadım zaten başarılı insanlar. Reklamlada hiç alakası yok.

godofwar

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimal senin bahsettiğin masomlar .. Zannedersem Doğan grubuda bu tarikatın içinde pek kesin olmamakla birlikte.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Komplocu büyük bir kesim olduğunu görüyorum ve bunun kime ne yararı olduğunu bilmiyorum... Bu düşünce tarzına farklı enerjilerin neden olduğunu düşünüyorum.
Sevgili mebruke sırf bu yazı için söylemiyorum, kişisel algılamayın lütfen...

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bizim burdan gökyüzünde 1000 lerce yıldız gözülüyor... Acaba gökyüzü de mi mason ?

Sizinkinden mantıklı olduğu kesin !...

Ne paranoyak bir millet olduk...

godofwar

Kayıtlı Üye
Paranoyaklık ile ne ilgisi var. Dünyada olduğu gibi türkiyede'de bir çok zengin iş adamı ve ünlüler Masom tarikatına bağlıdır. Sonuç itibariyle bazı kişilerinde masom oldukları kesinleşmiştir belegelere dayanarak. Doğan grubu hakkında birşey söyeleyemiyeceğim ama ondanda süphelenmedim değil yani ... Zaten başka işimiz gücümüz yok yani.

turco

Kayıtlı Üye
Ya da nasıl koyun gibi yönetilen bir millet olduk demek dahamı doğru olur acaba? Sen kör olabilirsin dostum ama bunlar gerçekler Ahir zamandayız üzgünüm =)

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Bu mu?

kanal_d.jpg

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Konuyla alakalı olarak aydın doğanın ödülünü göstereyim o halde ;

http://img850.imageshack.us/img850/2272/aydindoganodulufilistin.jpg

Buda yakın görünümü

http://img199.imageshack.us/img199/6216/aydindoganodulumehmetoz.jpg

Ne olduğunu sanırım artık herkes biliyor...

Ödül illüminati sembolü gibi.
Ayrıca şunuda söyleyeceğim şuanki zenginlein %100 ü bu tip Tarikatlara üyedir.
Yok öyle doğanı koçu flan diye saymaya gerek yok hepsi o yolun yolcusu.Ancak adamlar biyere varabilmişler kendi emekleriyle bunuda küçültmeye gerek yok illüminati herkezi arasına alırmı?Keşke benide alsa :) Ama aldıkları kişi kendi başına biyere gelebilmiş birisi.Sadece onlar dahada yükseğe çıkartıyorlar.

turco

Kayıtlı Üye
Tabiki öyle başarı durumuna göre önce vazgecemeyecekleri kadar veriyorlar sonrada dahil ediyorlar(Zeki insanları ) =)

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ya da nasıl koyun gibi yönetilen bir millet olduk demek dahamı doğru olur acaba? Sen kör olabilirsin dostum ama bunlar gerçekler Ahir zamandayız üzgünüm =)

Evet ...

Bilgisiz insanlar ne yazık ki onların istediğini yapıyor zaten...

Onların istediği de onları böyle yüceltmemiz, büyültmemiz vs...

Bundan sonraki yazımın alıntı ile alakası yok. İlluminati ve masonluk iki ayrı kurumdur bir kere karıştırmayalım...

Birleştiklerine dair bir sürü komplo teorileri var ama öyle olmadığını kesin ve net söyleyebilirim...

Bir arkadaş da demişki: İşte mason oldukarını biliyoruz zaten gizlemiyorlar vs... Evet.. Mason olabilirler...Kötü yanı nedir acaba ?

Masonlukla ilgili komplo teorilerinden başka birşeyler bilmeyen adamlar kötü diyebiliyor ne yazık ki...

Bu kadar kötü olsalar zaten ben masonum demezler... Ama büyük, tanınmış masonların çoğu zaten röportajlarda mason olduklarını çekinmeden söylerler...

Bie de şunu söylemeden geçemeyeceğim... Bu masonlukla ilgili atıp tutanları davet etseler eminim ki en başta giderler...

"Kedi ulaşamadığı ciğere mındar der." hesabı aynı...

Bu açıdan dmkol'a cesur cevabından dolayı teşekkür ediyorum...

Sağlıcakla...

turco

Kayıtlı Üye
Kendilerinin mason olduklarını söylemeleri masonlugun kötü oldugundan ya da iyi olduklarından değil kardesim.Güçlü olduklarından ve istediklerini elde edebileceklerinden...Resmen makara yapıyorlar yani biz burdayız siz nerdesiniz? Nerdesin?

godofwar

Kayıtlı Üye
Herşeyin bir amacı var değilmi yani adamlar tamam masom diyip geç madem bu kadar basit bişey ki masom olmalarında ne var neden o zaman böyle basit birşey adı altına giremiyor herkes ve neden yalnızca güçlü akıllı insanlar seçiliyor? Demmekki bir amaçları var belki şimdi pek zararları olmayabilir ama bana kim garanti verebilir bu tarikatın ileride zarar vermeyeceğini bana sen garanti verebilirmisin ? Her tarikat bir amaç üzerine kurulmuş ve o amaç doğrultusunda hareket eder. Tamam adam Ben masommum diyebilir ama onun altında yatan amaç nedir o önemli.
Turco arkadaşımızada katılıyorum bu konuda.

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kendilerinin mason olduklarını söylemeleri masonlugun kötü oldugundan ya da iyi olduklarından değil kardesim.Güçlü olduklarından ve istediklerini elde edebileceklerinden...Resmen makara yapıyorlar yani biz burdayız siz nerdesiniz? Nerdesin?

Ben burdayım da... Sen nerdesin ?

Bana şuana kadar senin veya yakınında herhangi birinin masonlar tarafından herhangi bir kötülüğe maruz kaldığını söyleyebilir misin ?

(Tek Dünya Düzeni , Deccal başkanlığında bir devlet vs. gibi soyut olmayan...)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...