Sevgilinin ilgisizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir sevgilim var ve onu çok seviyorum. Bugün başıma bir çok sorun gelmesine rağmen ona ulaşamadım. Üstelik 8 saat sonra tarlada çok yoruldum ondan telefona bakamadım diye bahaneyle suçunu örtmeye çalışıyor. Aramızda 12 saatlik yol var o yüzden saç kıyafet gibi eşyalarını alma imkanım yok. Bana ilgi göstermesini istiyorum en azından kötü bir durumdayken telefondan teselli etmesi gibi. Buna uygun maji var mı? Yardımcı olursanız çok sevineceğim.

Ori

Kayıtlı Üye
İlgilenmiyorsa yeterince sevmiyordur. Bence oluruna bırakın ve sizde ona öyle davranın. Olmuyorsa olmuyor zorlamanın manası yok bu konularda bence.

musashi

Banlı Kullanıcı
bence sen bu elemanı unut ondan sana hayır yok. benim sevdiğim benden haber bekleyecek yanımda değil telefon güvercinle haber yollarım. olmadı ateş yakar dumanla haber verirdim :)
o yüzden şu sözü çok seviyorum.
3 kuruşluk bir adama 5 kuruşluk değer verirsen aradaki 2 kuruşa seni satar.

lala

Kayıtlı Üye
Bencede ilgisizmi hic zorlama hele karakter yapisi oyleyse omrunu yer bitirir sonra pisman olursun oluruna birak ve bence hic caba bile gosterme sana deger vermeyene sen niye deger veriyorsun

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
eski sevgili döndürme majileri falan görünce belki bunun da bir çözümü vardır diye düşünmüştüm. Tavsiyeler için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...