Yardım Lütfen

giza

Kayıtlı Üye
Tarota başlamayı aşırı derecede çok istiyorum ve hemen gidip bir deste alacağım. Tüm forumlardaki hemen hemen bütün tarot konularını okudum ve tarota başlamak için tek tereddütüm ileride tarot bilgim ve sezilerimin artması nedeniyle bedensiz varlıklar tarafından rahatsız edilebileceğim . Kafamı kurcalayan tek konu bu. Bunun dışında çok ilgiliyim ve kendimi geliştirmek için elimden geleni yapacağımı biliyorum. Ayrıca sezgilerimin de kuvvetli olduğunu düşünüyorum. Ama bu konu beni çok korkutuyor ve doğru düzgün bir bilgi de bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

guzelcem

Kayıtlı Üye
Ben tarota ve kahve falına iyi bakardım ancakkk :( iler ki zaman da başın ağrıyor korkutuyorlar bildikçe hissetdikçe ben çok yaşadım hiç bu işe kalkışmayın :( kalp gözünüz açık ve hisleriniz berrak su gibi olmalı şu an bakmıyorum çevremi kıramıyorum ara sıra keyif olsun dediğimde o gece beni çıldırırcasına korkutuyorlar:((((

Kaylee

Kayıtlı Üye
Ben kahve falı nadiren bakıyorum, bakmamı istediklerinde değil ''dur bir bakayım'' dediğim zaman görebiliyorum. Ama tarotu sürekli bir yol gösterici olarak kullanıyorum. Thoth destem var onunla bakıyorum yalnız, onca zamandır hiç bedensiz varlıklara karşılaşmadım. Bu tamamen inançla ilgili diye düşünüyorum. Sevgiler..

giza

Kayıtlı Üye
Cevaplar için çok teşekkürler. Bugün dayanamayıp bir deste aldım. Ben biraz takıntılıyım ve kendi takıntım yüzünden düşündüğüm zaman bile zor uyuyorum. Umarım üstesinden gelebilirim. Tarota başlamadan her seferinde dua okumayı düşünüyorum. Yine de deneyim yaşamış diğer kişilerin yorumlarını duymak isterim.