arkadaşlar sevdiğim adamla evlenmem için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nuast

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar,

sevdiğim adamla evlenmek için yardım edebileceğiniz büyü yada tılsım varmı. zaman zaman adım atıyor fakat evlilikten korkuyor.

decanfrost

Kayıtlı Üye
Madem bu adamı seviyorsun onu neden olduğu gibi kabul etmiyorsun
Böyle bir uygulama var diyelim istediğin oldu evlendiniz
Sonrası hakkında bir fikrin varmı kimsenin iradesi sonsuza kadar kontrol edilemez bunun kendi kararı olmadığını anladığı anda pufff herşey uçar ve eskisi gibi olmaz hiçbirşey...

nuast

Kayıtlı Üye
beni çok istiyor,seviyor buna adım gibi eminim fakat evlilik adını duyunca korkuyor. eminim herşey daha güzel olacak. özel konuşmalarımıza giremiyorum ama süpriz hazırladı ve korkusundan vaz geçti :(

karzem

Banlı Kullanıcı
Akar bir çaydan alınmış 7 çakıl taşına yedişer kere Amenerrasulü,yedişer kere Maun, yedişer kere Nasr suresi,yedişer kere tebbet suresi,yedişer kere ıhlas ve yedişer kerede Muavvizeteyn surelerini okuyup her taşada birer kerede ''Ya Rabbi!Filanın gönlünü muhabbetini sevgisini aşk derecesine filanın kızı filana,yahut filanın oğlu filana döndür aşık kıl sevdir''dedikten sonra taşları 7 gece sıcak külde gömülü olarak bırakınız..

nuast

Kayıtlı Üye
akar çayır nasıl yani akar çay dediğinizden kasıt ne yer olarak örnek verirmisiniz istanbulda akar çayırı nerden bulucamk .

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Bu tür büyülere karşıyım.Büyü belki bir süre sonra geçicek sonra ??? iş boşanmaya kadar gider.

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
sakın büyü yapma bence ona evlenince hiç bi şeyin değişmiyeceğini aşılamalısın o sanıyodur ki of evlenirsem hayatım biter mahvolurum onun beynine aşkınla gir sabret yakında evlenirsin büyü işi yarardan çok zarar getirir

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Vazgeçtiyse korktuğu şeyler önemli demekki kimsenin kaderi büyüyle etkilenmemelidir. Düşünsene günün birinde bunu öğrenirse belkide senin onu kendin zorla aşık ettiğini bile düşünüp senden bir anda nefret edebilir. Böyle şeyler etrafımızda çok görülüyor. Büyü deil ama önerebilceğim bişey var sana onu görmeden önce 1000 kere ya vedüd ismini tesbihle çek ama sayı önemli bitirdikten sonra yüzüne üfle bu açılamaması konusunda yardımcı olacaktır Allah'ın izni ile.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir zikri belli sayıda okumak sonra üflemek ve tesbih kulalnmak büyüdür. Tesbih bir majikal nenedir sonra dinlerin içine girmiştir. Nefes vermek Mısırdan Beri kullanılan bir majikal yöntemdir. İkincisi 1000 defa niye okunur. Neye göre. Üçüncüsü zikirler bir amaç için okunuyorsa ibadet değilse onun bir okunuş usulü vardır. Kafanıza göre okunmaz. Vefkler bölümünü okuyun nasıl okunur nasıl hesaplanır anlatıldı.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ben bunu eskilerden öğrendim. Ve aşk için sevgi için okunduğunu biliyorum neden herşeye ters tepki verdiğinizi anlamadım ?

zamrud

Kayıtlı Üye
büyü yapıp kendine bağladınmı adamın işinide kısmetinide (sadece kısmet kadın erkek ilişksi değildir) baglıyorsun eger esanafsa bu adam ilerde batar zaten memursa yükselemez eskisi gibi olmaz adamın hayatını karartma 1-2 sene sonra evlen adam gibi evlen.

gülce1

Kayıtlı Üye
Benim sevdiğim 10 yıldır birlikte olduğum adam da evlilikten korkuyorum diyordu. Bende sabrettim elbet bir gün düzelecek korkusunu yenecek diye oysa son 2 yıldır yabancı uyruklu bir bayana ev dayamış döşemiş onunla yaşıyormuş.öğrenince dünyam başıma yıkıldı.hala kendime gelemedim.

Kimbu

Kayıtlı Üye
Benim sevdiğim 10 yıldır birlikte olduğum adam da evlilikten korkuyorum diyordu. Bende sabrettim elbet bir gün düzelecek korkusunu yenecek diye oysa son 2 yıldır yabancı uyruklu bir bayana ev dayamış döşemiş onunla yaşıyormuş.öğrenince dünyam başıma yıkıldı.hala kendime gelemedim.

Üzüldüm arkadaşım... İşlerine gelince ayet cesur oluyorlarmış. Bence bahane korku filan, gerçekten seven evlenir şartlar ne olursa olsun...

duygu12345

Kayıtlı Üye
bence bekle sabret seviyorsa kendinden emin olduğunda evliliğie yaklaşır.. zaten evlenip napıcaksınız aşkı öldürmeye ne luzüm var kardeşim :) yinede sen bilirsin ama büyü yapma. sen bile olumsuz etkilenirsin ters tepebilir seviyorsa sevgisi azalır.

duygu12345

Kayıtlı Üye
bence bekle sabret seviyorsa kendinden emin olduğunda evliliğe yaklaşır.. zaten evlenip napıcaksınız aşkı öldürmeye ne luzüm var kardeşim :) yinede sen bilirsin ama büyü yapma. sen bile olumsuz etkilenirsin ters tepebilir seviyorsa sevgisi azalır.

gülce1

Kayıtlı Üye
Rabbime sığındım dua okuyorum bu zor günleri atlatabilmek için sağolun ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.demek istediğim evlenmekten korkuyorum sözüne inanmayın ben biraz geç öğrendim ama.10 yılıma yazık oldu kendime kızıyorum şimdi kahrediyorum nasıl inandım diye.

duygu12345

Kayıtlı Üye
evlenmekten her insan korkar şahsen bende korkuyorum belki daha çok gencim ondandır ama evlilik aşkı öldürüyor bence ve evlenirsemde olacak belli :( ben aşksız sevgisiz bir insanlada aynı evde yaşayamam...

gülce1

Kayıtlı Üye
aldatılmak çok kötü Allah düşmanıma yaşatmasın insanın çok canı acıyor.

Kimbu

Kayıtlı Üye
Bazen gerçekler çok açık şekilde önümüzdedir ve biz ya görmek istemeyiz ya da görmemezlikten geliriz. İnsan kalbinin en derininde bilir aslında, hisseder ama kulak vermez...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...