bu yasadiklarim nedir?

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Arkadaşlar doğru yerdemi konu bilmiyorum ama eğer yanlış yerde ise doğru yere taşınmasını modlardan rica ediyorum. Arkadaşlar benim birkaç problemim var. 1) Birgün sonra olacak şeyleri kesitler halinde görüyorum. 2) Eğer o an birşeyi istersem en fazla üç gün sonra gerçekleşiyor. 3) O an bir insanı düşünüyorsam birgün sonra bana kesin ulaşıyor. 4) Bulunduğum ortamda madde dışı birşey varsa bunu hissedebiliyorum ve bu mezarlıkta aşırı yoğun oluyor. Arkadaşlar belki sorunlarımı çözmenizde size bir yardımı olur üç göbektir cin veya karabasanlar tarafından sülalem rahatsız ediliyor. Babaannem, halamlar ve birebir şahit olduğum babami rahatsız etmeleride buna örnek olarak verilebilir. Banada birkaç defa uğradılar normalde öyle şeylerden çekinirim fakat geldiklerinde içimde en ufak bir korku hissetmedim. Ölü vs öyle şeylerdende çekinirim normalde fakat başıma bir ağrı girdikten sonra hiç öyle bir korku hissetmiyorum. Arkadaşlar bilginiz varsa bir yardım edin. Çünkü artık bıktım iyimi kötümü bunu öğrenmek istiyorum. Ve ufak bir bilgi daha sevgililerimden sebepsiz yere ayrılıyorum belki buda işinize yarar.

musashi

Banlı Kullanıcı
dostum sana birkaç soru sorabilirmiyim.
namaz kılıyormusun.
evde ekmek kırıntıları dökülüyormu .
eviniz dağınıkmı mutfak felan temizmi.
birde ayakta abdest bozuyomusun . gece dus alıyomusun. dua ilemi yatıyosun.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Aynı olaylar bendemde mevcut,ek olarak bende bir titreme bir duygu beliriyor ve o gün benım için sıradan geçmiyor.Psişik bir güçte olabilir.Tabikide benim söylediğim sözler sadece bir fikir.

musashi

Banlı Kullanıcı
valla benim tek tesellim namaz ve dualar birde temizlik.
pislik olan yere gelirler böyle şeyler hijyene dikkat
onlara ve herpşeye karsı birde abdestli gezdinmi sana hiçbişey olmaz

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
dostum sana birkaç soru sorabilirmiyim.
namaz kılıyormusun.
evde ekmek kırıntıları dökülüyormu .
eviniz dağınıkmı mutfak felan temizmi.
birde ayakta abdest bozuyomusun . gece dus alıyomusun. dua ilemi yatıyosun.

Eskiden kılardım şimdi kılmıyorum, ev her daim temizdir günde üç dört kezde süpürüldüğünden ekmekte olacağını sanmıyorum, bir ara tanrı inancımı kaybedip bir ay önce falan yeniden islama girdiğimden dua namaz gibi şeyleri yapmıyorum.

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Aynı olaylar bendemde mevcut,ek olarak bende bir titreme bir duygu beliriyor ve o gün benım için sıradan geçmiyor.Psişik bir güçte olabilir.Tabikide benim söylediğim sözler sadece bir fikir.

Namaz ile duayı yeniden tam imana gelmeden yapmak istemiyorum. Ayrıca bende gerçekten yürekten isteyerek birisine içimden seslendiğimde duymak gibi birşeyi var. Bunu halamda denemiştim birgün sonra bize gelerek şahanin sesini duydum gece evde beni çağırıyordu dedi. Mesela bir televizyon yada radyo yanına gittiğimde bozuluyor karıncalanıyor. Uydu dahi olsa. Fakat bozuk ise elimi yakınına tutuncada düzeliyor. Anlamadım ben bunlar neyden kaynaklanıyor.

demonic

Kayıtlı Üye
Off of.arkadaşlar hemen namaz kılıyor musun?kuran okuyor musun diye sormak mantıksız!bu kişi namaz kılsada musallat sürer!evet sürer...ancak namazı yaşasa,kuranı yaşasa isterse ifritlerin kralı gelsin o kişiye hiçbirşey yapamaz. :)

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Off of.arkadaşlar hemen namaz kılıyor musun?kuran okuyor musun diye sormak mantıksız!bu kişi namaz kılsada musallat sürer!evet sürer...ancak namazı yaşasa,kuranı yaşasa isterse ifritlerin kralı gelsin o kişiye hiçbirşey yapamaz. :)

Hocam sizde musallat demişsinizde bu adam benim iyiliğime çalışıyor resmen musallat kötü etki yapmaz mi :-D

musashi

Banlı Kullanıcı
Namaz ile duayı yeniden tam imana gelmeden yapmak istemiyorum. Ayrıca bende gerçekten yürekten isteyerek birisine içimden seslendiğimde duymak gibi birşeyi var. Bunu halamda denemiştim birgün sonra bize gelerek şahanin sesini duydum gece evde beni çağırıyordu dedi. Mesela bir televizyon yada radyo yanına gittiğimde bozuluyor karıncalanıyor. Uydu dahi olsa. Fakat bozuk ise elimi yakınına tutuncada düzeliyor. Anlamadım ben bunlar neyden kaynaklanıyor.

senin sorunun belli içinde iman ısıltısı parlamaya baslayınca şeytanlar ve cinler kahrolmaya basladılar elemanı kaybediyoruz acil önlem planı gibisinden. bence sen kendin düşün ömrünü ne ile sonlandırırsan onunla haşr olacaksın. ister doğru yolda ilerle ister yanlıs bunu biliyorsun. içindeki hislere göre hareket etme . kalk ve yapacak neyin varsa yap en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir.

musashi

Banlı Kullanıcı

bilader tabi namaz diyeceğiz ya ne diceğiz islam dininin temelinde namaz var. namazssız hiçbirşey olmaz. biz allaha inanıyoruz böyle ruhani görünmeyen varlıklara karşı iman gücümüzle direniriz. . çok saçma bir yorum yazmıssın açıkcası üzüldüm. namazı yaşasa kuranı yaşasa diyorsun bizde kalkıp adama fetva vermiyoruz sadece soruyoruz namaz kılıyomusun diye.

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Hocam dediğiniz gibi imandan dolayı olsa ben taa ben küçükken başladı beşinci sınıfta kuran okumaya başladığımda dahada arttı sonra dinden çıkınca dahada ve şu an hızla artıyor.

musashi

Banlı Kullanıcı
Hocam dediğiniz gibi imandan dolayı olsa ben taa ben küçükken başladı beşinci sınıfta kuran okumaya başladığımda dahada arttı sonra dinden çıkınca dahada ve şu an hızla artıyor.

dinden cıkınca demeyelimde günaha bulanınca diyelim :)
hepimiz aynıyız kardeş. kim dörtdörtlük hiçbirimiz.
sana bunları yazan inan senden üstün değildir.
ben sana bakıp birşeyler sen bana bakıp birşeyler öğrene öğrene aşacağız inş.
hayatımızda inişli çıkışlı durumlar illaki olacaktır. belkide senin icin bu durumlar ilerde hayra dönüşecek :)
kim bilebilir...

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Haklısınız. Fakat benim hissettiğim kişi bana zarar vermiyor. Iyi şeyler yapıyor, tabi bazı geceler dürtme benzeri şeyler yaparak uyandırmasını saymazsak:)

La-edri

Kayıtlı Üye

Musallat durumunda haklisiniz, ama kulun imanini artiran sey yine Kur'an dir bu ayet ile bildirilmistir, ayrica kamil manada namaz kilan bir insanin zaten namazi mirac olur, bunu kim basarabiliyor ? Kilinan bütün namazlar zaten O namazin provasidir..Hal böyle olunca tavsiyeler hic de yanlis degil. Ama Kur'an yasanildiginda ifrit bavulunu toplar bu da bir gercek..

musashi

Banlı Kullanıcı
bu eğer bir cinse kesinlikle kötü bir cin değildir. belkide musluman bir cin dir. sana yardım etmeye calısıyodur.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Arkadaşlar doğru yerdemi konu bilmiyorum ama eğer yanlış yerde ise doğru yere taşınmasını modlardan rica ediyorum. Arkadaşlar benim birkaç problemim var. 1) Birgün sonra olacak şeyleri kesitler halinde görüyorum. 2) Eğer o an birşeyi istersem en fazla üç gün sonra gerçekleşiyor. 3) O an bir insanı düşünüyorsam birgün sonra bana kesin ulaşıyor. 4) Bulunduğum ortamda madde dışı birşey varsa bunu hissedebiliyorum ve bu mezarlıkta aşırı yoğun oluyor. Arkadaşlar belki sorunlarımı çözmenizde size bir yardımı olur üç göbektir cin veya karabasanlar tarafından sülalem rahatsız ediliyor. Babaannem, halamlar ve birebir şahit olduğum babami rahatsız etmeleride buna örnek olarak verilebilir. Banada birkaç defa uğradılar normalde öyle şeylerden çekinirim fakat geldiklerinde içimde en ufak bir korku hissetmedim. Ölü vs öyle şeylerdende çekinirim normalde fakat başıma bir ağrı girdikten sonra hiç öyle bir korku hissetmiyorum. Arkadaşlar bilginiz varsa bir yardım edin. Çünkü artık bıktım iyimi kötümü bunu öğrenmek istiyorum. Ve ufak bir bilgi daha sevgililerimden sebepsiz yere ayrılıyorum belki buda işinize yarar.

Aslında diğer konularla aynı başlık altında açabilirdiniz bu konuyu.
1) de bahsettiğiniz durugörü yeteneğiniz.
2 ve 3 ) telepati yeteneğiniz, istediğiniz bir nesne bile olsa sonuçta hepimiz enerjiden oluşuyoruz ve çekim yasası devreye giriyor.
4) Sezgileriniz kuvvetli.
Muhtemelen de korunuyorsunuz, belki sevdiğiniz kişi sizin için doğru kişi değildir.
Kişiler hakkında gördüklerinizi de söyleyemediğinizi, burnunuzun kanadığını söylemiştiniz. O konuda kendiniz de söylemişsiniz kimsenin karmasına müdahale edemeyiz, yoksa vebali ağır olur.

'İstediğin bir şey olmuyorsa üzülme, ya senin için öyle olması gerektiği içindir ya da daha iyisi olacağı içindir.' demiş Mevlana.

Çalışmayan bir şeye dokunduğunuzda çalışması da enerjinizin yoğunluğundandır. Telekinezi çeşitlerinden denemeler yapabilirsiniz.

Dünyada yalnız değiliz, sonuçta başka varlıklarla aynı boyutta yaşıyoruz. Bazı kişilerin algı ve sezgileri daha kuvvetli olup, bunları hissedip görebiliyor. Sonuçta onlarında ayrı yaşamları var, bizler çağırmadığımız sürece de zarar vereceklerini sanmıyorum.
Doğa üstü varlıklar bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu arada başka bir konuda ebeveynlerinizle ilgili sorunlarınızdan bahsetmişsiniz. Muhtemelen kalbinizdeki problemin kaynağı budur. Kaynağı, sebebi bulup halletmezsek, geçici tedavi oluruz ancak iyileşme gerçekleşmez. Onları affedin ki ruhunuzda taşıdığınız yükten kurtulun, affettiğinizden haberleri olması gerekmiyor. Sonuçta artık problem olmaktan çıkar ve olaylar ruhunuza zarar veremez. Affetme meditasyonunu denemenizi önereceğim.

Geçmişi Temizleme Meditasyonu!!! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sevgi ve ışıkla kalın:)

musashi

Banlı Kullanıcı
sanırım bu yasadıklarına bir çözüm bulunca sanırım aradığın nicki bulacaksın :)
ozaman nickini bizlerle paylasırsın :)

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Urum sağolsun o konuda çok yardımcı oldu o sorunlar artık önemsizde bu nick meselesi zor :) hala bulamadım