Bugün sabahın en erken saatleri..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mişa

Kayıtlı Üye
Bu gece hiç uyumadım.. çok uykum vardı ama uykuya geçemedim bir türlü.. Durmadan bir ateş basması sonra üşüme, titreme durumları.. Tamam şifayı kaptım dedim.. Ayrıca içimde acayip bir huzursuzluk vardı.. Saate baktım, ezan okunmasına az kalmıştı, ezan okunduktan sonra rahat uyurum ben.. Ve okundu.. Bir kaç kez sağ sol yaptım en sonunda sol tarafıma yattım, uyumayı beklerken.. Bir sinek vızıltısı.. Böyle şeyler olduğunda, yani sinek olağan birşey ya.. Siz gelen şeyin pek de olağan olmadığını anlıyorsunuz.. Nasıl bilmiyorum ama bu sinek değil diyorsunuz işte.. Kulağıma çok yakın, hatta beynimin içinde vızıldıyor.. Sonra kilit, hareket edemiyorum ama korkunç değil.. Yatakla temes eden bölümlerim öyle bir enerji ile dolduki tarifsiz.. Yatak beni çok kuvvetli çekiyor ve ben kımıldayamıyorum.. Ağırlık desem değil, bunu yapan şey neyse düşman değildi sanki..

Son günlerde bir zikir okuyorum.. "İnna fetehna leke fethan Mübina" acaba onun etkisi olabilir mi??

Sevgiyle!!..

mişa

Kayıtlı Üye
Özürdilerim yanlışlık yaptım :

Temes = temas:D

dreamy

Kayıtlı Üye
Kımıldayamamak ve vucudun kilitlenmesi. Uyku felci veya Karabasan denilen olayı yaşamışsın..

mişa

Kayıtlı Üye
Kımıldayamamak ve vucudun kilitlenmesi. Uyku felci veya Karabasan denilen olayı yaşamışsın..

Ben uyku felcini zaman zaman yaşıyorum zaten.. Paylaşmamın sebebi, bu defa farklıydı.. Yatak odamda benimle birlikte yaşayan bir İran kedim var.. Gece boyunca o da ben de çok huzursuzduk.. O da uyumadı.. Ve sürekli sırtını kabartıp, birşeylerden ürküp kaçıyordu.. Sabah yani öğlen 12 gibi uyandığımda kedimi bulamadım.. Benim gardırobumun aralık kalan daracık bir yerinden içeri girmiş.. Askıdaki pantolonların arkasına saklanmıştı.. Ve canım korkmuştu.. Çok ürkekti.. Gecenin yorgunluğu sanırım halen sırtımda uyuyor..

Yani her ne ise o gördü..

dreamy

Kayıtlı Üye
Ben uyku felcini zaman zaman yaşıyorum zaten.. Paylaşmamın sebebi, bu defa farklıydı.. Yatak odamda benimle birlikte yaşayan bir İran kedim var.. Gece boyunca o da ben de çok huzursuzduk.. O da uyumadı.. Ve sürekli sırtını kabartıp, birşeylerden ürküp kaçıyordu.. Sabah yani öğlen 12 gibi uyandığımda kedimi bulamadım.. Benim gardırobumun aralık kalan daracık bir yerinden içeri girmiş.. Askıdaki pantolonların arkasına saklanmıştı.. Ve canım korkmuştu.. Çok ürkekti.. Gecenin yorgunluğu sanırım halen sırtımda uyuyor..

Yani her ne ise o gördü..

hmmm, o zaman farklı bir yorum yapacağım. Zaten dikkat ettiysen 'uyku felci veya karabasan ' demiştim. Çünkü bu tür olayları ben de çok yaşadım ve gerçek anlamda tuhaf varlıklar ile boğuştuğum dönemler oldu. Yani demek istediğim her iki ihtimalde olabilirdi ama senin olayında bir varlık olduğu kesin çünkü kediler gerçekten alt boyut veya üst boyut varlıklarını görebilir. benimle uğraşan varlıklardan kurtuldum , artık yanaşmıyorlar hatta özlemeye bile başladım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...