Bi yardim lutfen patronun kızına aşık oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3F3NDI

Kayıtlı Üye
arkadaşlar konuyu umarım yanlış yere açmamışımdır ama içinden cıkamadıgım bi durumumu paylaşmak önerilerinizi almak istedim

ben 27 yaşında universiteyi bitirdikten sonra iş bulamadıgımdan fabrikada işe başladım. herneyse asıl onemli nokta

patronumun bu arada aile dostlarımız patronumun kızına fena halde aşıkmı oldum tutuldummu sevdayamı düştüm anlam veremiyorum ama herneyse görmeden sesini duymadan yapamıyorum ve aksi gibi benden baya küçük ve abi diyor ne yapacagımı şaşırmış durumdayım ne yapmalıyım :S veya yapmamalıyım bilmiyorum kafayı sıyırmama ramak kaldı desem yeridir hani :S:S:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Zor bi durum olmalı .allah kimsenin başına vermesin aşık olmak güzeş birşey ama ,böylesi değil

3F3NDI

Kayıtlı Üye
Zor bi durum olmalı .allah kimsenin başına vermesin aşık olmak güzeş birşey ama ,böylesi değil

ya hocam öyle böyle değil :s mesela bugun telefonum tüm gün ondaydı müzik filan dinledi vsvs telefonu alırken deliler gibi o dokundu diye telefonu sevdim :s ne yapacam bilmiyorum :S:S:s.

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Sayın 3F3NDI, majiden önce kendi çabalarınızla onunla birlikte olmayı deneyin. Tamamen masum ve iyi niyetli olduğunuzu ona belli edin. Bayanların hisleri kuvvetli oluyor, ona karşı dürüst olun ve bayanlar sevilmeye çok önem verir, onu gerçekten saf bir şekilde sevdiğinizi hissettirin, sizin küçük adımlarınızın amacını hissedecektir zaten. Bir gün iş çıkışı kahve içmeye davet edin kabul ederse bir sonraki adımda yemeğe götürün. Acele etmeyin. Kendiniz olun, güçlü olun ama gücünüzü göstermeye çalışmayın. Doğrudan hareket etmeyin, dolaylı yollara başvurun. Öncelikli amacınız onu elde etmek olmasın, buna odaklanarak hareket etmeyin, o olmadan yaşayamam diye düşünmeyin, onunla birlikte olmak keyif veriyorsa bu yeterlidir o an için. "Cool" olmak diye bir tabir vardır Türkçesini ne yazıkki bilmiyorum :) bayanların hoşuna gider. Küçük sürprizler, küçük şakalar, küçük oyunları çok severler. Tabiki hayata kural konulmaz, her zaman sürprizlerle gelir ama genellemesi de böyle oluyor. Ona teklif etme aşamasına gelirseniz bunu etkileyici ve sürprizli bir şekilde yapın. İçinizden geldiği şekilde davranın, bu yeterli olacaktır. Bunlar işe yaramazsa zaten fazla bir umut yoktur. Ondan sonra maji denersiniz ya da hayırlısı buymuş deyip yolunuza devam edersiniz. Sevgiyle kalın.

decanfrost

Kayıtlı Üye
tavsiyemi istiyosun(sanmıyorum)parapsikoloji forumuna böyle bir konu açtığına göre hokus pokus lazım şimdi olmazda olduda sen bu kızın iradesine etki ettin sana aşık olacağını sanıyorsan yanılıyorsun onu o kadar çok istiyorsan olacakları gözünün önüne getir buda bi şekil majidir:) ve hissettiğin şeyleri olduğu gibi söyle yok ben yapamam diyorsan onunda yapamayağından emin olabilirsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...