Bize göre garip olaylar

blacknwhite

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Küçüklüğümden beri süre gelen bir takım garip olaylar var, isimlendiremediğimiz. Ben doğmadan önce başlamışlar hatta. İlk olay annemin başından ben doğmadan on beş- yirmi gün önce geçmiş. Hamileliğin verdiği rehavetle koltuğa uzandığı sırada yarı uyur yarı uyanık bir şekilde kapıda üç adam görmüş. Birinin boyu kapıdan daha uzun eğilerek aşağıya bakabiliyormuş, diğeri tam kapının boyunda, bir diğeriyse ortancadan biraz daha kısaymış. ve anneme ağızlarını dahi açmadan bir nevi telepati yolula "Onu bana ver" demişler. Neyden bahsettiklerini söylemeseler bile annem anlamış ve karnına sarılarak "Hayır o eşimin" demiş. Bunun üzerine "Hayır o bizim" diyerek ısrar etmişler. Annem o sırada dua okumaya başlayınca kaybolmuşlar.
Bir yaşına geldiğim sıralardaysa yatak odasında annem beni emzirirken "Güzel kızım, tatlı kızım" diyerek bir yandan da beni seviyormuş. Bunun üzerineyse ben "Sen benim annem değilsin, sen çok çirkinsin, bak benim anneme upuzun bembeyaz saçlı (sarı saç yerine ilkokuldayken de beyaz derdim) bak nasıl gülüyor bana, benim annem çok güzel" diyerek kızıp annemin saçını yoluyormuşum hatta. Bu olay bir kezle de sınırlı kalmamış. Farklı insanların yanında da yapıyormuşum. Ve annem bu durumdan oldukça korkuyormuş.
O yatak odasına kimse giremezmiş. Herkes bir uğultu olduğunu söylüyormuş ki hala daha anneannem o odanın bahsi geçince çok korkar.
Ben bir buçuk yaşındayken de annem telefonla konuşurken kapı aniden örümcek ağıyla kaplanmış.
O evden taşındıktan sonra bu olaylardan kurtulduk. Tabii hala daha arada görmekte olduğum görüntüler hariç.
Bir gün bilgisayarım kucağımda otururken kapı açıktı ve hole bakıyordu. Bilgisayardan başımı kaldırdığım sırada merdivenin altından yatak odasına doğru beyaz giyinmiş bembeyaz sarışın bir kadının süzüldüğünü gördüm. İlk başta bilgisayardan yeni başımı kaldırdığım için olduğunu düşündüm ve umursamadım. Fakat on-on beş dakika sonra tekrar başımı kaldırdığım da aynı görüntüyle karşılaştım. Ve doğruca annemin yanına koştum.
Bunun yanında kedim de arada oradan bir şeyden korkmuşçasına tüylerini kapartmış bir şekilde koşarak geliyor.
Arada annemde kafanı aniden çevirdiğinde babamı veya dedemi gördüğünü söylüyor. Evde bulunmadıkları halde.
Bunun yanında altıncı hissiminde çok kuvvetli olduğunu düşünüyoruz. Örneğin küçüklüğümden beri bir yere gitmemek için nedensiz bir şekilde ısrar etsem ya o sırada çok sevdiğim birisi misafir olarak bize gelirdi ya da gidilecek olan yolda-yerde terslikler olurdu. -ki bu hala devam etmekte. Bu yüzden ailede kimse benim istemediğim bir yere gitmez ve gitmem için de zorlamaz.

Bunlar olaylardan birkaçı sadece. Sebebini merak ediyoruz.
Şimdiden teşekkürler. :)

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Çok garip.. Muhtemelen eski evinizde ölmüş insanlar olabilir yada onların kılığındaki cinler..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Banada okur okumaz senin onların çocuğu gibi bişe olduğunu düşündürdü ama ani bir düşünce bir anda geldi aklıma. Üstünde kafa yorunca da doğumundan önce annenin ve babanın yaşadıkları, yaşadığınız ev vs vs bir çok sebep çıkabilir. Sen rahatsızmısın bu durumdan?

demonic

Kayıtlı Üye
Bir yerde okumuştum doğruluğundan emin değilim ama
insanlar ilişkiye girmeden önce besmele çekmezlerse şeytan babadan önce davranır ve dolayısıyla doğacak çocukta cin çocuğudur.bu çocuklar ya sakat doğar,ya ölü doğar, yada ölü falan doğmaz ama büyüdüğünde cinler,ifritler hep uğraşır.
Kaynak:4. Boyutun sakinleri:cinler

Chery

Kayıtlı Üye
demonic,

ben böyle varlıkları görmüyorum ama hissediyorum. aslında nasıl açıklayacağımı bilmiyorum bu olayı . Sadece hissediyorum bir yerdeyseler . gözümle görmüyorum .

Şu besmele olayı gerçekten doğru mudur acaba ? Merak ettim doğrusu .

blacknwhite

Kayıtlı Üye
Öncelikle teşekkürler yorumlar için.

blcknghtmr, bu durum genelde sinirli ve huzursuz olmama sebep oluyor. Odamda-evde tek kalamama gibi bir problemim var. Sanki tekken yanımda birisi oturuyormuş gibi hissediyorum.
Mesela evde bir eşyayı koyduğum yere çok dikkat ederim ve o yerden emin olmama rağmen çoğu kez orada bulamam. Bu durum babamda da olunca evden taşınmayı bile düşündü ama sorunun evde değil bizde olduğunu düşünüyorum. ve bu durum için ne yapabilirim bunu merak ediyorum.

La-edri

Kayıtlı Üye
Besmele ile alakali olayin gercegi sudur;Besmele cekmeden yenilen yemek isilen su esasinda yapilan olaylarin sevkinden seytan nasibini alir...
Ama cocuk falan o abartilmis tabiki. konuyu paylasan arkadas elbette bildigi anne ve babasinin evladi...

Kadinlar hamilligin son dönemlerinde ve lahusa dönemlerinde rahatsiz edilirler belki buna baglamak lazim...