Urumhamatahayile özel mesaj atmadan önce okuyunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba. Lütfen bana özel mesaj atmadan önce okuyunuz.

1. Site bilgileri, bölümler, forum kullanımı, konular gibi siteyi ilgilendiren konularda. ilgili bölüm Modlarına, Origanum ve Yule'ye mesaj atınız.

2. Benden bakım talep etmeyiniz bu konuda Yule'ye danışınız.

3. Bedenli ya da bedensiz varlık davetleri istemeyiniz.

4. Bir şey sorabilir miyim diye mesaj atmayın direk söyleyiniz.

5. Olumsuz kelimeler kullanarak, yalvarıp yakararak, intihardan bahsederek mesaj yazmayınız. durum neyse istediğiniz sorunuz neyse sadece onu yazınız. Her olumsuz ifadeniz benim yaşam enerjimi çalışıyor.

6. Benden ayırma , lanet, vs gibi karanlık majiyi ilgilendiren hiç bir bilgi, yardım istemeyiniz ben derviş ekolündenim bilgi dahi veremem. Ne olacak demeyin boşuna ısrar etmeyin. Zamanımı çalıyorsunuz.

7. her zaman sitede olamıyorum. Özel mesajları okuyup cevaplamak zaman alıyor bazen yetişemiyorum. Israr etmeyiniz bekleyiniz. Okuyunca cevaplarım. 1 hafta içinde zaten cevap gelmezse demek ki verebileceğim bir cevap yokmuş. Israr etmeyiniz. Mutlaka bir sebebi vardır üstüne düşmüyorum sizde düşmeyin.

8. Allah rızası diye benden istediğiniz isteklere dikkat edin. Sonra Allah rızasını kullanın. Ben hayırı da şeride biliyorum. Yardım edeceğime yardım ediyorum. Kişisel algılamayın hiç birinizi tanımıyorum. Yapılabilecek varsa ben yapabilirsem ecirleri doğrultusunda yaparım. Israrcı olmayınız.

9. iletişim bilgisi istemeyiniz ve vermeyiniz. Ben vereceğim kişiye bilgilerimi zaten veririm.

10. Yaşı 23 den küçük olanlar benden lütfen uygulama konularında yardım istemeyiniz. Olmuyor çünkü boşuna beni ve kendinizi yormayınız.

11. Özellikle şifa konusunda, rızk, bereket negatif enerjilerin uzaklaştırılması konusunda yardım isteyin.

Lütfen bunları okuyun ve dikkat edin. Ben neye yetişeceğimi şaşırmış durumdayım. zihnen ve bedenen lütfen beni yormayın.

sevgi ve ışıkla

origanum

Yönetici
Buraya mesaj yazmayın, sadece Urumhamatahayile mesaj yazmadan önce onu meşgul etmemek adına sizin yazacağınız mesajın uygun olup olmadığını buradaki içeriklerden kontrol edin. Bu bölümün amacı budur başka bir şey değil.
İyi forumlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...