7 yıldır aynı olayları yaşıyorum yardıma ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musashi

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar 7 yılı aşkın bir süredir, uykuya dalarken uyandığım an, uykumu bölüp baslayan ama hepsindede uyku lu bir anıma rastlıyo nadiren ayda 1_2 defa hiç uykum yokken şöyle olaylar yasıyorum.
yatağa uzanıp dualarımı ediyorum. günlük yasadıklarımı düşünürken birden kulaklarımı patlatırcasına dehşey verici bir ses uğultusu öyleki çıldıracak gibi oluyordum ilk baslarda sonra kitleniyorum hiçbiryerim kımıldamıyo sadece işaret parmağımı oynatabiliyorum. 7 yıldır yasadığım icin baya uğrastım işaret parmağımı kımıldatabiliyorum. alrm düğmesine basınca annem geliyo annemi bulanık görüyorum zorla beni yan çeviriyo yan çevirince çözülüyorum. yan çevirmese veya kimse gelmese zile basamasam öyle 5_10dk kalıyorum dişlerim parçalanacak gibi birbirine geçiyo neredeyse kırılacak gibi oluyor.
bu olaylar silsilesi herzaman devam ediyor.bazen 1 dk da sürdüğü oluyor bazen 5 dk 10 dk ama son birkaç yıldır 2 dk felan sürüyor erken bitiyor. bu yasadıklarımın genel tablosu bunları yasarken gördüklerimi ve diğer olayları anlatıp sizleri sıkmak istemem.
sadece bu durumu yasayan birileri varmı benim gibi olan kurtulmak istiyorum her yolu denedim hoca doktor vs. denemediğim yöntem kalmadı.
şuan ne yapacağımı bilmiyorum.

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
evet bunu yaşayanlar var bunun çeşit çeşit görenler var böyle kasılmaları sizofreniden tutunda sara hastaları kadar bir çok hastalıkta rastlanabiliyo malesef bilim adamları doktorlar bu bu gelgitleri şokların neden olduğuna bir anlam veremiyorlar neden olduğunu bile çözemiyorlar yinede herşeyin farkında ve şanslı gruptansın bir çok kişi bu şoklarda ruhsal dengesini yiğtirebiliyor

musashi

Banlı Kullanıcı
ben bağısııklık kazandım öyle rahatım tek sıkıntım dişlerim kırılacak akdar kasılıyorum çenemi ne kadar açmaya calıssamda olmuyor. geri kalan bilincim dahil tüm fonksiyonlarım düşünce mantık gibi herşey kontrolum altında oluyor. sadece örneğin ısıa bakakalırken heryer net birileri gelince karsıma yaklastıkca gözlerim bulanıklasıyor. çoğu zaman yüzünü şeklini net göremiyorum yaklasınca bulanıklaşıyor. son zamanlarda net olarak varlıkları hiç görmüyorum. daha önceleri çok net alnındaki çizgilere kadar net görüyordum. hiç konusmadık hiç ses cıkarmadı sadece bakısıyorduk. zaten ben görünce biraz tırsıyorum ama yapacak bişey yok beton gibi duruyorum. sonra yavas yavas çözlüyorum. bende bir anlam veremedim neden oluyor. hasta değilim çok sağlıklıyım. bilmiyorum belki burada bir çözüm bulabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...