Muska ile yapilan aşk vefki hk

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar.Medyumlarım aşk vefki olarak yaptığı muskayı daha önce kullanan varmı etkileri nelerdir yararlımıdır bu vefk sırasında celceultiye duası okuması veriliyor...Bu uygulamalar doğrumdur

S

SoNoL

Şahsen ben yaptırmadım ama yaptıran kişilerden biliyorum ve her medyumada yaptırılmaz.Ortalıkta o kadar çok medyum varki,hem paranızı alırlar hem umutlarınızı.sitede kendinizinde yapabileceği dualar var.Aşk ve benlik sizin olduğu için sizin kendi enerjiniz ve beyin gücünüzle daha etkili olur kanısındayım.sevgiyle kalın.

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
bende hangisine güveneceğimi şaşırdım okumadığım dua kalmadı..ayrıca kendisinin hastalığıda var her 2si için 1şiler yaptırmak istiyorum ama bilemiyorum

S

SoNoL

bu gün bir arkadaş çok kısa bir dua verdi.demek size kısmetmiş buradan paylaşayım sizle. gece yatsıdan sonra daha geç vakitde olabilir.konsantre olmanız için mum yakıp sessiz bir ortamda her gece tam bir tesbih (99 tane) abdestli olarak şunu okuyun.HASBİNALLAH NİGMELVEKİL. tabi abdestli olarak.Dilerim herşey gönlünüzce olur.

serfiraz

Kayıtlı Üye
Şahsen ben yaptırmadım ama yaptıran kişilerden biliyorum ve her medyumada yaptırılmaz.Ortalıkta o kadar çok medyum varki,hem paranızı alırlar hem umutlarınızı.sitede kendinizinde yapabileceği dualar var.Aşk ve benlik sizin olduğu için sizin kendi enerjiniz ve beyin gücünüzle daha etkili olur kanısındayım.sevgiyle kalın.

ben bu görüşe katılıyorum.