İstediğiniz karabüyü mü?Buyrun size karabüyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demonic

Kayıtlı Üye
evet bu konuda size bildiğim en etkili karabüyülerden birini vereceğim.bunun nedeni artık sabah akşam gelen saçma sorulardan ve sanki karabüyü çook kolay bir büyüymüş gibi herkesin konu açması.Herkes görmüştür.
evimize birileri geliyor bi karabüyü varmı?
lütfen yardım haksızlığa uğradım bi karabüyü verin!!
artık etrafta dolanan yarım yamalak yapılan karabüyülerden sıkıldımda denebilri buna.soru sorabilirsiniz bana istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz ama sorularınızda biraz mantık kırıntısı olsun.çok şey istemiyorum sanırım :)
pekala ilk olarak bu büyü TAMDIR.eksikmi,yanlışmı,tutarmı demeyin ben sadece bir arkadaşımın bu büyüyü yaptığını gördüm oda zaten babası mezartaşı ustası olduğundan biraz kolay malzeme buldu(ne demek istediğimi birazdan anlarsınız)
pekala başlayalım.
malzemeler
-1 adet ölü eli(sağ sol farketmez)
-siyah kıyafetler(siz giyeceksiniz.)
-siyah bir mum(bu mum sakın ha yakınca içi beyaz sadece dışı siyah kaplama olmasın.tamamı siyah olacak)
-athame(ne olduğunu söylememe gerek yok sanırım)
-kurbana ait bir dna materyali(saç,kıl,kan vb.)
-vee en can alıcı malzeme bir ölü(intihar yada başkası tarafından öldürülmüş olacak)
malzemeleriniz hazır mı?çoğu kişi ölüyü nerden bulalım demonic diyecek benim onlara cevabım
kimse size karabüyünün kolay olacağını söylemedi...

Yönetici Notu:Bu bölümdeki yapılış şekli topluma zararlı görüldüğü için kaldırılmıştır.

mişa

Kayıtlı Üye
Sen ciddimisin??..Kimse kara büyü yapmasın bence ama bu tip birşeyi zaten kimse yapamaz.. Yapıyorsa da kötü olan karşısında ki değil kendisidir kanımca..

demonic

Kayıtlı Üye
ben size neden karabüyü son çaredir diyorum?ama inadına demonic lütfeeen bi karabüyü ver diyolar buyrun verdim :D

AJA

Elit Üye
:D :D :D
Ne diyim ki şimdi sayın demonic? Bir anIamda iyi anIatım ve bir örnek.Ama unutmayın ki içi nefretIe kinle dolmuş insanIar var.Yani denemeye kalkışabiIecek.
Umuyorum tarif TAM 'dır derken yine de bir şeyi çıkartmışsınızdır eksik oIma açısından :D

İyi forumIar :)

demonic

Kayıtlı Üye
hayır tam ve tam bu büyü bana inanmayanlara daha çok kaynak verebilirim.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bunu yapacak olan insan yapsa ne olur, niyeti olan varsa zaten bulur bu büyüyü o kadar zor bulunacak birşey değil (ingilizce olsa da bulur), o yüzden sayın JUNGFRAU endişe etmeyin, ancak karabüyüyü tanımadan isteyenler tam bir saçmalık.

origanum

Yönetici
Bu büyü doğu büyülerine açılmış ancak batı büyü uygulamasıdır ve tercümedir. Cadı büyüsü havası katılmıştır ancak değildir. Söylenecek sözlerine yani duasına baktığınız zaman tercüme olduğu gayet açık anlaşılır ancak zaten yabancı kaynak da belirtilmiştir.
Büyünün tam olduğu belirtilmiş, buna ancak gülünür, bunu yaptınız diyelim tutmasını çoooook beklersiniz. Bir de tutturabilecek kapasite kimlerde olur birazcık düşünün.
Birileri tutturmuş mu, çekim yasası prensibine göre bu kadar uğraşmasına gerek yok o zaten niyetle bunu tutturabilecekmiş ama cehaletinden fazla çabalamış.
Konu elbette kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...