Hep aynı kare...

AJA

Elit Üye
Tecrübesi ve biIgisi olan arkadaşlardan fikir ve yorumlarını bekliyor ve teşekkür ediyorum.
GözIerimi kapattığım da uçurumdan düşen 5-10 yaşIarında 4-5 çocuk görüyordum.Şimdi ise bir kadın yerde oturuyor ve bacaklarının arasında 2-3 çocuk var ve eIiyIe başIarını yere bastırıyor gibi bir görüntü.Kadının yüzü çok güzel ama negatif bir ifade vardı.
Bu rüya degiI bazı meditasyon yada trans haIinde istemsiz gözümün önüne geIiyor bir resim gibi , duru görü gibi.Bu bahsettigim çocukları uzun yıIIardır bazı aralıklarla görüyordum..Ve şimdi de yine çocuklar ve kadın..
Bunu çözemiyorum.

zona

Kayıtlı Üye
Bana da bazen böyle çok net görüntüler geliyor örneğin kısa sarı saçlı, bir kız çocuğu paçalarını sıvamış ve göle girmiş bana bir şeyler söylüyor ama anlamıyorum.Duru görü gibi şeylerle de uğraşmıyorum bu görüntülerin bir nedeni vardır mutlaka diye düşünüyorum.Şunu da belirteyim yanlış anlaşılmasın aynı görüntüyü bir çok kez görmüyorum.Ancak böyle anlık görüntüler geliyor.

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben konunuzu dağıtmaktan çekiniyorum sevgili AJA ama aralıklı olarak tekrarlayan vardı benim de. Hep aynı kadın diri diri kucağında oyuncak bebekle tabana gömülüyor. Bazen aynı kadın başka türlü görüyorum. Yakın zamana dek yardım isteyen birisi gibi düşünüyordum hatta bölgedeki eski olayları aradım ilgili bir şey bulabilir miyim diye ve bu tip görenlerle ilgili de aradım ama son zamanlarda fiziken çok alakamız olmamasına ( hiç yok aslında) rağmen o benim diye bakmaya başladım ve yanıtı kendimde bulmaya çalıştım.

AJA

Elit Üye
Ben konunuzu dağıtmaktan çekiniyorum sevgili AJA ama aralıklı olarak tekrarlayan vardı benim de. Hep aynı kadın diri diri kucağında oyuncak bebekle tabana gömülüyor. Bazen aynı kadın başka türlü görüyorum. Yakın zamana dek yardım isteyen birisi gibi düşünüyordum hatta bölgedeki eski olayları aradım ilgili bir şey bulabilir miyim diye ve bu tip görenlerle ilgili de aradım ama son zamanlarda fiziken çok alakamız olmamasına ( hiç yok aslında) rağmen o benim diye bakmaya başladım ve yanıtı kendimde bulmaya çalıştım.

Evet OIan yada var oIacak olan birşeyIer diye ben de bekledim ama maIesef yıllardır henüz birşey yok,belkide önemsizdir kimbilir......

gümüş

Kayıtlı Üye
Evet OIan yada var oIacak olan birşeyIer diye ben de bekledim ama maIesef yıllardır henüz birşey yok,belkide önemsizdir kimbilir......

Hep aynı şey görüyorsanız önemsiz değildir. Sadece kaynağını bulmak lazım. Ben de şimdilerde ben olabilirim diyorum ama bunu henüz bilmiyorum sadece başka değilse ne? kısmındayım çoklukla.

zona

Kayıtlı Üye

Bence de kesinlikle önemsiz değildir, sadece fazla yoruma açık konular bunlar olayın kesin nedeni bilinemez gibime geliyor ama dediğim gibi kesinlikle önemsiz olduğu düşünmüyorum her şeyin bir nedeni vardır.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Gümüş'e katılıyorum. Çözüm için yine kendi içinize odaklanın, çocukluk anılarınıza geri dönün ve o yaşlarda annenizle veya bayan bir öğretmenle yaşadığınız, sizi etkileyen belki de bastırmış olduğunuz duygular var mıydı? Öncelikle onu sorgulayın derim.
Eğer böyle bir problem yaşamadıysanız, evrene bir sorun bakalım
'bana ..... görüntüleri ile anlatılmak istenen nedir? diyerek, cevabı gelecek mi?

Sevgi ve ışıkla kalın:)

AJA

Elit Üye
Sayın Gümüş'e katılıyorum. Çözüm için yine kendi içinize odaklanın, çocukluk anılarınıza geri dönün ve o yaşlarda annenizle veya bayan bir öğretmenle yaşadığınız, sizi etkileyen belki de bastırmış olduğunuz duygular var mıydı? Öncelikle onu sorgulayın derim.
Eğer böyle bir problem yaşamadıysanız, evrene bir sorun bakalım
'bana ..... görüntüleri ile anlatılmak istenen nedir? diyerek, cevabı gelecek mi?

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Evet, 16-17 yaşIarımda tanıştıgım ve bana çok şey ögreten bir bayan ögretmenime karşı minnet borcum kalmıştı ve ona en az 10 senedir uIaşamıyorum..Bu içimde bir uhdedir hep:( sanırım bu oIabiIir. Ama evrene de sormadan geçmeyecegim :)
Teşekkür ederim tüm arkadaşIara fikirIeri için.
İyi forumIar :)

musashi

Banlı Kullanıcı
dejavu gibi birşey sanırım.
benimde basımdan geçti bir kare görmüştüm mutfak kapısı karsıda sebzelerin yıkandığı havuz mutfak girişi lobi alkol barı içeçcekleri bunları hep bir kare olarak net gördüm. seneler sonra askere gittim barmen olarak. seneler önce belki 8 belki10 cocuktum desme eyridir aynı kare mutfağın fayanslarına kadar bir anda gözlerimde şekillendi. askere gidincede baya bir şok oldum. hayatımın en garip olayı bu oldu.
sanırım sizinkinede böyle bir yorum getirebilirim. ilerde bu gördüğünüz kare karşınıza cıkacaktır.
inşallah hayırlı bir şekilde karşınıza çıkar.

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu görülen kare illede yasanmis bir hal olmak zorunda degil..
Kadin merhameti cocuklar masumiyeti temsil ediyor.. Davet var.
Artik gerisi Size kalmis :)

AJA

Elit Üye
bana şizofren başlangıcı gibi geldi e
Sevgili kurban lütfen şizofren nedir tam olarak ögrenin sonra teşhis koyun ne dersiniz ? Yoksa sizi kurban ederim :D :D :D
Şaka bir yana biraz daha dikkatli yorumlar lütfen ..

Sayın Leadri fikirlerinize saygı duyuyorum herzaman ve teşekkür ediyorum ;)

Riddick

Banlı Kullanıcı
Yaşamış olduğunuz tahminimce bilinçaltınızla alakalı bir durum. Bilinçaltınında, vücut içerisinde salgılanan hormonlar ile bir alakası olduğu için; vücudumuzun tepkimeye girdiği her olay ( anı,fotoğraf karesi, ses, televizyon programı vb.. ) vücudumuzdan hormon salgılar. Hormon salgılanan her olayı beynimiz kaydeder. Daha sonra bu veriler bilinçaltında yani beynimizin arşivinde kayıtta tutulur. Ama biz aradan geçen zamanla yada bizi etkilemediğini düşündüğümüz olayları unuturuz yada hatırlamayız. Kendinizce yapmış olduğunuz çalışmalar sonucundada bilinçaltınız bu olayı tekrar beyne iletir, beyin o kareyi algılar ama tanımyalamaz( Örnek vermek gerekirse; bilgisayarınızda var olduğunu bildiğiniz bir dosyayı aratıyorsunuz fakat bilgisayar onu bulamıyor. Çünkü eksik bilgi giriyorsunuz.). Beynin tanımlayamadığı kareyi benlikte kabul etmeyince böyle durum ortaya çıkabilir. Zamanla bu olayın ne olduğunu bulacaksınız.

musashi

Banlı Kullanıcı
yav siz insanları belli kalıplarla belli kısıtlamalarla hepsinin aynı ortak görüşte veya gücte bir yaratıkmı olduğunu sanıyosunuz 90 kişi siyah görüyor diye 10 kişiyi delimi ilan edeceksiniz.
bence her insanda enerjiler farklıdır. cok güclü varlıklardır insanlar ama gücümüzü kullanmayı bilmiyoruz. kimisinin patlayan enerjisi böyle olağanustu halleri ortaya cıkarabiliyor olamazmı.
monoton bir yasam süren bireyler sürekli aynı şeyleri yapıp beyinlerinin bazı noktalarını körelttiğini biliyormusunuz. bu arkadaş belkide hiçkimsenin ortaya cıkaramadığı bir enerji ile değişik olusumlar görmeye baslamıs olamazmı. insan gücünün beynin yapamayacağı cok az şey vardır bence.
direk sen hastasın sen delisin diyip kesip atmak cok basit bir yorum gibime geliyor.

AJA

Elit Üye
Yaşamış olduğunuz tahminimce bilinçaltınızla alakalı bir durum. Bilinçaltınında, vücut içerisinde salgılanan hormonlar ile bir alakası olduğu için; vücudumuzun tepkimeye girdiği her olay ( anı,fotoğraf karesi, ses, televizyon programı vb.. ) vücudumuzdan hormon salgılar. Hormon salgılanan her olayı beynimiz kaydeder. Daha sonra bu veriler bilinçaltında yani beynimizin arşivinde kayıtta tutulur. Ama biz aradan geçen zamanla yada bizi etkilemediğini düşündüğümüz olayları unuturuz yada hatırlamayız. Kendinizce yapmış olduğunuz çalışmalar sonucundada bilinçaltınız bu olayı tekrar beyne iletir, beyin o kareyi algılar ama tanımyalamaz( Örnek vermek gerekirse; bilgisayarınızda var olduğunu bildiğiniz bir dosyayı aratıyorsunuz fakat bilgisayar onu bulamıyor. Çünkü eksik bilgi giriyorsunuz.). Beynin tanımlayamadığı kareyi benlikte kabul etmeyince böyle durum ortaya çıkabilir. Zamanla bu olayın ne olduğunu bulacaksınız.

Yorumunuz için teşekkür ediyorum öncelikle sayın Riddick.Yorumunuz mantıklı.
Son günIer de bu yüzler kayboldu ve sadece gözler görüyorum.Renkli gözler hatta aynıı yüzde degişen farklı göz renkleri.Bu durum artık sadece meditasyon yada trans haIinde oIuyor.
ZamanIa ortaya çıkacaktır diyerek bekliyorum ben de.Belki de bir gün konuşan yüzler oIur :D