gözlerimi kapattım

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
ufaklığımda hayal dünyası çok gelişmiş biri değildim sadece hayalperesttim bazı günler kalmak istemediğim yerde yatıyordum. bu sırada hayal kuruyordum ailem almış beni eve götürmüş yoldaymış geliyorlarmış gibi kendimi kandırmaya çalışırdım bir nevi bir türlü uyuyamazdım psikolojikte hiçbir problemim yoktu. uyumak istemiyor uykudan nefret ediyordum neden gece diye birşey hava kararıp herkes uyuyo derdim. hiperaktif gibi bişeydim saat üçe kadar yatakta debelenip dururdum gözlerimi her kapattığımda şeker yada kum tanesi gibi bir yerden boşaltılmışcasına dökülen şeyi görürdüm her gözümü kapadığımda bu imgeyi tekrar tekrar yaşardım bu dökülen şey neydi her gözümü kapadığımda onlarca kez bunu niye görüyordum. bunu hayal etmiyor ne olduğunu bile bilmiyordum. allahım bu ne diyordum içimden bazen çok nadir yine oluyor açıklayabilecek biri var mı psikolojik mi bana anlamsız geliyor ama neden her kapatışta slayt yada 4 saniyelik bir vidyo gibi defalarca görmek

La-edri

Kayıtlı Üye
Benim bildigim kadariyla, bu tip görüntüler hayal ürünü degil, yani arzu eden denesin, asla bu bahsettiginiz kadar net ve manasi ile bir seyi hayal edemezsiniz..

Ve bu görüntüler esasinda insanin manevi alemi ile alakalidir, ve bu görülen resimleri baskalrinin ciddi boyutta yorumlamasi cok zor bir seydir, ya insan kendisi bilecek, yada onu manen cok iyi taniyan birisi gercek manada yorum yapabilecek..

bazi simgeler vardir onlar yorumlanabilir ama yinede net bir sey söylememek gerekir.

Siz cocuk yaslarda gördügünüz icin,kötü olabilecegini düsünmüyorum..

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
bak insanların ruh gözü vardır bazı insanlar bu gözü açmak için gözlerini kapatır bi şekil düşünür ve o şekli kendi karanllığında önden arkadan sağdan soldan görmeye çalışır bi aralar bende çok denedim bu olayları seninde belki ruh gözün açılacak biraz uğraşman lazım ama :)