Aşık etmek için-1

reidikonto

Kayıtlı Üye
Önce niyet önemlidir… Niyetide yaparken tam bir kalple yapınız…
Örn: Filandan dogma filanı kendime aşık etmeye niyet ettim..(3 defa)

-Öncelikle beyaz bir kağıt alınır. Kağıdın üzerine Arapça olarak Besmele’i şerif yazılır. Sonra yine Arapça olarak kendi adını ve sevdigin insanın adı yazılır. Ve küçük bir beyaz kağıda’da Arapça olarak LAİLAHEİLLALLA yazılır.

-Ve bu kağıt sağ elin avuç içine alınarak eller yumulur… Ve ardından önümüzdeki beyaz kağıda bakarak 141 defa Lailaheillallah denir. Sonra ‘70 bin alem aşkına’ diyerek tekrardan 141 defa Lailaheillallah söylenir. Bu işin biraz zor kısmıdır.. Sevdiginizi düşünerek tam bir odaklanmak şartıyla gözünüzden akıtacagınız bir damla göz yaşını bu beyaz kağıdın üzerine damlatmalısınız. Ama gözünüzden gözyaşı damlarken sevginizin o kağıda damladıgını hissetmelisiniz.

-Bu arada bunları yaparken sağ elinizde sıkmış oldugunuz o kağıt durmalıdır. Yani elinizi açmayın bu uygulama bitene kadar.

-Gözyaşı akıtmayı başardıysanız, kağıda tekrardan bakarak 11 defa ihlas süresi okunur. Bu seferde iş biraz size kalıyor. O kağıda bakarak yaşamış olursunuz veya olmazsınız fark etmez istediginiz kişi ile kendinizi hayal edin. Nasıl ne şekilde olmak istiyorsanız o kişiyle onu düşünün ama tam bir odaklanma olmalıdır. Bu tam 10 ila 20 dakika sürmelidir.

-Bunu da yaptıkdan sonra iş geliyor önce avucunuzda sıktıgınız kagıdı alıyorsunuz ve kibritle yakıyorsunuz. Yakarken de Fatiha süresini okuyorsunuz. Okuduktan sonra ''Bu duman nasıl gidip dünya aleme katılacak ise benim sevgimde Filandan dogma Filan’ın kalbine ulaşsın… ''(3 defa)

-Sonra ayağı kalkıyorsunuz buda işin biraz zor kısmıdır. Ayagı kalktıktan sonra elinize beyaz kağıdı alıyorsunuz. Bu kağıdı akan bir suya bırakmalısınız. Ama ayagı kalktıktan sonra atacagınız her adımda besmele’i şerifi okuyorsunuz ta ki akan suyun başına gidene kadar. Ve kağıdı suya bırakmadan önce 41 defa LAİLAHEİLLALLAH diyorsunuz.

-Kağıdı suya bıraktıktan sonrada ''Tez zamanda cevap almak istiyorum ''(7 defa) dedikten sonrada arkanıza bakmadan oradan uzaklaşın…

Denenmiştir diye soranlar olursa evet denenmiş bir usuldur. Şahsen ben denemedim sevdigimden ayrı kaldıgım zamanlarda bile. Ama soranlara verdim uyguladılar. Sonuç başarılı ama önemli bir unsur ise bunu yaparken aklınızda hiçbirşey olmamalıdır sevdiginiz kişi dışında. Duaları okurkende Yüce ALLAH’ı düşünmelisiniz yalnızca.

Bu uygulama çok uzaklara gidip gelmeyen haber alınamayan kişiler içinde uygulanmıştır…

canmert196

Kayıtlı Üye
havas oldugu ıcın bu uygulama ıslam dınınde caız dııl?

demonic

Kayıtlı Üye
Büyü olan herşey günahtır,havvas bir nevı islami büyülerdir.

angellucy

Kayıtlı Üye
yani şöyle bulunduğum şehirde bi yerde çay var akan ama pislik içinde tabi burayada atılmaz değilmi göl yada baraj da olmaz sanırım çok heveslenmiştim yapmaya kaldı malesef :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yani şöyle bulunduğum şehirde bi yerde çay var akan ama pislik içinde tabi burayada atılmaz değilmi göl yada baraj da olmaz sanırım çok heveslenmiştim yapmaya kaldı malesef :(

tam bizim burayı tarif ettin :D Ankaradamısın yoksa başka şehirdedemi böyle bir yer var sanmıyorum bukadar pis olacağını :D