Irsal-i Hatif

Meruh99

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaslar

Benim bundan bir kac sene önce uyguladigim bir sey vardi! Kursun kalemin arkasi ile bir yazi yaziyordum sinavimin iyi gecmesi iyi not almam icin.
Ama simdi o duayi kaybettim. Duanin adi Irsal-i hatif di. Bu duayi bileniniz varmi acaba!

Yarin Carsamba, Cuma ve haftaya Pazartesi son 3 sinavim var. Okulumda haksizlik ve milliyetcilik cok oluyor. Yurtdisinda yasiyorum. Engelli ve ruhsal sagligi yerinde olmayan insanlarla kardeslerimizle calisiyorum bu dalin egitimini görüyorum.
Peygamberimizin Muhammet sav ümmeti olarak bende galip gelmek istiyorum bu haksizliga ayricaliga karsi ve zorluklara karsi. Sizlerinde Muratin veya hacetin giderilmesi icin hatta sinav icin yapilacak bildiginiz Dua maji yapilan herhangi bir rituel varmi?
Siteye baktim inceledim. Geregini aldim. Gözden kacirdiklarim olmus olabilir yine de yayinlarsaniz ve saire paylasirsaniz cok sevinirim.

Dualarinizi bu mümin kardesinizden eksit etmeyin ne olur! ALLAh simdiden razi olsun.

Tesekkürler
Selam ve dua ile

Meruh99

Kayıtlı Üye
su mesaja bir yorum yazan daha olmamis hayret bir sey... :'(

gümüş

Kayıtlı Üye
su mesaja bir yorum yazan daha olmamis hayret bir sey... :'(

Aşağıdaki linklere göz atabileceğiniz gibi, ayrıca arama butonundan istediğiniz kelimeler girince ihtiyaç duyduğunuz diğer sayfalara da ulaşabilirsiniz.

Egitimsel Basari için olumlamalar - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

imtihanda sınavda başarılı olmak için - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

başarı duası - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Kaybettim bulamıyorum dediğiniz dua için de ( irsal-i hatif), googleda ilk aramama 884 tane kopyası çıktı uygulama tarifi ile beraber. O nedenle buraya alma ihtiyacı duymadım ama belki siz denemiş ve sonuç almış kişi olarak hem duayı hem de deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak istersniz ;)

Esenlikle

Meruh99

Kayıtlı Üye
Merhaba Sevgili Gümüs,,

Öncelikle Paylasimin, emegin ve destegin icin cani gönülden Tesekkür ederim...

imtihanda sinavda basarili olmak icin adli yaziyi okudum yanliz pek bir sey anlayamadim...ibranice harfler var mesela onlari isim yazili olan yere mi benim ismimlemi yazmam gerekiyor,,, bir de calismalardan söz ediliyor bunlar ne tür calismalar acaba.. en sonuna da isteyene verilir.. Ne isteyene verilir,, anlayamadigim icin baslayamiyorum... !!burda da yardimina ihtiyacim var..

Simdi gelelim Dua ya Irsal-i hatif duasina.... Bu duayi ben de googlede baktim yanliz aradigimi bulamadim.benim dedigim biraz daha degisik ve basitti onlar oructan ve saire bazi ön calismalardan bahsediyorlar...

ama hala incelemedeyim.. Buldugum ve arkadaslardan aldigim bir kac tane Sinav ve dua icin yapilacak cok güzel seyler aldim ileriki zamanlarda onlari ALLAH nasip ederse paylasacagim...

Selam ve dua ile....

gümüş

Kayıtlı Üye
Okuduğumdan anladığımı yazayım
Ortadaki dairenin içine isminiz
dairenin üzerindeki imtihan yazılı yere olacağınız sınavı
baklava dilim etrafındaki ZZZ ler yerine de 3 er defa zikir kelimenizi yazıyorsunuz. Urum'un hemen sonraki sayfadaki açıklamasına göre tamamını türkçe yazmıs olmanızın mahzuru yok.

Ben denemiştim ama böyle çizerek değil, endişeli olduğum bir sınav vardı, son güne kadar çalışmazsan böyle olur tedirginliği ;) Son gece uykum gelene dek 6 ders birden çalışınca kendime moral olsun diye evvelden gördüğüm bu şekli kafamda çizdim ve olursa olmaz olmazsa bir dahaki sefere adam gibi çalışırız diyerek girdim ve sorular o uykusuz kafayla seçebildiğim kadar akşamdan çalıştığım yerlerdendi. Ha bu bundandır değildir iddiam yok, bu tip çalışmaları ciddi anlamda medet ummaktan çok tembelliğimi "her yolu deniyorum bak kanaat notu" ile affettirmek için kullanıyorum ;)

Duaya gelince zaten söyledikleriniz söyleyebleceğinizi düşündüğüm için biraz da buraya almak istemedim çünkü zaten geçmişte uygulamışsınız. Google da var çok sayıda tarif ile aynı dua ama hangisi aradığınız en gerçek gene siz bileceksiniz.

Her şekilde sınavınızda başarılar dilerim :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Ve çalışmalar için de, forum başlığı tıklayın yukarıda solda, aşağıda enerji okuluı başlığı var onu seçin ve ilgilendiğiniz başlıklara göre zaman zaman duyurular yapılıyor, başlıklara abone olun ya da o grup haberleri sürekli takip edin.

Meruh99

Kayıtlı Üye
Anladim ALLAH razi olsun Sevgili ve degerli Üye ''Gümüs'' iyiki varsin...

Simdi daha iyi anladim... Simdi dedinya calisiyorum diye isteyene vermek ne oluyor ben onu hala anlamis degilim..

Peki sinavinda gectin mi nasil gecti ve neler hissettin.. Sence bir faydasi oluyor mu böyle masjilerin!!! yaparsam ilk defa cizim yapacagim da!!

Tesekkür ederim.....
.

gümüş

Kayıtlı Üye
Anladim ALLAH razi olsun Sevgili ve degerli Üye ''Gümüs'' iyiki varsin...

Simdi daha iyi anladim... Simdi dedinya calisiyorum diye isteyene vermek ne oluyor ben onu hala anlamis degilim..

Peki sinavinda gectin mi nasil gecti ve neler hissettin.. Sence bir faydasi oluyor mu böyle masjilerin!!! yaparsam ilk defa cizim yapacagim da!!

Tesekkür ederim.....
.

İsteyene vermek * derken ne kastetiğinizi anlamadım. Enerji çalışmalarını kastediyorsanız o çalışma duyuruları takip ediyorsunuz. Bazıları için sadece adayın katılma isteği göndermesi yeterli, nasıl istek yapacağı duyuru içerisinde yazılacaktır, orada yazanları uyguluyorsunuz sadece.

Bazı çalışmalar için yeterli rep puan sartı aranıyor
Bazı çalışmalar için evvelden X Y Z çalışmalara katılmış ve artı bilmemkaç rep puan sahibi olmak şartı var ama her bir koşul kendi çağrısı içerisinde yazıyor. O zaman kendi şartlarınız uygunsa istenilen adrese başvuru yapıyorsunuz ve tarif edilen şekilde çalışıyorsunuz. bakınız o linklerdeki xxxxx çalışma duyurularına.

Sınav evet iyi geçti, kalacağımı aylar evvelinden bildiğim dersten kaldım süpriz olmadı yani :) Sorduğunuz için teşekkürler

Fayda... bunu ben söyleyemem. Deneme yanılma yolu ile siz bulacaksınız ama ille de fikir yürütmem gerekirse majiye odaklanmak yerine üzerinize düşenleri de yapıp ondan sonra ihtiyaç duyuyorsanız majik elementleri de yanınıza almanız. Çünkü sınavda istenilen sizin sınava hazırlanmış olmanız hokus pokus yapmanız değil . Majik elementler bana göre bu koşullarda sadece çabanızın üzerine artı güç gibi psikolojik rahatlık veriyor ve üzerinizdeki baskıyı hafifletiyor. Ama tekrar tekrar söyleme ihtiyacı hissediyorum, bu benim gerçekte anladığım bir konu değil, bilen birisi size daha gerçek yanıt verir :)

Bol şans !

musashi

Banlı Kullanıcı
bunu ilkdefa duyuyorum böyle kalemle dua yazınca basarılı olan varmı sınavlarda var ise ben boşa kürek çekmişim dersaneye tonla para ardındans enelerce test çözmek felan :)
bende bilgilenmek istiyorum

Meruh99

Kayıtlı Üye
sevgili Gümüs,,

Bilgili birilerini bekliyoruz ama hala onlardan bir yardim vesaire yardimci birseyler görememek üzüyor.nasip degilmis diyorum...
Sizin yardimlariniz fikirleriniz dayanismaniz icin bir kez daha tesekkür ediyorum...
Bu arada cok sevindim ise ve faydasini görüldügüne. Su da varki Insanin kulun ALLAH kalbine göre veriyor.

Simdi isteyene derken orda sitede yaziyor isteyenede verilebilir diye, o bakimdan sordum ... Ayyy :) ne zormus bu ilim maji ögrenmek be ya :)..
Hem Zaman hem sabir gerekiyor..

Sevgilerle

Meruh99

Kayıtlı Üye
Musashi ooo kadar cok kisi var ki... Tabiki ögrenmekte gerekli hatta mecbursun... ama dualar isi biraz daha kolaylastiriyor Allahin izni ile...