banada geçebilir mi??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

miedit

Kayıtlı Üye
sormak istediğim soru şu bizim uzak ya da yakın bi akrabamız var (uzak ya da yakın dememin sebebi tam olarak bilmemem ve o kişiyi ailemden birine sorsam nerden çıktı şimdi bu diyecekler) büyü ile ilgileniyor.Ondan bana miras kalma ihtimali ne kadar olabilir??

birde ben bir yere konsantre oluyorum baktığım yer dışında ki her yer bulanıklaşıyor.gözümde bi sorun olabilir mi ya da bunun başka bi açıklaması mı var??

bilgisi olan kişiler cevap verirse çok sevinirim.

Dex

Banlı Kullanıcı
Göz hakkındaki soruna cevap vereyim . Eğer sen bir yere odaklanarak bakarsan özellikle karanlık bir yerde ve çoğunlukla aynadaki yüzüne ; ozaman odaklandığın yer dışındaki bütün ışıklar ve cisimler kör naktaya düşer bu yüzden göremessin .

decanfrost

Kayıtlı Üye
Sana miras kalma olayı diye birşey söz konusu değil sonradan kazanılan ve tecrübe edilen şeylerdir bunlar zaten kişisel gelişim ve ruhani yolculuk tabirleri burdan gelir
Psişik yatkınlık olabilir hislerin keskindir bazı imajlar görüyosundur belki
Sen ne kadar çaba ve çalışma gösterirsen ilgilendiğin alanda o kadar başarı sağlarsın:)

Chery

Kayıtlı Üye
Büyücülüğün geçip geçmediğini bilmiyorum ama cadılık miras olarak kalabiliyor bildiğim kadarıyla :)

Riddick

Banlı Kullanıcı
1) hayır.
2) Gözünüzde bir problem yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...