Theban , "Cadıların alfabesi"

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Theban , "Cadıların alfabesi"

Theban , "Cadıların alfabesi" olarak bilinir Theban alfabesi için en erken bilinmiş kaynak, 1531'de Antwerp'te ilk olarak yayımlanan Cornelius Agrippa'nın "Gizli felsefenin üç kitabı"ıdır.

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
evt gizli felsefe güzel ve aynı zamanda ilginç bir kitap ben birinci kitabını okyabildim dierleri türkçeye çevrilip basıldımı bilmiyorum ama öneririrm biraz felsefik ve mitolojik özelliklerde barındırıyo dili biraz ağır ama pek ezoterik bir kitap önerebilirim ayrıca thebanı çok seviyom bide enochianı bide urumu :D

gülden

Kayıtlı Üye
teşekkürler bu arada cadı büyüleri kitaplarını nerde bulabiliriz arkadaşlar asıl olanlarını ?

fear

Kayıtlı Üye
çok güzel bi paylaşm teşkr urum .ewt bende onu soracaktım asıl kitapları nerelerde bulabilirz?

polyushka

Kayıtlı Üye
valla ben bi kitap buldum aama onun çok değiştiğini söylüorlar gizli ilimler hazinesi die aslında sekiz ciltmiş benim bulduğum ama iki cilt haline getirilmiş ne hakkında olduğunu bilmiom yani büyü tariflerimi veriliyor yoksa sadece bu konulardan cadılardan büyücülük ve başka vardıklardan mmı bahsedio bilmiyorum ama en yakın zamnada alınca yine bahsederim

origanum

Yönetici
valla ben bi kitap buldum aama onun çok değiştiğini söylüorlar gizli ilimler hazinesi die aslında sekiz ciltmiş benim bulduğum ama iki cilt haline getirilmiş ne hakkında olduğunu bilmiom yani büyü tariflerimi veriliyor yoksa sadece bu konulardan cadılardan büyücülük ve başka vardıklardan mmı bahsedio bilmiyorum ama en yakın zamnada alınca yine bahsederim

Bu kitap havvas ilmi konusunda yazılmış ve çok bilinen klasikleşmiş bir eserdir. İçindeki tariflerden bir çoğu da burada paylaşılmıştır. Cadılıkla ilgisi bulunmamaktadır. Önce sitemizi iyice okuyup sonra paylaşımlarda bulunmanızı tavsiye eder, iyi ve kaliteli forumlar dilerim.