Göz / Görme hadimi nasıl yapılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ediphan

Kayıtlı Üye
Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar beni bilgilendirebilirse cok memnun olurum simdiden tesekkürler.

geceyargıcı

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben soru sormak istiyorumda hata bir kaç soru sormuştumda kimseden cevap alamadım kiminden cevap alabilirim.
sormak istediğim cinler yada demonlar ve gibi doğa üstü varlıkların onlar bizi göre biliyorlar yaptığımız herşeyde içindeler ama biz onları göremiyoruz.onlar istedikleri zaman karşımıza çıkıyorlar biz onları cin çağırmadan yada büyü gibi şeyler olmadın görme şansımız varmı bunu merak ediyorum.

düşünün ki bir frekans gibi o frekansın şifresi ni çöze bilirmiyiz asl bunu nu merak ediyorum

mysen13

Kayıtlı Üye
Geceyargıcı; en etkili şifre kalp gözünü açmaktır .
Ediphan ; Hadimler çeşit çeşit kulak hadimi göz hadimi daha bir çok çeşitte ayrılmıştır .. Göz hadiminde bildiğim kadarıyla gözünüzün önüne geliyor bazı şeyler bunun için bir çok davetler var fakat internette yada kitapta olanların çoğu uydurmadır .
Davetlerde genelde oruç tutulur ve hayvansal gıdalardan uzak durulur . Davet yapıldığındada kesin gelecek öğretecek diye de birşey yoktur , rahmani bir varlık istiyorsanız niyetiniz iyi olması lazım ve kesinlikle kötüye kullanmamanız için söz vermenizi isterler eğer sözü bozarsanız anahtarı geri alır ve birdaha gözükmez .
Sizi rüya aleminde birçok yerlere götürürler ve birçok sır öğretirler fakat bunlarıda başkalarına anlatmanız yasaktır .
Bu yolda ilerlemek için bir mürşid gerek üstad gerek ... yoksa helak olabilirsiniz Sevgiyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...