Rüyalarım ve Yatmadan önceki anlar.

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Acayip rüyalar görüyorum rüyalarımı kontrol ede biliyorum.Haftada bir rüya görüyorum ve gerçekleşiyo ve ya başka bir etkenle gerçekleşiyo.Annemi ölü olarak gördüm ve beli 1 hafta tutuldu.Geceleri yatmadan önce çok ama çok korkuyorum sanki gölgeler hareket ediyo saydam bir varlık geziyo sanki.Banyo yaparken veya normal hayatımda aynaya filan bakamıyorum.Örn dayım öldükden 6 ay sonra ben hala dayımın kokusunu alıyodum fakat annem babam hiç bir koku alamıyodu :S Rüyamda ağladımmı normal dünyadada ağlıyorum.Sinirlendimmi aşırı bir öfkeyle uyanıyorum.Örn bilgisayar oynuyorum.Annemde pazardan geliyo içimde bir his doğuyo ve annem geliyomu diye bakmaa gidiyom bi bakıyom annem kapıyı açmak için anahtarı çıkarıyo :S

charmingeyed

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Anlattıklarınızın çoğunu ben de yaşıyorum. Yatmadan önce yatağımda biri uzanıyor hissine kapılıyorum arkamdan insan silüetleri geçiyor. Bunların psikolojik olduğunu düşünüyorum. Rüyaları kontrol etme durumuna gelirsek. Bunların lucid rüya olduğunu düşünüyorum. Ben her akşam lucid rüya görürürüm. Bir de gelecek hakkında haber veren haberci rüyalar var. Gördükleriniz haberci rüyalar olabilir. Rüyada ağlayınca gerçek hayatta da ağlama, rüyada konuştuklarımı gerçek hayatta da konuşma gibi problemleri ben de yaşıyorum. Ama bunların anlamını bilmiyorum. Bazen kalkıp çevremdeki insanlarla konuşuyorum ben. (uykudayken ) Ben de bunları bir zamanlar korku haline getirmiştim ama bence korkmak yerine bu şekilde yaşamaya alışmalısınız.