video ekleme

delena

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar video yüklerken direk link mi yazıyoruz yoksa farklı bir yöntemmi var? Ayrıca video koymak için belirli bir site sınırı varmı yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın delena,

Siteye video eklerken sadece youtube videolarını ekleyebiliyorsunuz. Çünkü youtube videolarında direk siteye yönlendirme çıkmıyor. Diğer videolarda ise başka siteye yönlendirme olduğu için youtube dışında video eklemek site kurallarına göre yasaktır. Video eklerken ise kullanılan link kutusu, konu açarken yazdığınız sayfanın üstünde, ortalara doğru zincire benzer bir şekildir. Gülen yüzün altında, 11.sırada.

horultu

Kayıtlı Üye
hazır konu açılmışken sorayım
youtube tan video eklediğim zaman önizlemede 1 tane ama konu açılınca 2 tane video gözüküyo o niye :S

delena

Banlı Kullanıcı
youtobe konusunu anladım ve teşekkür ederim cevabınız için :) fakat
kullanılan link kutusu, konu açarken yazdığınız sayfanın üstünde, ortalara doğru zincire benzer bir şekildir. Gülen yüzün altında, 11.sırada.
bu kısmı tam olarak anlamadım :S gülen yüzün altında ve 11.sırada derken neyi kastettiniz acaba ?

delena

Banlı Kullanıcı
youtobe konusunu anladım ve teşekkür ederim cevabınız için :) fakat
bu kısmı tam olarak anlamadım :S gülen yüzün altında ve 11.sırada derken neyi kastettiniz acaba ?

şimdi baktım ve anladım yardımız için çok çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ayrıca hiç bir butona tıklamadan da youtube adres çubuğundaki linki kopyalayıp sayfaya yapıştırmanız yeterlidir. O zaman bir tane video çıkıyor. Eğer ikinci bir video ekleyecekseniz, karışmaması açısından linkler arasında bir satır boşluk bırakmanız daha iyi olur.

delena

Banlı Kullanıcı
Ayrıca hiç bir butona tıklamadan da youtube adres çubuğundaki linki kopyalayıp sayfaya yapıştırmanız yeterlidir. O zaman bir tane video çıkıyor. Eğer ikinci bir video ekleyecekseniz, karışmaması açısından linkler arasında bir satır boşluk bırakmanız daha iyi olur.

bu daha kolay yardımınız için teşekkür ederim :)