Bilgelerin dikkatine.....

elinsa

Kayıtlı Üye
merhaba...evimden düğünümde takılan altınlarım çalındı...hırsız 6 yıldan beri çok profesyonel olduğu için bulunamıyor..onun yüzünden diger hırsızlarıda alıyor arkadaşlarımız sorguya bizde onu arıyoruz onun yüzünden her bir buçuk ayda bir burdayız diyorlar..işin kötüsü komşularım;sizin evinizede bu hırsız girdiyse artık pes diyor.insan çok mahçup oluyor..hanımların özel eşyalarınıda çalıyorki utanıp ifadeye gelemesinler diye..artık uykum yok..yeter artık..BELLİKİ BAŞKA İLİMLERE İHTİYAÇ ZAMANI...saolun

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Tamam olmuş burası. Bence gizlice bir ee kamera yerleştirin hali vakti yerinde olanlardan birinin evine, sonra o aile tatile çıkıyomuş gibi yapmasın öyle olursa hırsız eşyalarını alacaklarını tahmin eder, sanki çok ani bir şekilde şehir dışına bir cenazeye gidiyomuş gibi olursa aceleden evde bazı şeylerin bırakacağını düşünürler. Hatta evden dışarı çıkmayacak ışık felan yapmayacak gerekirse 1 hafta buna katlanabilecek 2 kişi bulun. Ama bu ev çok cazip bir ev olmalı hırsızlar için. Yakalanırlar.

elinsa

Kayıtlı Üye
:)arkadaşım şakamı yapıyorsun..ya ağlancak hale..beldenin kamerası da çözüm olmadı..huzur kalmadı..

juba

Kayıtlı Üye
Altınların için üzüldüm.Elinden geleni yapmışsın bulmak için artık dua etmekten başka bişey olduğunu sanmıyorum.cana gelen mala gelsin.Ve yanlış anlamayın ben bu sitede yeniyim.Eğer şak diye hırsızı bulacak kudrette insanlar varsa burda bu onlar için ironik bir durum.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
:)arkadaşım şakamı yapıyorsun..ya ağlancak hale..beldenin kamerası da çözüm olmadı..huzur kalmadı..

Şaka değil ya ciddiydim ben :( hem beldedense evde olmalı kamera üstelik gayette sistemli bi plan yaptım. siz sadece hırsızları eve çekin yeter.

decanfrost

Kayıtlı Üye
O zaman herkez bir hokus pokus yapsın bu iş bitsin
İstediğin tam olarak ne
Bu kadar saçma bir konuyu hangi gizli ilimle çözmeyi bekliyorsun merak ediyorum
3 ler yasası diye birşey vardır
Yaptığının 3 katı sana döner
Doğanın dengesini böyle saçma sapan şeyler için bozarsan
Senin dengende bozulur
Maji ruhsal gelişimdir dindir,dildir,yaşam tarzıdır
Kaybolan maddiyatı geri getirmek için bir araç değildir...

elinsa

Kayıtlı Üye
decanfrost...canın sıkılmış galiba senin bir sarayım dedin herhalde..benden çıkmaz..

:)

elinsa

Kayıtlı Üye
bana senden bu kadar yardım yeter arkadaşım..saol

elinsa

Kayıtlı Üye
decanfrost..giden degil sevgili arkadaşım..kişi lazım bana..şimdi anlaşıldım mı?bunun başka bir ilmini sormak ne zamandır suç bu sitede?

gümüş

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla tanıdığınız birisinden şüpheleniyorsunuz ?

janet

Kayıtlı Üye
sevgili elinsa

istihare denediniz mi :)

yararı olabilir

elinsa

Kayıtlı Üye
tanıdığım birinden şüphelenmiyorum arkadaşım...

elinsa

Kayıtlı Üye
sevgili janet,istihareyi hiç düşünmedim.çünki burda hiç kimseyi tanımam..

janet

Kayıtlı Üye
istihare konusunu araştırın ve gereken şeyleri yapın. çalan kimse ile ilgili ipucu ve ya kendisini görebilirsiniz :)

elinsa

Kayıtlı Üye
siz bildiklerinizi aktarın onuda denemekte yarar var ama..nasıl bir ip ucu olur...???

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Annemin bilezikleri çalındığında galiba yumurtanın üzerine bir şeyler yazıp. yumurtayı çalınan yerde kaynatmışlar ve hırsız sıkıntıya dayanamayıp herkes den habersiz çaldığı yere geri koymuş bilezikleri ama uygulamanın nasıl yapıldığını bilmiyorum.

janet

Kayıtlı Üye
sevgili elinsa,
ısrarla kimseyi tanımıyoruz diyorsun ama, neticede eşinizin çalıştığı bir ortam var ve etrafında insanlar var değil mi.
alışveriş yaptığınız market var, karşı komşunuz var, eşinizin emrinde çalışanlar var, kapıcı var bir ihtimal v.s
neticede hırsızı bulmak istiyorsanız, birşeyler yapmayı deneyin. burada biz sadece önerilerde bulunabiliriz, yapıp yapmamak size kalmış. kimse sizin hırsız şu ve şu adreste gibi bilgiler vermez. ısrarla da baştan her öneriyi redediyorsanız, bizim sizin için yapabileceğimiz gerçekten hiç birşey yok

Boogayman

Kayıtlı Üye
Mesajın üzerinden bayağı zaman geçmiş ne oldu bilmem ama belki ileride faydalananlar olur.''Çalınan malın üzerinden üç günden fazla zaman geçmişse yüz adet kara nohut alınıp her birinin üzerine besmele okumadan ve niyet edilip 10 Tebbet suresini okuyup bini tamamladıktan sonra nohutları ağzı dar bir şişeye koyup üzerine sirke doldurulur,ağzı mantarla kapatılır ve mümkünse çalınan malın olduğu yerde üzerine siyah bir bez örterek mümkün değilse karanlık bir yerde saklarsın.Tebbet yerine Fil sureside okunabilir bu durumda termihim kelimesi her defa üç kere tekrar edilir.''Ayrıca hırsızın sidikliğini bağlamak için düğümla yapılan başka uygulamalarda var.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bi tane belgeselde FBI ile çalışan medyumları gösteriyordu medyum olay mahalindeki eşyalara dokununca o eşyanın oraya nasıl geldiğini falan görüyordu. Cinayetleri bu şekilde çözüyorlardı. Tabi sadece medyum böyle dedi demiyorlar ordan ipuçlarını bulup olayı çok kısa sürede aydınlatıyorlar. Bence konuyu açan kişi haklı ülkemizdede bu tür şeyler kullanılmalı.