tam oldu diyorumm engelliyorlarrr :(

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
merhaba,
bir ilişkiye başladığımda yada evliliği düşündüğüm biriyle tam resmiyete doğru adım atmaya başladığımızda mutlaka sebepsiz engeller çıkıyo, en basiti telefonumun şarjı tam doluyken o kişi aradığında birden şarj bitiyo telefonum kapanıyo ard arda benii aradığında benim tlfnm hep meşgul çalıyomuş, yada karşımdaki ile görüştüğmde hep başına bi müsibet geliyo bu yüzden hep negatif elektrik alıyolar benden ve bu yüzden ilişkim hgiç yolunda gitmiyo ve bitiyo.. aylar sonra kişi tekrar dönüyo tam evet oluyorr diyorum bu sefer yine görüşmeye kalktığımızda ya arabası bozuluo birlikte yolda kalıyoruz buna benzer ilginçlikler oluyorr dikkat edip hep deniyorum ama hep enggel çıkıyor, yorumunuz benim için çok önemli lütfen değerlendirin, teşekkürler...

bitmis

Banlı Kullanıcı
Ben üzerinde büyü olduğunu düşünüyorum kısmet kapaması diyorlardı sanırım var mı şüphelendiğin birileri yada bir varlık sana kafayı takmış olabilirmi bana ilginç geldi çünkü hepsi nasıl tesadüf olabilirki kız arkadaşlarınla telefonda görüştünde dışarı çıktında aynı sorunlarla karşılaşıyormusun

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
şüphelendiğim kimse yok, kız arkadaşlarımla yada normal erkek arkadaşlarımla görüşüp konuştuğumda bir problem olmuyor sadece sevgilim olan kişide problem oluyorr..

bitmis

Banlı Kullanıcı
O zaman ben büyü olasılığı üzerinde duruyorum ya da bir varlıkla ilgilidir fikri olan var mı arkadaşlar kısmet kapama olabilirmi sizce

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
bilmiyorumm ama çok tuhaf her seferinde engel engel engelllll, hiçbir erkek ilişki anlamında yaklaşamıyyor bana..

hasan06

Kayıtlı Üye
kardeş birisinin sana musibet bela kısmetsizlik işinin rat gitmemesi için büyü yapmıştır bu kesin yani bunu yapan kişi erkek olabilir belki platonik aşkı ile çıkmışsındır yada eski bir kız arkadaşın yapmıştır seni kıskanıyordur

hasan06

Kayıtlı Üye
büyüyü boza bilirsin mesela ama bunun için sende yeterince enerji var mı asıl önemli olan bu

hasan06

Kayıtlı Üye
ok tmm iş bizw düştü şimdi seni anlayalım bir . sen erkek misin bayan mı

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
şuan iş yerinde olduğum için linki açamıyorum engelli akşam evde mutlaka bakıcam

hasan06

Kayıtlı Üye
ok tmm o zaman olay şu şekilde olabilir ya bir kızın eski erkek arkadaşı ile çıkmışsınızdır buda o kızı sinirlendirip büyü yaptırmış olabilir yada eski erkek arkadaşınız size büyü yaptırmış olabilir ayrıca bayanların bünyeleri , vücutları ve gücü erkeklere göre daha hassas oldugu için bayanlar büyü daha çabuk tesir eder etkisiini hemen gösterir ayrıca ruhen sıkıntılarda verir sizde bunlar var değil mi ?

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
ruhsal sıkıntılarım şu yönde, çok fazla korkuyorum herşeyden evde yalnızken banyoya falan asla girip duş alamıyorum sanki gözümü açtığımda karşıma biri çıkıcak sanıyorum, yanımda fal baksalar bile o gece uyuyamıyorum korkudan yada yanımda doğaüstü bişiler konuşulsa sanki dilim tutuluyo ve terlemeye başlıyorum çok korkuyorum yani, bir de güzel hiçbirşey yapamıyorum biri elimi kolumu bağlar gibi oluyorum..

hasan06

Kayıtlı Üye
evet hanımefendi bu ibareler aynen bir büyü altında olduğunuz anlamına geliyor "evde yalnızken banyoya falan asla girip duş alamıyorum sanki gözümü açtığımda karşıma biri çıkıcak sanıyorum," işte bu size musallat edilen huddam yada cinin enerjisini hissediyorsunuz işte bu %100 büyü etkisi altında olduğunuzu gösterir

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
peki nasıl kurtulabilirm, bu gibi şeylerden çok korkuyorum ben yada birşeyin musallat olmasından, bu konularda zaafım büyük ve hemen korkulara kapılıyorum ..

hasan06

Kayıtlı Üye
aslında bu konular tahmin edildiği gibi basit değil yada tahmin edildiği kadar zorda değil tahmin edildiğinden daha da zor yani hangi büyünün yapıldığını bulmak yada hangi tarz büyünün yapıldığını bulmak yada kabilenin büyüsü kullanmış bunu bulmak yada size muskamı yapılmış yada bişi mi içirilmiş bun bulmak zor hemde böyle klavye başından yapmak bu hepsindende zor . piyasa buluan ben cinsi hocayım diyen aşırı sayıda şarlatanda çok . ama size nasıl yardımcı olmaya çalışıcam

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili hoşgeldin yaa, yine tecrübeyle sabit olan bir terkibi sizinle paylaşmak istiyorum .İnşaALlah iki haftaya kalmadan Allahımın lütfuyla kendinize geleceksiniz.

Her gece yatmadan önce abdest alın .Sıkıntılarınızın bitmesi,üzerinizdeki her türlü şer etkiden kurtulmanız vs ... için (dertleriniz neyse onları söyleyin)niyetlenerek,önce Euzübesmeleyle ve her defasında Besmele çekerek 41 defa Ayetel Kürsiyi okuyun .Bitince tekrar niyetinizi yapın ve Efendimiz Hz.Muhammed s.a 'e 3 defa salavat getirin ..

İnanıyorum ki ,ilk günden itibaren ,HER GEÇEN GÜN DAHA DA İYİLEŞEREK üzerinizdeki dertlerden kurtulacaksınız.Buna bir hafta devam edin .Bir gün ara verin ,tekrar bir hafta okuyun .
Allahımın lütfuyla göreceksiniz her geçen gün daha iyi olacak inşaALlah.

Keşke 41 Ayetel Kürsiyi herkes hayatı boyunca her gün okuyabilse de görse....

Sevgi ve dua ile....

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
evet inanın bir hocaya gidip bu gibi şeylere bulaşmak bile beni korkutuyor, ve güvenilmiyor da, hoca olduğunu savunup kadınları kandıran kişileri çok görüp duyuyoruz, eee ne yapıcaz peki ?