Gizli olan bir şeyi nasıl açığa çıkarabilirim ? Yardım edecek olan var mı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecumy

Kayıtlı Üye
Birinin benden bir şey sakladığına eminim, fakat bunun ne olduğunu bir türlü söylemiyor ve öğrenemiyorum. Bunu öğrenmem için nasıl bir yöntem uygulayabilirim. Bana yardım eder misiniz lütfen? :(

horultu

Kayıtlı Üye
belki öğrenmemen hayrınadır. zamana bıraksan kendi söyler belki.
insanoğlu ne kadar aceleci :)

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
aslında boyle birşey varsa çok iyi olur formul filan varsa bilen arkadaş varmı

serasss

Kayıtlı Üye
Allah'a havale et gizliyosa çıkar elbet hayrınaysada cıkmaz yani bu kadar merak etmeyin bence tabi siz bilirsiniz.:)

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Kişiyi uykuda konuşturmak ile ilgili bir uygulama vardı sitede onu deneyebilirsin.... yada istihare yoluyla bazı uygulamalar var onlara bakabilirsiniz....
direk sorup cevabını alma ihitmalinde olabilir... bkz.. (yahşi batı ...chuck elmas nerde? - kasadaaa! )

hasan06

Kayıtlı Üye
senden sakladığı nasıl bişiler var maddesel bişiler mi yoksa fikirsel mi ?

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
valla böyle bir yöntem varsa çok iyi olur.:))

kosantospa

Kayıtlı Üye
hipnoz yapmayı dene ama tecrüben yok anladığım kadarıyla zor olur senin için eğer yapabilirsen bülbül gibi şakıtırsın :)

japongülü

Kayıtlı Üye
bol bol ayetel kürsi okuyabilirsin, o da gizli olanları açığa çıkarıyor ama sonuçtan memnun olur musun? onu bilemiyorum...

serfiraz

Kayıtlı Üye
birde ben kendim deneyip sonuç aldığım bir yöntemi paylaşmalk istedim.100 defa tefriciye duasını allahım merak ettiğim şey hakkında bana bilmediklerimi bildir niyetiyle oku.inşallah kabul olur.

ecumy

Kayıtlı Üye
birde ben kendim deneyip sonuç aldığım bir yöntemi paylaşmalk istedim.100 defa tefriciye duasını allahım merak ettiğim şey hakkında bana bilmediklerimi bildir niyetiyle oku.inşallah kabul olur.

Tamam denicem. :) Peki belli bir zamanı var mı ? :)

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
arkadaşların dediği gibi ya hibnoz etcen yada kafaya silah dayıcan silah garanti iş gerçekten işe yarıyo :D

serfiraz

Kayıtlı Üye
Tamam denicem. :) Peki belli bir zamanı var mı ? :)

belli bir zamanı var mı ?açıkçası bilemeyeceğim?ben çok sıkıntılandığım bir anımda bunu denedim ve erkek arkadaş olarak düşüneceğim kişi mesajını başka bir kıza göndereceğine bana gönderdi,böylece ümitlenmemem gerektiğini anlamıştım.

ecumy

Kayıtlı Üye
belli bir zamanı var mı ?açıkçası bilemeyeceğim?ben çok sıkıntılandığım bir anımda bunu denedim ve erkek arkadaş olarak düşüneceğim kişi mesajını başka bir kıza göndereceğine bana gönderdi,böylece ümitlenmemem gerektiğini anlamıştım.

Anladım, çok teşekkür ederim denicem. :nopity:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...