cinin aşık olması ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seren_snn

Kayıtlı Üye
basıma gelen bir sey bu ve yardıma ihtiyacım var. geceleri başımı bir sey oksuyo. sürekli bana görünüyor. yatagımda bir kişinin daha agırlgını hissediyorum. geceleri köpegim odama girmiyor kapıda yatıyor ve sürekli kaçmaya hazır. evde abim var onada sürekli zarar veriyor evin içinde tek oldugu zaman korkutuyormus onu . ne yapabilirim biri bana yardım etsin?

ByQathell

Banlı Kullanıcı
aynı konuyu başkasıda paylaşmıştı.. ben yarın kesin bi cvp almaya çalışacağım sizler için. bu konuların Pir'i olan bi arkadaşım var..
siz Ayetel kürsüyü okuyun okuduğunuzda hiç bir mahluk sizi ve evdekileri rahatsız edemez.. mümkünse biraz çokça okuyun
iyi forumlar

ByQathell

Banlı Kullanıcı
ayetel kürsüyü okuduğunda o çakal haala oralarda dolanabiliyormu ? =)

eNtEreSaN :D

PricetaG

Kayıtlı Üye
Bu banada olmuştu 5 ay boyunca her sabaha karşı saçlarımı okşayıp kulagıma birşeyler fısıldıyordu ilk başlarda acaip korkuyodum , kalkıp oturuyordum uyuyamıyordum..Sonradan artık alışıla gelmişti bu kez uykumdan uyandırdıgı için sinirleniyordum, hiç bir zararı yoktu korkutmuyordu sevmeye calısıyordu sanki beni yatagımda yürüdüğünü ve yanıma uzandıgını hissediyordum çogu kez... En sonunda tekrar uyuyorum o ellerini saçlarımdan sırtımdan kaydırarak daha aşağıya ulaştıgı anda ''uyku ile uyanıklık arasındaydım'' çok kötü bağırmıştım ona birdaha tekrarlanmadı birdaha hiç gelmedi çok garipti ....:/

defne1

Banlı Kullanıcı
Pricetag ben korktum şimdi .belkide çok bağırmışsan korkmuştur.:DBelkide korkutmak istemiyordur o yüzden artık dokunmuyor olabilir.Dokunduğu zaman fark etmediğini sanıyordu kesin.

PricetaG

Kayıtlı Üye
Defne1 çok kötü bagırdım evet :D Diğerleri içinse gerçekten bir fikrim yok ama beni korkutmak istemediği kesindi :D

ByQathell

Banlı Kullanıcı
yav arkadaş bu cinlerin dişisi yokmu :D:D

defne1

Banlı Kullanıcı
Defne1 çok kötü bagırdım evet :D Diğerleri içinse gerçekten bir fikrim yok ama beni korkutmak istemediği kesindi :D
Hayat ne acayip yaa nasıl şeyler var ablamında başına birkaç olay gelmiş.O kıbrısta tek kalıyo bir gün maket yaparken saçına birşey yukarı doğru kaldırmış 2-3kez aynı anda olmuş .bir gecede maket yaparken uykuya dalmış yastık almış sadece dinlenicekmiş aslında ama uyumuş biraz.sonra birden kalkıp saate bakmış sonra birşey onu arkaya itmiş sonra uykuya dalmış ve hafif titremeye başlamış çünkü onu sürüklemeye başladığını farkettiğini söyledi içinden şöyle demiş eyvah götürüyolar napıcam ben Allahım diye bağırmış birden uyanmış uyandığında oturur şekildeymiş ve kollarıda önde yere bastırıyomuş çok korkmuş ışıklarda kapalıymış sadece o odanın acıkmış köşede bakakalmış hemen telefonu arayıp arkadaşını çağırmış arkadaşı götürmüş 20 gün girmemiş eve yazık çok üzüldüm ve dahasıda var bukadar değil.Ama Alahım diye haykırınca bırakmış

PricetaG

Kayıtlı Üye
Defne bu çooook korkunç çok üzüldüm ablanın adına :( Hayat çok garip gerçekten :/

defne1

Banlı Kullanıcı
Defne bu çooook korkunç çok üzüldüm ablanın adına :( Hayat çok garip gerçekten :/
Bende daha neler var .bende acayip korktum çokta üzüldüm orda değildim tek başına hani evde odanda olunca kardeşinin annenin yanına gidersin ama ev bomboş tek başına kaçamıyoda hemen birde apartman değil bir alt varmış sadece ev sahibinin yeğenimi ne kalıyomuş.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Musallat ta olabilir .. Ayetel-Kürsü 'nün gücü Tartışılmaz.. fakat musallatı defetmeye tek başına yetmez size tavsiyem birini bulup bakım yaptırın ve sürekli namaz abdestiyle dolaşın... uyumadan önce 7 şer kez ayetel kürsü,felak ve nas surelerini okumayı adet haine getirin.. uyumadan önce bir çay kaşıgı sirke için ve evinizi köşe bucak kontrol edin büyü muska kalıntısı gibi şeyleri kontrol edin ve çevrenizde size büyü yapma olasılıgı kişiler varsa onları kontrol edin sürekli gözleri üzerinizde olur bu kişilerin büyünün etkisini gözlemleme adına... çok fazla dile getirmeyin ve mümkünse aileniz dışında kimseyle paylaşmayın(bayansanız bu imkansız) Allah yardımcınız olsun...

ByQathell

Banlı Kullanıcı
Musallat ta olabilir .. Ayetel-Kürsü 'nün gücü Tartışılmaz.. fakat musallatı defetmeye tek başına yetmez size tavsiyem birini bulup bakım yaptırın ve sürekli namaz abdestiyle dolaşın..

bizim sözümüz hak katında para ediyorsa şayet. Ayet değilde bi defoll lan dememiz kafi olur sanırım : ) O nasıl oluyor ? )) demeyin. Abdulkadir-i Geylani Hz'lerine seslenmiş şeytan " ey kulum yeter bu kadar ibadet" demiş oda "in ordan aşağı ne işin var orda ya lain. " gibi bi cevap vermiş :)
İhlaslı ve salih bir ameli olan dünyaya meydan okur. ben bunu bilirim..
iyi forumlar :)

hasan06

Kayıtlı Üye
slm ayetül kürsi okuyun sürekli abdest alın ve abdestli dolaşın evinizde kuran bulunsun ve kuran okuyun asla cinler gelemez denenmiştir. tecrübe edilmiştir.

hasan06

Kayıtlı Üye
mehmet1975 arkadaşımıza katılıyorum ayetül kürsinin gücü tartışılmaz birde buna nas ve felak süresinide eklersen ve inanclı bir şekilde okursan sana bişi yapamazlar birde evinin duvarına bir ayetül kürsi astırt. ok

hasan06

Kayıtlı Üye
ayrıca unuttuğum şeylerde var mesala evde içki içmek ne biliyim zina da bulunmak vb haram şeyler cinleri o meskene çeken şeylerdir yani çok kolay size bulaşırlar cinler daha çok köpek şekline girerler yani evde köpek bulundurmak caiz değildir bu anlatıklarımın hepsi sahihdir tecrübe edilmişdir.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
@hoşgeldin yaa
hasan bey sanırım cumada ben cevap vereyim ...evde kedi olması bir sakınca doğurmaz... köpek olması sakıncalı melekler köpek olan eve girmezler diye okumuştum..
birde bu olayı takıntı haline getirmeyin.. dua ederken bir ışık gördüm,etrafımda karaltı oldu ,ışıklar kesildi gibi evhamları bir kenara bırakın bir Kaya tuzuyla yapılan basit bir büyü bozma vardı 66 kez "Eczalin,Bezcalin İsmi Şerifleri okunarak yapılıyor" dur forumda varsa linkini bulup göndereyim

ByQathell

Banlı Kullanıcı
hasan bey peki kedi olsa evde sorun olur mu?

Varsayalım ki Cin kedi yada köpek kılığına giriyor. 'Size ayetel kürsü okunursa gelemez' denilmiş..Sanki sizden saklanamıyormu ki xD yada The persson you have could .D dermişim xD

Arkadaşlar Hocama bu konuyu sordum ! Nasıl desem bana General seviyesinde bi biLgi verdi !) Malesef o bilgiyi veremeyeceğim. zira Cinler biraz kindardır.. orduylada gelince o silahla hepsi yanar kül olur fakat sonuçta onlarda Can taşıyor.. o haseple susmam lazım.
Ama korunma açısından ilk olarakta dediğim gibi ayetel Kürsü kafi )
ves.selam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...