Anlat Bakalım..

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Başınıza gelen ilginç olayları, yada doğa üstü olayları, yada gizli güç ve hislerinizi vurda paylaşmaya ne dersiniz :)

ve anlatacağınız şey hakkındaki yorumunuzu da ekleye bilirseniz daha güzel olur, ne oldu ve neden olduğu gibi

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Mesela ben daha dün gece çok ürkütücü bir ses ile uyandım ve beni ismim ile çağırdı iki defa, sen kimsin diye sorduğumda
ben abidin dedi ama, bayağı bir korktum ışığı yaktım hemen kafamı örttüm uzun bir süre uyuyamadım,

ne olduğunu bilmiyorum, sizin bir fikriniz varsa onuda paylaşa bilirsiniz.

horultu

Kayıtlı Üye
Mesela ben daha dün gece çok ürkütücü bir ses ile uyandım ve beni ismim ile çağırdı iki defa, sen kimsin diye sorduğumda
ben abidin dedi ama, bayağı bir korktum ışığı yaktım hemen kafamı örttüm uzun bir süre uyuyamadım,

ne olduğunu bilmiyorum, sizin bir fikriniz varsa onuda paylaşa bilirsiniz.

abidin mi dedi . benim sevgilimin adı :D benim rüyalarıma girmiyo senin yanında ne işi var onun :D

AJA

Elit Üye
Tanışmaya geImiş seninIe :) Havas vs iIe iIgiIeniyorsanız bu tür şeyIer mümkün..Ben bir yerde anIatmıştım başıma geIeni tekrar yazmak anIamsız oIur ordan okuyabiIirsiniz. şuanda yaşasam degiI ışıgı yakmayı evi terkederim :D

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Benim başıma öyle milletin ilgiyle dinleyeceği veya şaşılacak hiçbir şey gelmedi bu güne kadar, çok gelsin istedim ama olmuyor :)

Sadece arada Deja vu yaşıyorum ama böyle afallıyorum resmen birden geçmişe gidiyor beynim çok anlık oluyor, o anı yaşadığım an geliyor gözümün önüne ama hiçbir şey net değil sadece garip bir his oluşuyor, sonra unutmaya çalışıyorum içinden çıkamıyorum yoksa..

Tecelligah

Kayıtlı Üye
abidin mi dedi . benim sevgilimin adı :D benim rüyalarıma girmiyo senin yanında ne işi var onun :D

anam uyarmayamı geldi beni ne :D

Tanışmaya geImiş seninIe :) Havas vs iIe iIgiIeniyorsanız bu tür şeyIer mümkün..Ben bir yerde anIatmıştım başıma geIeni tekrar yazmak anIamsız oIur ordan okuyabiIirsiniz. şuanda yaşasam degiI ışıgı yakmayı evi terkederim :D

aslında son zamanlarda ilgilenmiyorum ama eskiden kalma birşey olabilirmi :)
bende evi terkettiğim zamanlar oldu bi kaç kez, terketmesiğim zamanlar da oldu ama o zamanları hatırladığımda nasıl terketmemiş kaçmamışım diye şaşıyorum :)

serasss

Kayıtlı Üye
Valla ben rüyalarım cıkar genelde. Biaralar cok olmaya başlamıstı. Birkeresinde kendimi kötü birşekilde gördüm ve ertesi gün olay olunca 1 hafta kendime gelemedim :D

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bende çok var ilginç olaylar ya:D

Bir gün annem ben geziyoruz.Mezarlığın içinden geçmemiz gerekti.Küçük kardeşimde var yanımda.Tam çıkıcaz mezarlıktan birden ters yöne koşmaya başladı bende peşinden koşuyorum.Yakalamak için:)Mezarlıkta kimse yok bir ben bir kardeşim neyse bende sinirden içimden küfür ettim:)tövbe tövbe estağfurullah diye bir ses yankılandı.Nasıl koştum nasıl kardeşimi yakaladım.Nasıl ordan çıktım korkudan hatırlamıyorum:D

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bence abidin i unutun gitsin hiç korkmayın ayet-el kürsi okyun gider ya da hristiyansanız bir pater noster..(Not:pater noster bildiğim tek dua hristiyanlıkta ama eğer hristiyansanız siz daha iyi biliyorsunuzdur böyle koruyucu dua filan :D )

yok ben bilmiyorum öyle dualar, kiliseyede hiç gitmiyorum :D

ama arkadaşlar adı abidin diye komik geldi heral de ama cidden yaşadım ben bunu :))

Tecelligah

Kayıtlı Üye
bende çok var ilginç olaylar ya:D

Bir gün annem ben geziyoruz.Mezarlığın içinden geçmemiz gerekti.Küçük kardeşimde var yanımda.Tam çıkıcaz mezarlıktan birden ters yöne koşmaya başladı bende peşinden koşuyorum.Yakalamak için:)Mezarlıkta kimse yok bir ben bir kardeşim neyse bende sinirden içimden küfür ettim:)tövbe tövbe estağfurullah diye bir ses yankılandı.Nasıl koştum nasıl kardeşimi yakaladım.Nasıl ordan çıktım korkudan hatırlamıyorum:D

yapılcak çok yorum var ama, olmuyo :))

hak etmişsin bence sende bi töbe çekseydin :)

horultu

Kayıtlı Üye
ayy teco bi daha gelirse adres yanlış bilader de bana yolla. sorarım ben ona. burda sevgilisi dururken arkideşimin yanına nasıl gider :smash:

bizarre

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
yapılcak çok yorum var ama, olmuyo :))

hak etmişsin bence sende bi töbe çekseydin :)

Hak etttim gerçekten :)Zaten çıkana kadar bir sürü dua okudum:) şaka bir yanada büyük günah ölüyü rahatsız etmek cahillik işde.

charmingeyed

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Henüz 13 yaşındaydım. Evde tek başıma oturuyordum. Annemin nereye gittiğini hatırlamıyorum gece yarısı evde tek başımaydım. Genelde hiç korkmazdım annemi evden çıkarmak için bahane arardım hatta. Telefonda mesajlaşıyordum bir yandan da müzik son ses. Kanepeye yayılmışım. Mesaj beklerken bir ara gözlerimi kapattım. Müzik kesildi ve biri benim ismimi çığlık attı. Korkudan sıçradım kalktım evi kontrol ediyorum elektrikler gitti. Nasıl korkmuştum anlatamam. Ama uslanmadım hep evde tek kalmak için bahaneler aradım yine. :)

Tecelligah

Kayıtlı Üye
bana çok oldu bu gibi şeyler , çok sık olmasa da 2 senede bir yada senede bir oluyor
ben onlar oldunu düşünüorum
nabız yokluyolar sanırım :)

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
bende cinlerle felan uğraşırken rüyama girdiler aslında rüyada diyemem sanırım bedenim uyuyor ve ben üçüncü gözümle odamı resmen görüyorum 3 kişiler yanımdalar biri hemen yanımda diğer ikisi 5 adım ötede yanımdaki olan üstümden organı açtı ve hepside bana güldüler dalga geçtiler tabi o ara kendime geldim küfür ederekten kalktım evin içine iyicene baktım nerdesiniz lan diyerekten bişey bulamadım ama gerçekten komik yaa ben korkmam cindir peridir :D:D

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
ben transdayken bir kadın sesi geldi valla cok güzeldi kadının sesi :) korkuyormusun korkuyormusun demıstı bende korkmuyorum dedim gözlerimi acıp hemen diger odaya :)

ama şimdi pisman oldum keske gitmeseydim diyorum

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Şimdi tekrar okuyunca anladım ilk anladığım cin organı açmış sen de gülmüşsün filan ben de diyorum ne içirmişler bu arkadaşa o gece :D

bak yaa yine anlamamış cinler yorganı açtılar üstümden ve güldüler şuna bak dediler sonra kaçın kaçın diye bi ses geldi o ara uyandım bunlarda kaçmış :D:D

Tecelligah

Kayıtlı Üye
ben transdayken bir kadın sesi geldi valla cok güzeldi kadının sesi :) korkuyormusun korkuyormusun demıstı bende korkmuyorum dedim gözlerimi acıp hemen diger odaya :)

ama şimdi pisman oldum keske gitmeseydim diyorum

evet insan bazen pişman oluyor o an kıymetini yada yapman gereki anlayamıyorsun :)
kalınca devamı gelir belki sanıyor insan ama devamı da hoş olmaya biliyor :)

horultu

Kayıtlı Üye
benim başıma böyle eksantrik olaylar hiç gelmez.
kendimi normal bi insan olarak görmemeye başladım artık. ben insan mıyım :D