Yardım! yorumlarınızı bekliyorum :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes1229

Kayıtlı Üye
Mustafa İloğlu külliyatına ulaştım evde baya inceledim onun dışında hüddam edinme kararı aldım ve bütün metodları inceledim ve ramazanda hiç bir ritüeli uygulamadım ancak baya ilgilendim ve sürekli düşündüm ama son bir kaç haftadır garip garip anlamadım dilde çocuk sesleri duyuyorum ve geceleri sürekli uyanıyorım.Ve rüyalarımda sürekli cinleri görüyorum..
Bir keresinde rüyamda iki elimi birleştirdimi ve ayetel kürsi okuduğumu gördüm ve sonrasında sonlarında doğru geldiğimde (vela yeüdühü hıfzıhuma vehüvel aliyyül azim) kısmına gelince bir anda yüzüme bir ışık kütlesinin çarpmasıyla uyandım..

lütfen arkadaşlar bu rüyalarla her gece uyanıyorum bu durum beni korkutmaya başladı tecrübeli arkadaşlarımızdan yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum ne yapmalıyım acil!!

SİTARE13

Kayıtlı Üye
İş
Emekli
Arkadaşım ben Mustafa İloğlunun o kitabıyla seneler önce tanıştım o zamanalar yasak kitaplara giriyordu bendeki baskısında bazı hatalar olabileceğini düşündüm bir kere o kitabı incelemek için eski türkçe bilmeniz gerekiyor bunlar çok tehlikeli ve riskli konular size bu konuda ilim sahibi bir yol gösteren olmadan kendi kendinize huddam falan edinmeye kalkarsanız kendinize tamiri imkansız büyük zararlar verebilirsiniz doktorlarımız maalesef bu konuların bilimselliğine hala inanmayıp,şizofreni diye olayı geçiştiriyorlar......LÜTFEN ÇOK dikkatli OLUN KİTABIN İÇİNDEDE SIK SIK OKUYANLARI UYARIR...

sehremini

Kayıtlı Üye
en kısa yoldan tevbe et. kitabı bir daha okuma ve onun üstüne dahi düşünme. bunun yerine kuranı kerim oku.

serasss

Kayıtlı Üye
Ya bende o kitabı çok araştırdım ve buldum sonunda. Tehlikeli diye boşuna demiyorlar. Sorun yapma boşver siz onu okurken ne düşünerek okudunuz mesela hadim istemiş olablirsiniz yani ne biliyim içinizden ne geçirdiniz bilemiyorum belkide okuya kouya bişeyler yarıda kalmıştır devamını bekliyorlardır. Neyse canım sıkıntı yapmayın siz hoş bişey bu demek ki uygulamaya geçseniz çok başarılı olacakmışsınız. O yönden düşünün :D

Ori

Kayıtlı Üye
Yaparken bütün sonuçları göze almanız gerekirdi. Konu hakkında bir bilgim yok malesef ama Ayetel Kürsi, Felak, Fatiha okuyun belki faydası olur. Geçmiş olsun dileklerimle.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
burda niyet önemlidir dediğiniz kitabı bende okudum dediğiniz gibi ama kuantum düşüncede şu vardır neyi çaığrırsan o gelir en kısa zamanda uyumadan 7 kere ayetel kürsi felak ve nas okyun yataktan çıkarkende okyun eğer bunlar yeterli gelmezse bana özelden ulaşabilrisiniz.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşlar,
Forum yönetimi tarafından sürekli uyarılar yapılmasına rağmen bu tarz durumlarla karşılaşmak bizleri üzmektedir. Forumu araştırırsanız, bu konularda yöneticilerimiz tarafından yazılmış bir çok yazıya ulaşabilirsiniz.

Enerjinizi arttırmadan, yeteri kadar bilgilenmeden, sadece bir kaç kitap okumakla lütfen bu tarz işlere kalkışmayınız. Hayatınızın kıymetini biliniz. Farkındalığınızı arttırarak, içinize dönerek, kendinizi tanıyıp bilerek önünüzde güzel kapılar açabilirsiniz. Kendinizi korumayı biliniz.

Hayat sizin ve bir kere yaşanıyor.

Sayın üyemiz,
Öncelikle banyoda kaya tuzu ya da deniz tuzuyla bütün vücudunuzu ovunuz. Daha sonra yaşadığınız mekanda sirke ile temizlik yapınız. Yatmadan önce nefes egzersizi yaparak nefesinizi düzenleyiniz ve kendinizi beyaz ışıkla korumaya aldığınızı imgeleyiniz. Bunun yanında inancınıza göre koruyucu olduğunu bildiğiniz duaları okuyunuz. Bir süre de yukarıda yazdıklarım doğrultusunda lütfen bu işlerle uğraşmayınız. (Tabii ki bu bir tavsiye, seçim sizin)

Eğer durum devam ederse, tekrar danışabilirsiniz.

İyi forumlar...

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
ben cahillik döneminde pek uğraştım cinlerle ifritlerle okudum araştırdım çok istiyordum ama gelmediler normalde gelmeleri gerekirdi ama gelmiyolar beni koruyan başka bişey var sadece rüyamda takip ediliyorsun hemde bayan tarafından denildi ama o bayanda gitti :D

sana önerim

sitemizdeki enerjist arkadaşlarımızın seanslarına katılmandır arınırsın temizlenirsin

enes1229

Kayıtlı Üye
burda niyet önemlidir dediğiniz kitabı bende okudum dediğiniz gibi ama kuantum düşüncede şu vardır neyi çaığrırsan o gelir en kısa zamanda uyumadan 7 kere ayetel kürsi felak ve nas okyun yataktan çıkarkende okyun eğer bunlar yeterli gelmezse bana özelden ulaşabilrisiniz.

selamun aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...