Uyurken Belimi İhleştiren El

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

defne1

Banlı Kullanıcı
Bu sabah sanırım saat 4 yada 5 gibi belki dahada erkendi tam hatırlamıyorum.Benim yaklaşık 1 aydır belim ağrıyor ve yürürken acısını çok hissediyorum.Uyurken bir şeyin belime baskı yaptığını fark ettim ki fark edilmiycek gibi değildi.Rüyadan uyanıp gözlerimi açmaya çalıştım göz kapağım zorlanarak titreye titreye hafif açıldı ama yeniden Kapandı başaramadım açmayı. ve el gibi geldi bana ağrıyan bölgeyi elini koyup baskı yaptı ve sıcaklık hissettim o ağrıyan bölgeye resmen ısı verdi.Şuan hala inanamıyorum çok şaşkınım bu nedir sizce belim ağrımıyor bugün.Demek ki beni iyileştirdi karabasan dedikleri belki sandıkları şey değildir.Nereye yazıcağımı bilemedim rüya bölümüne açıcaktım oda olmaz bende buraya açtım konuyu.
Bugün bir seyans daha yapsa kökünden halolur.:DKendimi çok şanslı hissediyorum :Angel_anim:Anneme söylüyorum pişman etti aaa diyo o kesin dedendi bende dedimki hayır ruhların o tür güçleri olmaz ki. illaha kendine pay çıkarıcak diyoki ben sana arife günü camiide dua etmiştim onun için olmuş.Bende kıçıklık yapmadım olabilir dedim ama sanmam.:)

canmert196

Kayıtlı Üye
dua falan ettıgıne ıcın sıfa meleklerı olabılır dıye dusunuyorum

defne1

Banlı Kullanıcı
Olabilir ama ben dua etmedim belim için:D
Ama dün akşam fenalaştım nefes alırken göğsüm ağrıyordu belim dahada şiddetli ağrı yaptı korktum ölmiyim şimdi dedim hatta başımda zonkluyordu resmen zorla uyudum.Daha kötü olmasın uyursam ihleşirim sabaha dedim yattım belki gerçekten melek yardım etti acıdı bana :p yada o zaman dua etimde hatırlamıyorum.

İsLam

Banlı Kullanıcı
dua etmiş bu kadar basit onun içindir

Tecelligah

Kayıtlı Üye
ALLAH ü teala bazen öyle yerlerde öyle zamanlarda bize yardım gönderiyor ki hak etmiş yada etmemmiş, dua etmiş yada etmemmiş olmamıza bakmaz
merhametine mazhar olu veririz bi anda

geçmiş olsun, iyi olmuş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...