Cin İrtibatı Ve SONUÇLARI

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bu işin üstadlarından Salih Hoca, insanların cinlere olan merakının ve irtibat kurmak için sarfedilen çabaların kötü sonuçlar meydana getirdiğini bazı örnekleri ile anlatıyor ve ekliyor:
“İlla ki üstadı lazım.”

Bu konuda görüştüğüm bir kişinin bana söylediği:
“Hocam, bir sabah odada buhur yapılır ve orada bin 1500 sefer Ya Allah ya Fettah ya Huddam... vs. bir zatla görüşüp irtibat kurulurmuş” ve adam aynısını uygulamış. Adamın söylediği:
“Hocam kapının arasından ağzından salya akan siyah bir kurt köpeği gördüm ve benimle konuşmaya başladı
Ne istiyorsun söyle” dedi.
Ama benim ağzım dilim tutuldu ve konuşamadım, elim ayağım uyuştu. Ve o köpeğin benim üzerime bevlettiğini gördüm. Kendime geldiğimde altımı ıslattığımı gördüm..”
O şahıs o eve bir daha giremiyor ve hala psikiyatri tedavisine devam ediyor. Yani söylediğim gibi üstadı ve ustası olmadan olmaz.

Bir zatla görüşmemde de bir olayı anlattı ve dinledim.
Bir kişinin cinler davetiyesi diye yazdığı bir kitaptan vefk yapıp davetiye kurmaya çalışırken, bir defneyaprağı üzerine asır suresi okunacak ve suya konulacak, sabah ezanından sonra gün ağarırken içilip karanlık bir odada iki rekât namaz kılınıp vefk üzerine ebcet hesabı yaparak cin davetiyesi yapmış ve bu işe 7 gün boyunca devam etmiş. Adamın söylediğini aynen aktarıyorum:
“Hocam, 7. günün başında fesi ve şalvarı olan bir adam geldi yalnız ayakları ters ve odanın içinin birden aydınlandığını gördüm, bana:
İşte geldim, buyur.” Dedi. Ben de:
“Bu işe merak ettiğim için yaptım ama adınız ne?” diye sordum. BANA:
Sildovyenna” dedi.(isminden kâfir olduğu belli)
“Müslüman mısın?” dedim.
Senin kadar” dedi.
Dediklerimi yaparsan sesinle devamlı görüşürüz” dedi. Onların ne olduğunu sorduğumda:
Her gün namazını eksik kılacaksın, eşinden ayrılacaksın ve dediklerimi insanlara karşı uygulayacaksın.” Dedi. Ben ”bu Allah’a karşı yanlış olur, yapamam.’ dedim. Gelen kişi bana:
Zaten 7 gün kıldığın 2 rekât namazı Allah için değil benim için kıldın o zaman Allah aklına gelmedi dedi, üzerime kustu ve gitti. Hala etkisinden kurtulamadım ve elbiselerim onun kustuğu salya ile kokuyor. Belli ki gelen kâfir cin idi.”

Günümüzde insanoğlu ne kadar uğraşırsa uğraşsın Allah dilerse olur ve bunun için sadece okumak ve araştırmak ta yetmez.

Bir gün Trabzon’da bir medyum, bir hasta üzerinden cinleri çıkartacağını söyledi. Kişi transa girdi. Hastaya bayıltın komutu verir vermez hasta bayıldı ve ortalık birden bire değişti. Hasta kasıldı, ağlamaya başladı ve ağzından erkeksi bir ses çıkarmaya başladı. Olayı canlı seyrettim. O ses ona:
”Hey kişi sen beni ve iki arkadaşımı aldın ve yaktın ama senin karın hamile, şimdi benim padişahım gidip senin karının karnındaki çocuğu boğdu haberin yok” dedi ve gülerek kaçtığını gördüm.
Hemen evine telefon etti. Karısının bayıldığını ve hastaneye kaldırıldığını, 4 aylık çocuğunun düştüğünü öğrendik.

Evet, çok dikkatli ve bilmediğimiz işlerle uğraşmamız lazım. Şimdi dersiniz ”ya hocam bunların faydalı olanı yok mu?”
Var, var ama dediğim gibi Allah yardımcı olacak, birde niyetler halis olacak yani cinlerle görüşmenin her yönden hem iyiliği hem tehlikesi vardır.

Kaynak : ALINTI

Dex

Banlı Kullanıcı
Bu konuya fazla karşı çıkmak istemiyorum ama pek inandırıcı gelmedi bana . Sanki biraz abartılmış olabilir mi ?

La-edri

Kayıtlı Üye
Cok korkunc.En güzeli uzak durmak,agrisis basina bela isteyen buyursun...

YasinLY

Kayıtlı Üye
İnan yada inanma sitede de bir çok tecrübeli kardeşlerimize sorabilirsiniz. Üstelik dahası var bunun gibi. Mevlâ'm böylelerine yardım etsin...

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bu konuya fazla karşı çıkmak istemiyorum ama pek inandırıcı gelmedi bana . Sanki biraz abartılmış olabilir mi ?

İnandırıcı geldi. Tanıklıgım var (hedef bendim) :D Çok güçlü bir BABAnın ve adamlarının yardımı yeterlidir. O babanın birçok ismi var Yehweh-Lord-God-Allah .....

YasinLY

Kayıtlı Üye
Yakışır şekilde yorum yapmak sizin için bir değer olmasa gerek. "BattleFury"

BattleFury

Kayıtlı Üye
Yakışır şekilde yorum yapmadımmı zaten.... Herneyse tartışmaya dönmesin....

YasinLY

Kayıtlı Üye
İmzamın yeşil olanını oku bir zahmet kardeşim...

La-edri

Kayıtlı Üye
Dediklerimi yaparsan sesinle devamlı görüşürüz” dedi. Onların ne olduğunu sorduğumda:
Her gün namazını eksik kılacaksın, eşinden ayrılacaksın ve dediklerimi insanlara karşı uygulayacaksın.” Dedi. Ben ”bu Allah’a karşı yanlış olur, yapamam.’ dedim. Gelen kişi bana:
Zaten 7 gün kıldığın 2 rekât namazı Allah için değil benim için kıldın o zaman Allah aklına gelmedi dedi,

Bu dialog bence bayagi ilginc..Yani bir gercek varki Allah(cc) secde eden bir cok insan, bu tip davetlerde yada hadim vsa olaylarinda neye secde ettiklerinin gercektende farkinda degiller, ve cok basite aliyorlar.
Yani bu tip bir davet neticesinde bir insanin basina zahiren bir sikinti gelmese dahi manen nasil bir sikintinin icine sokuldugunun farkinda bile degil..
Ben sahsen bu dialogun altini cizmek isterim, hikaye gercege dayilidir degildir, ama bu dialog gercegi yansitacak kadar hakikat...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Aynen öyle kardeşim. Bu arada "BattleFury" yorumu sana yapmadım. Demek istediğini anladım. :)

Dex

Banlı Kullanıcı
Sonraki yorumu okumadın herhalde . Bak Amin tabiki doğrudur dediğim halde şüpheciliğimden dolayı laf sokmaya kalkıyorsun . Tartışma çıkmasın konu dağılmasın diye uğraşıyorum ama dayanamıyorum . Alıntı yaptığın ve tanık olmadığın paylaştığın yazıda fikirlerimi yazıyorum . Sende şüpheci davrandığım için alınıyorsun . Tamam böyle şeyler var inanıyoruz bu tür şeylere ama bana inandırıcı gelmedi .

YasinLY

Kayıtlı Üye
Anladım kardeşimde yorumdan ziyade paylaşımın içeriğinden bahsediyorum. Bu yazılanlar ne ki daha paylaşımlar ve görülenleri de bulunmakta. Sitede bir çok arkadaşın Cin'ler ile olan sorunları ve yardımlarıyla ilgili konuları mevcut...

BattleFury

Kayıtlı Üye
Olsun ben yinede okudum. :D Kuran-İncil-tevrat gibi kutsal kitapları bende severim incelemeyi ayetleri arastırmayı. Dünyanın tamamı hristiyan olursa sorunlar cıkabilir, yahudi olursada bazı sorunlar yasanabilir ancak İslam ideal bir ahlak duzenleyicidir ve İslam ile barıscıl dunyaya %90 ihtimal veriyorum sahsen. :) Ancak o %90 gerçekleşmesi için gereken bazı seyler var tabi.. bunlar için çalışıyorum bende ve Ruhum oldugu surece calısmaya devam edecegim. Belki bu yüzdeye inanmıyor olabilirsiniz veya fikirlerimede ancak Bunun için uğraşıyorum çünkü yıllar once beni kurtaran sevgili kişilik Tanrının, Bu ihtimali destekledigini ve arkamda oldugunu hissediyorum. :)

BattleFury

Kayıtlı Üye
İmzanızın sarı bölümüne bakın sevgili YasinLY, neden dünyadada pişmeyip ahirettede pişmeyelim.. :) :D

Dex

Banlı Kullanıcı
Tabiki konu karşısında son davranışınızdan dolayı size teşekkür ederim . Paylaşımızınız için sağolun gerçkten bu tür olaylara bende tanık oldum . Bir sorum olucak mesela bu varlıklar her dili biliyormu mesela konuşurken . İçine girdiği kişinin mi dilini konuşuyor . Yani onun beynindeki bütün bilgilere ulaşabiliyorlarmı .

Çınar

Kayıtlı Üye
bence olabilirliğine kanaat getirilecek durumlar aktarılmış.
benim de bir deneyimim olmuştu. hiçbir dua okumadan, yoğun bir biçimde arzulayarak kuzenimde olan cini çağırdım. belki bir saat boyunca gelmesini istedim. seslenmelerimin sonunda odanın içini çok korkunç bir gürültü doldurdu. gökgürlemesini andırıyordu ses.
aslında eskiden beridir bu tür olaylara ilgim olmasına rağmen ( şimdilerde anımsadığım bazı olaylar var; 5-6 yaşlarımdayken görüyordum onları) çok korkmuştum.
malum olacağı üzere o korkunç sesi duyduktan sonra çok korktum ve bir daha teşebbüs etmedim. sanırım ucuz atlatmışım :D

YasinLY

Kayıtlı Üye
İmzayı üzerine aldın BattleFury... Düşüncelerinle devam et. ^^

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
bende cok ugraşıyodum baışmdan bir kaç olaydan sonra bıraktım biraz daha devam etseydim kafaya simdi yemiştim cinleri merak edin araştırın ama kesin ve kesin aralarına cagırma gibi işler yapmayın sonuçu sonunda cok kötü olacaktır.

manhunter

Kayıtlı Üye
bende cok ugraşıyodum baışmdan bir kaç olaydan sonra bıraktım biraz daha devam etseydim kafaya simdi yemiştim cinleri merak edin araştırın ama kesin ve kesin aralarına cagırma gibi işler yapmayın sonuçu sonunda cok kötü olacaktır.
hiç bir halt olmaz cin yaradılış olarak insandan çok aşağıdır..çağıran insana gelirse her emrini yerine getirir insandan azrailden daha çok korkarlar.yalnız yalan söylemeyide iyi bilirler kanarsan dalga geçer kanmazsan parmağında oynatırsın...