yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes1229

Kayıtlı Üye
selamun aleyküm arkadaşlar bu site çok güzel verimle olmuş özellikle kullanıcıları ve yöneticileri tebrik ediyorum

yardım istemememin sebebi kendimi alamadım ilgi alaka duyduğum ve pek cesaret edemediim metafiziksel olaylar..

ehil yöneticilerden yardım bekliyorum
kendimi psişik konularda yetiştiremek yeteneğimi açığa çıkarmak adına bilinçlive planlı bir çalışma yapmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım nerden başlamayım

bir üstadın tadlei tedrisatından da geçmeden olabilrmi inanın yanında kendimi yetiştirebildim bir üstad bulamadım daha ..

ve deneyimlerinizew ortak olmak istiyorum bişeyleer öğrenebilmek ve kendimi geliştirebilmek adına .. Allah rızası için.
selamun aleyküm

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Telepati üzerinde çalış .6.hissini geliştirmek üzerinde çalış bu sayede güçlerin varsa eğer ortaya çıkar .selametle

enes1229

Kayıtlı Üye
tşkkrler arkadaşım kaynak gösterebilirmisin?

AJA

Elit Üye
tşkkrler arkadaşım kaynak gösterebilirmisin?
HoşgeIdiniz,
Forumumuzda arama paneIinden konu aratabiIirsiniz.MeditasyonIarIa başIayıp farkındaIıgınızı arttırıp diger konulara geçebiIirsiniz boI boI okumanız gerekiyor.

İIk oIarak forum kuraIIarını iyice okumanızı tavsiye ederim, yazdıgınız yorumu degiştiremiyorsunuz mod arkadaşIarımız konuyu taşırIar sanırım.

İyi forumIar..

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Bence sitede ilgi duyduğunuz, kendinizi yakın hissetiğiniz alanlarda araştırma yapın. Site kurallarını forumu tanımaya anlamaya çalışın. İmla kurallarını mümkün mertebe göz önüne alarak buna riayet ederek yardım talebinde bulunun. Pek çok anlamda hayırla faydalanabileceğiniz aradığınız sorulara doğru faydalı cevabı bulabileceğiniz kanaatindeyim. Sorudan önce araştırmanız incelemeniz daha yerinde, sizin için daha doyurucu olacaktır, diyorum. Sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...