Bu nedir biri izah etsin

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen olma yolunda :D
Arkadaşlar dün evde patates doğrarken mutfak lambası bi yarım saat boyunca farklı süre aralıklarıyla yanıp söndü saat 23 civarıydı neyse orada işim bitti salona pc ye geçtim 2 saat sonra falan annem komşudan geldi salon ışığını yaktı gitti odamın ışığını açtı bi kaç dakika sonra salondaki ışıkta 15 dk boyunca farklı aralıklarla yanıp söndü hızlı yanıp sönmelerdi bunlar ama baktığımda benim odanın ışğında bi aksaklık yok :/ bu günde duşa girecekken boş jöle kutusu küvet ile kutunun durduğu yerin arasında 15 cm fark var buna rağmen öce şampuanlar düştü ki onlarda kutudan uzak, sonrada jöle kutusu küvete fırladı küvete doğru bir eğim dahi yok olamsına rağmen bu ne iştir :\ :oops:

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Cinlerle ilgileniyorsan böyle şeyler olabilir veya tesadüfte olabilir tam olarak bilemem cinlerle ilgileniyorsan ö.m ile iletişime geç bir kaç olaylar daha oluyorsa kesin olarak anlarız .selametle

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
Cinlerle ilgileniyorsan böyle şeyler olabilir veya tesadüfte olabilir tam olarak bilemem cinlerle ilgileniyorsan ö.m ile iletişime geç bir kaç olaylar daha oluyorsa kesin olarak anlarız .selametle

şimdi hani özellikle ilgilenmiyorum ve ya çağırma gibi bir girişimim yok :) bu sabah saat 7 de banyodan biri kapırı tırmalıyormuş gibi sesler geliyordu buda taze olay :D anlayamadım gitti metalciyim ama black dinlemiyorum inançsızda değilim temiz geziyorum sadece evde gitar çalarım hani ilginç bi olay gerekirse birde arada can sıkıntısına dandik corpse paintler yapıyorum o kadar

cagan1014

Banlı Kullanıcı
cinlerle ilgilenmiyorsan benim anlıyacağım olaylardan değil ozaman :) ama kafana takma psikolojin bozulabilir.selametle

Tecelligah

Kayıtlı Üye
şimdi hani özellikle ilgilenmiyorum ve ya çağırma gibi bir girişimim yok :) bu sabah saat 7 de banyodan biri kapırı tırmalıyormuş gibi sesler geliyordu buda taze olay :D anlayamadım gitti metalciyim ama black dinlemiyorum inançsızda değilim temiz geziyorum sadece evde gitar çalarım hani ilginç bi olay gerekirse birde arada can sıkıntısına dandik corpse paintler yapıyorum o kadar

gitardan rahatsız olanlar vardır belki de, gitarı bırak saz çalmaya başla bakalım devam edicekmi :D
şaka tabi ama bu bahs ettiğin lamba olayı sık sık yaşanan şey oldunu dşünüyorum ampüllerin gevşemesinden kaynaklana bilir, tesisattaki kısa devreden yada bi temassızlıktanda olabilir,
tabi ışıklar yanıp sönerken, ışığı yakma düğmelerinin tak tak açılıp kapanma seslerini duymuyorsan normaldir bence, çeşitli nedenlerden kaynaklana bilir
çünkü benim başıma bir kere gelmişti mutfak ışığı idi düğmelerin açılıp kapanma seslerini duyuyordum tak tak diye

ama şampuan olayını bilemem hele kapı tırmalama sesine bişe diyemem artık, nekadar net duyduğunuz bilmem o sesi ama çok net değil ise eğer başka bir benzetmede olabilir

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
gitardan rahatsız olanlar vardır belki de, gitarı bırak saz çalmaya başla bakalım devam edicekmi :D
şaka tabi ama bu bahs ettiğin lamba olayı sık sık yaşanan şey oldunu dşünüyorum ampüllerin gevşemesinden kaynaklana bilir, tesisattaki kısa devreden yada bi temassızlıktanda olabilir,
tabi ışıklar yanıp sönerken, ışığı yakma düğmelerinin tak tak açılıp kapanma seslerini duymuyorsan normaldir bence, çeşitli nedenlerden kaynaklana bilir
çünkü benim başıma bir kere gelmişti mutfak ışığı idi düğmelerin açılıp kapanma seslerini duyuyordum tak tak diye

ama şampuan olayını bilemem hele kapı tırmalama sesine bişe diyemem artık, nekadar net duyduğunuz bilmem o sesi ama çok net değil ise eğer başka bir benzetmede olabilir
gayet net duydum bu lambaları ben kontrol ettim hiç olmayan şey bi anda önce mutfakta sonra salonda oldu çözemedim :) işin ilginç yanı eğer bi varlıksa korkmuyorum

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Lambalar olur yani elektrikle alakalı ama diğer anlattıkların garip yani cin olabilitesi yüksek malesef

CelticFrost

Kayıtlı Üye
Dostum elektrik olaylarını hemen cinlere perilere yormamak gerekir.

Evlerimizdeki elektrikler ac gerilimdir. Ac gerilim dalgalıdır. Eve veya bağlı olduğu yere ne zaman kaç şiddetinde geleceği belli olmaz. Gelip gitmesi sürekli dalgalanması bağlı bulunduğun trafodan da kaynaklanabilir. Tabii ki bu bir tek sana değil bağlı bulunduğun bina ve diğer birimlere de yansır. Hadi senin elektrik sorununa bu şekilde yanıt bulduk diyelim fakat jöle kutusuna da cevap vermek isterdim ama onda da vardır bi hayır :D

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
şu andaki bi bilgi : içimde garip bişeyler var göğüs kafesimde bi baskı varmış gibi ve giderek daha da garip bi hale giriyor çözemedim ki :S

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
panik atak yok, ama genelde böyle olduğu zaman başıma bişey gelir ve hiç bu kadar ağırı olmamıştı :/

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Belki de böyle olduğunda hep kötü birşey olmuyordur belki de sen bu esnada olan olumsuzluklara odaklanıyorsundur. Sadece bir ihtimal bu tabi. İnşirah Suresi nin iç sıkıntısın iyi geldiğini biliyorum. Evde olanlara gelince benim de başıma ilginç şeyler gelmişti. Mesela gecenin bir vakti yatak odamın kapısının tekmelenerek açılması gibi. İnsan böyle durumlarda ne olduğunu ince ince araştırıp anlamaya çalışıyor. Fakat farzedelim ki bunları yapan cin. Koruyucu ayetleri okuyup çok kafaya takmamak gerek.

canmert196

Kayıtlı Üye
gecen gun benım oturdugumdakı lambada yanıp sonmeye basladı lamba parlaklıklarını artırabılıyorum onu yaptım duzeldı sonra ve bu sehırde artı30 eksı 30 durumu var volt dusumu veya artısı olabılır :) eger aynı taraflarda oturma ıhtımalımızda var yanı santrallerdende olabılır :) takma kafana

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
ama hacı koridor ışığında olmuyor mutfakta oluyor aynı anda salonda oluyor benim odada o anda olmuyor

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
ama hacı koridor ışığında olmuyor mutfakta oluyor aynı anda salonda oluyor benim odada o anda olmuyor

Evlerde yüklenme olmasın diye her oda aynı kanala bağlı değildir. Örneğin mutfak, oturma odası, banyo bir kanaldan; yatak odaları ve salon ayrı kanaldan elektriği alır. Mesela bizde bazen 3 odanın elektriği kesilir, 3 odanın kesilmez. :)

Tecelligah

Kayıtlı Üye
gayet net duydum bu lambaları ben kontrol ettim hiç olmayan şey bi anda önce mutfakta sonra salonda oldu çözemedim :) işin ilginç yanı eğer bi varlıksa korkmuyorum

ama sen yinede hayra yor :)

ayetel kürsiyi bol bol oku

iç sıkıntısı berbat bişe resmen bir ızdıraptır

salavat ve Lailaheillallah ı bol bol çekmeni tavsiye ederim

geçmiş olsun valla :)

herşey boşta iç sıkıntısı çekilmiyor

PhoenixGRM

Kayıtlı Üye
İş
gene herşey için teşekkürler :D ilgilendiniz

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ayrıca bir şekilde aşırı enerji de yüklenmiş olabilirsiniz. Bahçeye çıkın veya parka gidin ve ayakkabılarınızı çıkartıp toprağa basın, avuçiçlerinizi de toprağa bastırın.
Birde banyonuzu yaptıktan sonra tüm bedeninize az suyla çözeltilmiş kaya veya deniz tuzunu sürmenizi, aynı anda tüm negatif enerjinin bedeninizden atıldığını düşünmenizi öneririm. Ağrım oldu dediğiniz için, her ihtimale karşı :)
Sevgi ve ışıkla kalın:)

• Beğendim
Tepkiler: AJA