AstraIe dair soru .

AJA

Elit Üye
Uzun zamandır merak ediyorum bunu forumda bu konuyIa iIgiIi birşeye rastIamadım ve astraI seyahata çıkan arkadaşIarıma soruyorum;
Birinin yanına gitmek istiyorsunuz ve kişinin adresini biImiyorsunuz tek biIdiginiz hangi şehirde oIdugu bu düşünce gücüyIe mümkünmü oraya gitmek ?

alin

Kayıtlı Üye
Bilinçli astral yaşamadım umarım bilen arkadaşlar yanıt verir ancak bilinçsiz yaşadığım deneyimlerden bir tanesinde hiç bilmediğim bir eve başka bir ile gitmiştim.Odayı tarif ettiğimde o arkadaşım şok yaşamıştı 1 yıl sonra kadar o eve gitmek nasip oldu odayı gördüğümde daha büyük şoku ben yaşamıştım o zamanlar bilmiyordum tam olarak ne olduğunu.Ancak adres hatta bilinç ve istek yokken bile olmuştu bende.

AJA

Elit Üye
Bilinçli astral yaşamadım umarım bilen arkadaşlar yanıt verir ancak bilinçsiz yaşadığım deneyimlerden bir tanesinde hiç bilmediğim bir eve başka bir ile gitmiştim.Odayı tarif ettiğimde o arkadaşım şok yaşamıştı 1 yıl sonra kadar o eve gitmek nasip oldu odayı gördüğümde daha büyük şoku ben yaşamıştım o zamanlar bilmiyordum tam olarak ne olduğunu.Ancak adres hatta bilinç ve istek yokken bile olmuştu bende.

Bu durumda mümkün gibi görünüyor fikriniz için teşekkür ediyorum sayın aIin.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Benim bilgim yok. Yalnızca deneyim sahibi bir arkadaşıma danıştım. Hiçbir deneyiminde adres bilgisine ihtiyaç duymadığını, yalnızca kişiye odaklandığını söyledi.

AJA

Elit Üye
Benim bilgim yok. Yalnızca deneyim sahibi bir arkadaşıma danıştım. Hiçbir deneyiminde adres bilgisine ihtiyaç duymadığını, yalnızca kişiye odaklandığını söyledi.

Evet durum bu, fakat astrale çıkmak gerçekten bilgi gerektiriyor, o kadar çok şey okumama ragmen hala hazır degilim :)
En iyisi hazır hissedildiginde rehber olacak biriyle çıkmak.Onun için ne yapmak kimden yardım almak gerekiyor bilmiyorum..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Uzun zamandır merak ediyorum bunu forumda bu konuyIa iIgiIi birşeye rastIamadım ve astraI seyahata çıkan arkadaşIarıma soruyorum;
Birinin yanına gitmek istiyorsunuz ve kişinin adresini biImiyorsunuz tek biIdiginiz hangi şehirde oIdugu bu düşünce gücüyIe mümkünmü oraya gitmek ?

Astral başka bir şey bahsettiğiniz şey başka bir şey. Astral alem dediğimizde farklı bir boyuttan söz ederiz. Dünya ile işimiz yoktur artık.
Birinin yanına gitmek dediğiniz şey de durugörüsel bir konudur. Burada 5 duyuyu ekleyebiliyorsunuz bu durumda. Düşünün, radyo dalgaları iyonosfere yansıtılır ve bu kubbe sayesinde dünyanın her yerinde o radyo dalgasını radyolar dönüştürür. İnsanın sahip olduğu dalga boyları da evreni dolaşabilir. Boyutlar arasında da dolaşabilir. Dünya içinde ise diğer radyo verici ve alıcıları (insanları kastediyorum) Dünya'nın da manyetik alanıyla ilişkili olduğundan daha rahat iletişim, etki-tepkiye girer. Bu sayede yaydığınız dalgaya 5 duyuyu da ekleyebilirsiniz. Birini ziyaret etmek, bir yere gitmek kısacası ve basitçe yoğunlaştırılmış ve odaklanmış enerjiler durumudur.