Son ziyaret bildirimi hk

gümüş

Kayıtlı Üye
Uzun bir süredir son ziyaretiniz kısmında ki bilgi gerçek yansıtmıyor.Mesela bugün içerisinde bir kaç kez log in oldum ama şimdi

Son ziyaretiniz: 4 Gün Önce Saat 02:02 gerçekleşmiştir yazısı var. Bu herkeste aynı mı? Çünkü site girdim ve yeni mesajlar tıkladığım zaman bu kez önceden göz attıklarım da dahil uzun bir list çıkıyor karşıma. Eskiden sadece son göz atmam ve log outtan sonraki yazılanlar gelirdi ekrana.

Ayrıca sormak istiyorum başka bir şey var, üyelik tarihim değişmiş. Log out iken ve log in iken 2 farklı tarih çıkıyor , 1 gün ara yani. Eskiden 2 hali de aynı idi, bu neden değişti anlamadım. Önemli değil ama saat ayarları ile mi ilgili acaba ? Merak ettim.

Teşekkürler

alin

Kayıtlı Üye
Sanırım o son ziyaret zamanı parolayı sıfırdan girilen zaman bende de öyle şuan 1 hafta önceyi gösteriyor.Sizinde parola anımsa ile giriliyorsa şayet son parola manuel yazdığınız zamanı gösteriyor olabilir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Yok ben şartlar gereği anımsa butonu kullanmıyorum sevgili alin ama, belki cıkış yaparken çıkış tıklamadan X den kapatıyorum çoklukla. Alakalı olabilir. Deneyeceğim bu akşam, sağolun.

AJA

Elit Üye
Eger siteden direk sayfayı kapatıp çıkarsanız tüm mesajIar önünüze tekrar geIir ama çıkış yaparsanız yukarıda ki sag paneIden okumuş oIdugunuz mesajIar hepsi siIinir.Yani yeni giriş yaptıgınızdan itibaren yazıIan yada acıIan yeni konuIarı görürsünüz sayın gümüş .