varlıklarla konuşan arkadaşlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

öylesine10

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bugün aklıma gelen ve sormak istediğim bir şey var:D. Bu sitede birçok kişinin varlıklarla iletişim kurduğunu, onlarla arkadaş gibi konuşanları filan gördük. Pek çok konu açıldı böyle ve ben diyorum ki böyle benim gibi meraklı arkadaşlarda vardır sitede ne biliyim musallat olmasınlar ama bir kerecik göriyim yani nasıl bişiymiş ne oluyo gelince filan diye:D. Bu varlığı olan arkadaşlar bize gönderseler ama zarar vermemesi için konuşsalar ne biliyim korkutmıcak bir hayvan yada insan şeklinde gelseler biraz konuşsak gitseler:p. Merak işte ben çağırmaya kalksam biliyorum binbir türlü dert açarım başıma ama bilen biri şöyle müslümanından iyi temiz bişey gönderse :D Tabi şimdi kızanlarda olacaktır bana özendiğiniz merak ettiğiniz şeye bak çocuk oyuncağı değil filan diyeceklerdir illaki. Olsun ben şansımı deneyeyim dedim belki biri yapar :Angel_anim::Angel_anim: Açıkçası bu konuyu açarken korktum gelebilecek olan varlıktan değil tepki sert olabilir diye başlık bile bulamadım yani o derece :)

Konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın.

phantomhive

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
canım aynen bende küçüklüğümden beri meraklıyımdır böyle şeylere ama çokta korkarım. :D hem korkarım yani hemde arkdaşlarla falan çağırma girişimlerinde olduk hep. tuvaletlerde bile çağırmayı denedik o derece. ama hiç gelmedi. iyikide gelmedi. çokta tehlikeli şeyler bunlar. ozaman gelmedi fakat korkutucu şeyler yaşadım yani sonrasında. onun için şimdi hiç uğraşmıyorum öyle şeylerle. yürek lazım korkmamak lazım bunlar için.

öylesine10

Kayıtlı Üye
O yazıyı yazdıktan sonra bir korku bastı benide :D Evde tek başımaydım kapı çaldı ben geldiler zannettim dedim bu kadar çabukmu :D babammış ama direk ayaklara baktım öyle açtım :D :D hani ayakları ters olur filan derler ya oradan kaldı :D neyse demekki kimse paylaşmak istemiyor cinini :):)

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bugün aklıma gelen ve sormak istediğim bir şey var:D. Bu sitede birçok kişinin varlıklarla iletişim kurduğunu, onlarla arkadaş gibi konuşanları filan gördük. Pek çok konu açıldı böyle ve ben diyorum ki böyle benim gibi meraklı arkadaşlarda vardır sitede ne biliyim musallat olmasınlar ama bir kerecik göriyim yani nasıl bişiymiş ne oluyo gelince filan diye:D. Bu varlığı olan arkadaşlar bize gönderseler ama zarar vermemesi için konuşsalar ne biliyim korkutmıcak bir hayvan yada insan şeklinde gelseler biraz konuşsak gitseler:p. Merak işte ben çağırmaya kalksam biliyorum binbir türlü dert açarım başıma ama bilen biri şöyle müslümanından iyi temiz bişey gönderse :D Tabi şimdi kızanlarda olacaktır bana özendiğiniz merak ettiğiniz şeye bak çocuk oyuncağı değil filan diyeceklerdir illaki. Olsun ben şansımı deneyeyim dedim belki biri yapar :Angel_anim::Angel_anim: Açıkçası bu konuyu açarken korktum gelebilecek olan varlıktan değil tepki sert olabilir diye başlık bile bulamadım yani o derece :)

Konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın.

Tabii neden olmasın, siz ılık tarçın çayı ile kurabiyeleri hazırlayın bir akşam biz de size şöyle müslümanından temiz, helal süt emmiş bir şeyler gönderiverelim.

phantomhive

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
şuan bende tek başımayım aynen 3 buçuk atıyorum. öyle göndermeyle falan olmaz :D aman boşver lazım değil zaten bulaşma öyle işlere :D

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
doğa üstü varlıklar konusuna girerken korkuyorum ama şimdi çok güldüm :D:D

wag_lardes

Kayıtlı Üye
onlar çagırmak istiyrsan onlardan l korkmama gerekiyoo onları çagırdın zamn onlardan korktuğunun belli edrsen sana hakim olur her isteği şeyi yaptırır sana .

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Varlıklarla görüşen insanların onlarla kendi aralarında anlaşmaları oluyor. "Sen bana şunu ver ben de sana bunu vereyim." gibi değil tabiki. Özellikle iyi niyetli gelen bir varlıksa en başta ona hükmediyormuş gibi davranmak veya kendisiyle ilgili şeyleri başkalarıyla paylaşmak ona saygısızlık olur ve bu durumda bir daha yardımcı olmak istemeyecektir.

"Cin kardeş geçen Lütfiye Hanımlarla 3 grama girmiştik de bugün bende sıra hazır onlar varken, seni çok merak ediyorlar valla salonda şöyle bir arz-ı endam ediversen. Ben servis yaparken boş kalıyorlar ayıp oluyor, hani ki çift laf ediversen onlara." gibi bir durum olmaz herhalde. :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA

D@rK @nGeL

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Paylaşmak güzeldir, hem temelli istemiyoruz ki sadece bi görüşelim hem farklı bi deneyim olur bizim için . :)

blueblure

Kayıtlı Üye
Ahaha çok güldürdünüz beni ya :D Gerçekten kimse neden yollamıyor :D :D Şaka bir yana görünce de pek hoş olmuyor benden söylemesi,her an hala ordamı geldi mi diye korkup etrafa bakıyorsun falan. Hoş değil. :D

musashi

Banlı Kullanıcı
ben canlı göremiyorum ama rüyamda görüyorum sesli olarak konusamadım rüyada konustum cok az hep kızgınlar sinirliler rüyamda böyleyse gerçekte nasıllardır o yüzden ben biraz ger iplanda kalıyorum . astral seyehati istemeden yapmaya basladım meğer sürekl i oluyormus korktuğum icin ne ileri ne geri gidebiliyorum sade az ucabiliyorum oda cok korkutucu oluyor 2 metre havalandım yatağa inebilmek icin neler cektim anlatamam

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kimleri gördünüz ki sitede varlık kuranlardan... :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şöyle açıklanırsa herhalde anlaşılır bu isteğin neden sürekli olmayacağı.
Varlıkları radyo dalgalarına benzetelim. Radyo dalgaları bildiğiniz gibi frekans değerleriyle bir birlerinden ayrılırlar. Varlıklar da çeşitli sebeplerle bir birlerinden ayrılırlar. Bu ayrıma göre belli frekans aralıklarına belli değerler verilir ve bunları alıp sese dönüştüren cihazlara da radyo, telsiz vs. vs. denir. İnsanlar da burada bu radyo gibidir. Farkı şudur ki; 5+1 duyuya gelen frekansı dönüştürebilen bir alettir beyin (insan radyosu).
Her frekansı her aletle dönüştürmek mümkün değildir. Ya o aletin alıcı ayarlarıyla oynarsınız ya eklenti yaparsınız ki diğer freklansları alıp dönüştürebilsin.
Yani bu kalp gözü, 3. göz vs. denilen durumunuzun uygun olması gerekir size yönlendirileni yönlendiren gibi hissedebilmeniz için. Çünkü normalde zaten bu frekanslara uygun olsaydınız 7/24 varlıkları başkasına gerek olmadan da hissedebilirdiniz. Anlayacağınız size bir şey göndermek değil mesele. Önemli olan sizin uygunluğunuzu ayarlayabilmek. Bir de yukarıda bazı arkadaşların da belirttiği gibi genel olarak varlıklar uşağınız, arkadaşınız veya işçiniz değildir. Kafanıza göre iş yapmanız da uygun değildir.
Bazı istisnai durumlar yok mu? Elbette var. Bu durumlara örnek, gönderen insanın ilim ve enerji üstünlüğü yani karşısındaki kişiyi geçici olarak alıcı konumuna getirebilme ki bu gerçekten zor bir süreçtir. Sanırım bu isteğin neden ha diyince karşılanamadığını anlayabilmişsinizdir.

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Ben hiiiiiiiiiç tavsiye etmem. Birde hepsi benim cin abi gibi iyide olmaz. Gerçi bana gelende bir tuhaf ya arkam dönükken yada biryere kenetlenince kendini gösteriyo. Gerçi birdefa yüzyüze görüştük ama neyse. Konuşmaya gelince o gelir anlatır ama beni konuşturmaz. Anlatır derken örnek; yarın ışte şu şu olacak, şuna soyle şu harfe şuna dikkat etsin vs ama tabi o an seslimi söylüyo yoksa ilham ediyo ben mi duyuyorum bilemem :) birde öyle çizgi filmdeki cin gibi olmuyo aaa ne kadar sevimli falan gibi değil yani. Ya müthiş gücünüz olacak yada benim gibi dokuz on yıldır alışmış olacaksınız. Yoksa çıldırmaya kadar gidebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...